İçeriğe Yönlendir

S&#246k-Tak-At sistemler..?

Beyhan Yılmaz

Recommended Posts

Beyhan Yılmaz

Arkadaşlar Connectime küçük bir bass düşünüyorum ama amaç arka bagaj kapağını yerinden sökmek değil tabiki tokluk hissi..Aracımlarada haftada bir gün bildiğiniz gibi markete mal taşıyorum..Geçenlerde bi konuşmaya şahit oldum hoparlörden anfiye çıkış alınabiliyormuş.Bendeki düşüncede komplike sök taklı bir sistem sadece ortada aküden gelen güç kablosu olsun kenardaki trime bir jack yapayım sadece 2 kablo takarak sistemimi kullanabileyim diye düşündüm fakat bu iş sök taklı sistem nasıl olur?

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

beyhan bey ben aynı senin dusundugun gibi sitem kullanıyodum anfi koltugun altına koyarsın bas baglıyacaksan sok tak yapacaksan kabın baglantısı fis gibiolan dan kullan cok iyi oluyor hic ugrasın olmaz sadece cek fisi al bası :D

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Olabilir diyorsunuz yani ama ben anfiyi basa bağlamak istiyorum peki bu sistem şeması tam olarak nasıl oluyor ama detaylı olarak prof değilim :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

beyhan bey isterseniz aktif sub lardan koyun anfisi kendi uzerindedir http://www.sahibinden.com/sifir_gibi_james...pXQQdisplayitem

mesela bunun gibidir olmadı basın uzerine anfiyi baglarsın bilgisayar elektrik baglantı kablosu tarzında kablo var bir ucu dısı bir ucu erkek olandan alırsın beyhan bey bir tarafını anfiye bir tarafını elektrik toprak anfi tetikleyecine baglarsın olur ben sofor koltugunun altını kullanmiyorsanız anfiyi oraya koyun derim sadece arkaya kolon kablosu cekersiniz daha mantıklı olur yoksa kalbolar cok cırkın oluyor bagaj da

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Çok teşekkür ederim Uğur`um kafama takılan birşey olunca ben özelden mesaj ile soru yağmurun tutarım..:D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

ok oldu beklerim takıdıgınz yerlerde beyhan bey ben cok cektim bu konuda sonunda bası sattırlldlar rahata erdim artık bi takım midle idare ediyorum yavassa ilersi gelecek :lol2::D:D:D:D:D

Yorum bağlantısı
Alper Yilmaz

beyhan abi benım tesısatta bassın ve normal hoparlör anfisi farklı bassınkını kabının ustune taktırdım akuden gelen kabloyuda jacklı yaptırdım istediğim zaman sökup takabılıyorum bassı rahat oluo tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Ama arkadaşlar ama merak ettiğim konu teypten çıkış almamış gerekiyor ben teypten kablo çekmek istemiyorum arka sağ veya sol haporlörden alsam bu çıkışı gene olabilir mi acaba?

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

anfi baglayacaksan olmaz illa cıkıs lazım

piyasada 15 20 lira ya aparatlar var istersen onu arka kolono da baglayıp anfi cıkısı yapabilirsiniz beyhan bey

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Yani Uğurum arka hoparlörün bitanesinden çıkış alıpta o adaptörü bağlasam teypten aldığım çıkışı elde etmiş olucam?

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

beyhan bey aparatın arkasın da iki cıkıs var olmaz bence guc etmeye bilir illaha teyp arkasından baglamak zorundasınız

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...