İçeriğe Yönlendir

Yazlık Lastik Tavsiyesi

Kurtuluş Karatay

Recommended Posts

Murat Sürmeli
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

https://www.adac.de/rund-ums-fahrzeug/tests/reifen/sommerreifen/185-65-r15-88h/

Bu testte laufen g fit fena sonuç almamış, fiyatları diğer markalara göre iyi gibi. Kış lastiğini bu kış kullandım memnun kaldım. Alırsam lineaya yaz lastiği olarak laufen alırım muhtemelen. Aldığımda conti ecocontaclar vardı üstünde, arabanın üstünde gelen lastikler, 7 yaşında ama dişleri halen idare eder durumda. Lastik almak başlı başına bütçe gerektiriyor artık. Bakalım neler olacak.

Benim jantta Falken birinci olmuş adac testinde, Nokian katılmıyor mudur nedir teste?

https://www.adac.de/rund-ums-fahrzeug/tests/reifen/sommerreifen/225-50-r17/alle-testergebnisse/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

kuatro jant üstünde kalsa da yürür bea

Satasım var bu aralar, kebap yemeye gelin de beni ikna edin satmamaya.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

yarın bi zekeriköye gazla dön zaten vazgeçersin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Selim Bilgin yazdı:

Hep kaşıntı . Nabacaz bu işleri bilmiyorum

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Murat Sürmeli yazdı:
Metin Akbal yazdı:
Valla tabloya göre Nokian mantıklı görünüyor. Kullanıcı olduğum için değil bu sefer tabloya göre yorum yaptım emoji4.png

Sayın Nokian Metin hocam, ben de Nokiancıyım aslında, ama corollada yanaklardan sallıyordu, rüzgarda savurması fazlaydı, belki de corolladandı, emin olamadığım için riske girmeyeyim dedim. Yoksa konforu çok güzeldi. Senin  yazlıklarda viraj performansı yanal salınım nasıl?

Murat Sürmeli yazdı:

Önceki iLine idi sanırım

Ben 2017 de XL Line almıştım 2020 de Powerproof aldım. Konfor ve ses anlamında çok memnun kaldım. Yanal salınımda benim ebat 225 45 17  de farketmedim 225 55 17 de olabilir yanak kalinlasiyor. Lastik yumuşak çünkü 

İ Line de sorunla karşılaşan okumuştum onu da belirteyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

12/21 üretimi. 5000km kullanıldı diyor

Trendyolda sıfırı (2021 üretim) 4300’e geliyor. Vatandaş 3600 yazmış. Maks kaç para verilir sizce bunlara?

94039775-8-B96-474-C-8-D06-315-F75-E9279

6-F07-A1-BD-E080-4036-8189-B6656-F004-DE

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Düz yapmazsa sıfır alırım Conti olması şart değil. Yarı fiyatından biraz fazla olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Düz yapmazsa sıfır alırım Conti olması şart değil. Yarı fiyatından biraz fazla olabilir.

Trendyolda sıfırı 4300. En son kaça yaparsınız dedim. Engelledi. İnsanların bazılarını gelişimini tamamlayamamış maalesef 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Trendyolda sıfırı 4300. En son kaça yaparsınız dedim. Engelledi. İnsanların bazılarını gelişimini tamamlayamamış maalesef 

Başka marka yokmu daha uyguna kaliteli güzel hoş?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Başka marka yokmu daha uyguna kaliteli güzel hoş?

Var. Michelin :) 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Var. Michelin :) 

O kadar kaliteli demedik 😅 Nexen radarimda olan bir lastik hem yazlığı hem kışlığı. Değerleri Nokian dan iyi duruyor benim ebatta.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

O kadar kaliteli demedik 😅 Nexen radarimda olan bir lastik hem yazlığı hem kışlığı. Değerleri Nokian dan iyi duruyor benim ebatta.

Ben başka bilmiyom :) ya conti ya michelin. Kayıyom ben özellikle bisiklet konusu açılınca 😁 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Alpay Sumer yazdı:

ol. naptııın 😂

Magazinci gibi cımbızla alıntı yapmayın kardeşim. Normal kayıyorum anlamında. Yani kaymak anlamında. Anlayın işte 😁

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Magazinci gibi cımbızla alıntı yapmayın kardeşim. Normal kayıyorum anlamında. Yani kaymak anlamında. Anlayın işte 😁

Bak  yine hatirlamadı..  acıklamıstım yine yazayım.. videoyu izle bak oradaki replik bu😄 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Alpay Sumer yazdı:

Bak  yine hatirlamadı..  acıklamıstım yine yazayım.. videoyu izle bak oradaki replik bu😄 

E tamam. İçeriği yine kaymak değil mi bisiklet tayt falan 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

E tamam. İçeriği yine kaymak değil mi bisiklet tayt falan 😁

Yok yahu o Bursa nın ufak tefek taşları idi 😁

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Yok yahu o Bursa nın ufak tefek taşları idi 😁

Ufak mufak iyi kaydırıyor ama 😁

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben başka bilmiyom :) ya conti ya michelin. Kayıyom ben özellikle bisiklet konusu açılınca 😁 

Briçston ?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selçuk Keleş yazdı:

Briçston ?

mişlen briçton conti toyo sumitomo yokohama

falken’i sumitomo üretiyor. Falken alasım geldi

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Ü.Emre Kartal

Benimde 1-2 gün içinde yazlık almam lazım. 

Ancak ne alacağıma karar veremiyorum. Mevcut kullandıklarım 195/50/15 Nokian Wetproof ne yazıkki çatlaklar oluştu ve değişmesi gerekiyor. 

Senede 10000 km ancak yaptığımdan çatlama vs olmaması önemli benim için. Yoksa 3-4 senede 1 lastik almam gerekecek. 

Bridgestone T005 ilk aklımda olan. Ancak kararsızım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...