İçeriğe Yönlendir

Merhaba :)

Fatih Tan

Recommended Posts

Mustafa Yiğit

sadece motor almak yetmiyor.şanzuman vs değişecek.yazılımlar değişecek.bilmem kaç tane modül değişecek.tesisat değişcek.o kadar paraya araba alırsın bir iki tane :lol2:

Yorum bağlantısı
Fatih Tan
sadece motor almak yetmiyor.şanzuman vs değişecek.yazılımlar değişecek.bilmem kaç tane modül değişecek.tesisat değişcek.o kadar paraya araba alırsın bir iki tane :lol2:

:D kesinlikle ama sanzuman sorun yaratmıyomus onu cıkartıyorum aradan 5000tl ye falan mal oluyo yaklasık olarak yazılımlar falan dahil

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

motoru büyütmendeki amaç performans.1.4 üstündeki sanzuman 1.6 da olmaz.yani sitediğini elde edemezsin.2000 cc arabaya uno şanzumanı koysana ne kadar gider ki.verim için uygun şazuman şart...esasında şuan bile lastik ölçüsü vs değiştirdiğin zama yazılımı ayarlaman lazım.ama bizlere bu işleri yapmak zor geliyor

Yorum bağlantısı

bence çok güzel olmuş, ciddi emek harcanmış güle güle kullanın. birde spor yay takılırsa daha tatlı durur bence.

Yorum bağlantısı
Fatih Tan
bence çok güzel olmuş, ciddi emek harcanmış güle güle kullanın. birde spor yay takılırsa daha tatlı durur bence.

spor yay var zaten üstünde :)

kısa bi süre sonra coilover yada orta sertlikte koni düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Mert Kırca
(düzenlendi)

güzel araç, iyi günlerde kullanın

tarihinde Mert K?rca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Tan
Hoşgeldin.. bizde bir arkadaşıma senin yaptığın gibi bir van alıp yapacaktık ama bunun için biraz zaman gerekmekte ve çok detay gerektiğini görünce vazgeçtik.. çok güzel olmuş güle güle kullan :nazar::nazar:

katılıyorum size aşırı sıkıcı ve detaylı bi işlem süreci oluyor :p

ben yaparken satmayı bile kaç kere düşündüm

Yorum bağlantısı
Özden Sazlı
katılıyorum size aşırı sıkıcı ve detaylı bi işlem süreci oluyor :nazar:

ben yaparken satmayı bile kaç kere düşündüm

Sabrın sonu selamet :nazar: Çok güzel olmuş güle güle kullanının kazasız belasız inşallah...

Yorum bağlantısı
Fatih Tan
Sabrın sonu selamet :nazar: Çok güzel olmuş güle güle kullanının kazasız belasız inşallah...

tşkür ederim sabır işte :nazar:

ama derdi tasası bitmiyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...