İçeriğe Yönlendir

2012

Aslı Çimen

Recommended Posts

Engin Özarı

2 gün önce izledim. Biraz abartılı buldum. Ama dünya jeolojik oluşun tarihini biraz irdelediğimde, başımıza gelebilecek bir gerçek olabileceği ihtimalinide düşünüyorum. Nuhun gemisinin modern versiyonu bence.

Yorum bağlantısı
Aslı Çimen
2 gün önce izledim. Biraz abartılı buldum. Ama dünya jeolojik oluşun tarihini biraz irdelediğimde, başımıza gelebilecek bir gerçek olabileceği ihtimalinide düşünüyorum. Nuhun gemisinin modern versiyonu bence.

fragmanını izlediğimde banada depremi hatırlattı. her yer aynı anda yıkılıyordu.

yakın zamanda izlerim inşallah.

Yorum bağlantısı
Guest Mertol Kip

Geçen hafta seyrettim. Efektleri falan güzel ama hikaye bildik amerikan felaket senaryosu.. İzlenirmi? izlenir ama koşa koşa gitmeye gerek yok.

Yorum bağlantısı
Engin Özarı
fragmanını izlediğimde banada depremi hatırlattı. her yer aynı anda yıkılıyordu.

yakın zamanda izlerim inşallah.

Bu filmin yönetmenide hep bu tür film çevirme mekarlısıymış.

Yorum bağlantısı
Aslı Çimen
Bu filmin yönetmenide hep bu tür film çevirme mekarlısıymış.

doğru.

ustası olmuş felaket filmlerinin..

Yorum bağlantısı
Engin Özarı
doğru.

ustası olmuş felaket filmlerinin..

Yinede izlenmeye değer

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy
2012 filmini izleyen varmı?

fazlasıyla hayal gücü ve fazlasıyla hollywood aksiyonu.

gerçekci düşünürsek california batarken ( ne batma ama ) resmen suların içine sürükleniyor , çin'de daha hiç bir şey olmaması komik.

hoşca vakit geçirmek için seyredilir

Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz

Gayet başarılı, ben heralde fazla kaptırdım kendimi kan ter içinde kalmışım film sonunda farkettim ;)

Gidilmesi gereken bir film ama arkadaşın dediği gibi koşa koşa değil :)

Yorum bağlantısı
Gündüz Güçin

"12. Gezegen" ve "2012: Mardukla Randevu" kitaplarını okuduktan sonra filmin çıkacağını duyunca çok heyecanlanmıştım ama henüz izeleme fırsatım olmadı. Bu konuda çok farklı teoriler var ve bu film de kötü senaryolardan biri üzerine kurulu. Zaten 2012'ye şunun şurasında ne kaldı ki. Kim haklı kim haksız hepimiz göreceğiz ;)

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman

Mayalar geleceği bilselerdi,ispanyolların geleceğini bilip önlem alırlardı :)

Yorum bağlantısı
Erim Gülaçtı
Mayalar geleceği bilselerdi,ispanyolların geleceğini bilip önlem alırlardı :)

:D +1905

Yorum bağlantısı
Ahmet Özdemir

felaket senaryolu filmler son zamanlarda çoğaldı, ama hepsi gerçekten izlenesi filmler.

dünyaya kendimizi böyle kaptırmış giderken, sonumuzun ne olacağını düşünmek açıısından da iyi oluyor :)

Yorum bağlantısı
Özden Sazlı

Geldiği gün gittim. Bu kadar kalabalık Afm yi hiç görmemiştim :) 4 salon vardı ve full. Zor yer bulduk. Birde Türkçe dublaj yapmışlar tabikide orjinal izlenir. 2009 un en iyi filmleri arasında bence ''Transformers 2'' ve ''2012'' Ben filmi beğendim. Tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
Serkan Tütüncü

bence izlenmeye değer bir film, izlemeyen arkadaşlar gitsin izlesin. Transformers 2 den sonra çıkan en iyi film bence..

Yorum bağlantısı
Volkan Aydogdu

İzledim pişman değilim film türüne karşı bi seyir zevkiniz yoksa izlediğinizden pişman kalmayacağınızı hatta çok sevebileceğinizi düşünüyorum...Bu arada sinema salonları full...Haberiniz olsun : )

Yorum bağlantısı
Serkan Çok

İzledim ama işin gerçeği beklentiyi karşılamadı diye düşünüyorum.

film sürecinde ençok dikkatimi çeken ise

çanı çalan bir çinlinin bulunduğu kısa bir fragmanın bukadar izleyiciyi toplamış olması.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Beklentilerin çok altında bir film..Filmdeki karakterler sanki çizgi roman karakterleri gibi.O kadar doğa üstü olaydan neden kaçıyorlarki zaten nerdeyse ölümsüzler :p Abartı üzerine kurulu herşey..Koskoca gemi inşaa edilmiş ama kapı kapanmadığı için hareket edemiyor.Güleyim mi ağlayım mı bilemedim.Gerçi gülerken gözlerimden yaş gelmiş oldu :nazar: :nazar: Para ve vakit kaybı.Daha önce çekilmiş felaket filmleri çok daha başarılı.Bu filmin adı 2012 değilde atıyorum Kıyamete 5 kala olsaydı kimse sinemelara koşmazdı.2012 çok yazıldı çizildi o yüzden bu kadar merak..

Yorum bağlantısı
Volkan Aydogdu
Beklentilerin çok altında bir film..Filmdeki karakterler sanki çizgi roman karakterleri gibi.O kadar doğa üstü olaydan neden kaçıyorlarki zaten nerdeyse ölümsüzler :blink: Abartı üzerine kurulu herşey..Koskoca gemi inşaa edilmiş ama kapı kapanmadığı için hareket edemiyor.Güleyim mi ağlayım mı bilemedim.Gerçi gülerken gözlerimden yaş gelmiş oldu :D :D Para ve vakit kaybı.Daha önce çekilmiş felaket filmleri çok daha başarılı.Bu filmin adı 2012 değilde atıyorum Kıyamete 5 kala olsaydı kimse sinemelara koşmazdı.2012 çok yazıldı çizildi o yüzden bu kadar merak..

Evet :) İşin garibi bir kişi de orada sıkışıp ölüyor fakat ondan etkilenmiyor...

Filmin en başında dikkatimi çeken yerin 3000 m galiba altında bulunan bir madene iniyorlar elektronik cihaz odası bulunuyor sıcaklık 50 dereceyi bulduğu oluyor diyor fakat orada bir tek bi tane vantilatör bulunuyor :) O sistem tamamen çöker oranın klimalar ile soğutulması gerekirken... Bu tarz saçmalıklarıda mevcuttu..

Yorum bağlantısı
Özden Sazlı
Evet :D İşin garibi bir kişi de orada sıkışıp ölüyor fakat ondan etkilenmiyor...

Filmin en başında dikkatimi çeken yerin 3000 m galiba altında bulunan bir madene iniyorlar elektronik cihaz odası bulunuyor sıcaklık 50 dereceyi bulduğu oluyor diyor fakat orada bir tek bi tane vantilatör bulunuyor :) O sistem tamamen çöker oranın klimalar ile soğutulması gerekirken... Bu tarz saçmalıklarıda mevcuttu..

Adı üstünde film :D Bence film izlerken bu kadar ayrıntılara takılmamak lazım. Tadını çıkartmak en iyisi. :blink: Adamlar o kadar para ve zaman harcıyorlar. Bizler ise acımazsızca eleştiriyoruz. Tabiki eleştiri olmadan olmaz ama, yazık onlara da yaaa :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

ona vereceğim parayla 1kg. antrikot alıp ızgara yaparım çooook daha güzel olur ;)

aynı zamanda vizyonda olan 'Nefes' 2012 ye 2012 basar :)

Kıyamet olacak ve amerikalı amcamlar bundan kaçacak :) hadi bakalım,kim kaçıyo...

çok film izliyo bunlar :)

Yorum bağlantısı
Arzu Gürkan

Görsel efektler harici fazlasıyla şişirilmiş bir film. Duygu yoğunluğu olması istenen sahneler iğreti durmuş. Çok fazla beklentinin sonucu, hayal kırıklığı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...