İçeriğe Yönlendir

Yeni oyuncağımdan kareler

Misafir

Recommended Posts

• 1 yıl sonra...

Uzun zamandır çektilğim fotoğrafları paylaşmaya fırsat bulamamıştım.İşte son karelerden birkaçı :)

gWO4m.jpg?1

jMhQA.jpg?1

AqDZD.jpg?1

ia9zU.jpg?1

6ORbS.jpg?1

2kTgq.jpg?1

Yorum bağlantısı
Talip Eren

Çok güzel kareler tebrik ederim.Her zaman söylerim fotoğraf işi gerçekten sanattır,bu karelerin aynısını ben çeksem eminim bir halta benzemezdi.

Yorum bağlantısı

Çok güzel kareler tebrik ederim.Her zaman söylerim fotoğraf işi gerçekten sanattır,bu karelerin aynısını ben çeksem eminim bir halta benzemezdi.

Teşekkür ederim.Biraz uğraşarak herkes çekebilir.

Çağlarım emeğine sağlık,çok güzeller.. :):bravo:

Nerelerdesin görüşemiyoruz hiç.. :)

Sağolasın abicim.Valla nerde olduğumu ben bile bilmiyorum bu aralar :D

Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2

tarih konusunda haklısınız gözden kaçan bi ayrıntı.resimleri çekerken farketmemiştim.

resim çizilir fotoğraf çekilir dikkat edelim ;)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bu mesajınızı Murat Dere hoca görürse, bu tezin nasıl çürütüldüğünü görürsünüz :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mesut Nalbant
(düzenlendi)

bende bir zamanlar takılıyordum bu olaya ama fotoğraf üstadı Ara Güler' in bile "resim" dediğini duyduktan sonra takılmamaya başladım. :)

tarihinde Mesut Nalbant tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Guest Hakan Tarım
Benim ancak yakalabildiğim bir tane yıldırım var o kadar abi :D:blush:

Çekim birebir bana aittir telif hakkı zart zurt hakkı üzerimdedir. Artı olarak samsung u700 ile çektim :) Tüfeng benim, güvercin benim değil :p

Yorum bağlantısı

Vay arkadas ya ben amatorun hasıyım o zaman,canon 600d ile boyle pozlar cıkartamıyorum :(

Resimler cok guzel :)

Teşekkür ederim.Biraz zaman ayırıp denemeler yapmak lazım.Tavsiyem fotoğrafları çekerken farklı diyafram ve enstantane ayarlarını kullanıp sırayla not et.sonra oturup fotoğrafları incele.zamanla en doğru ayarı ilk seferde yakalamaya başlayacaksın.

Çekim birebir bana aittir telif hakkı zart zurt hakkı üzerimdedir. Artı olarak samsung u700 ile çektim :) Tüfeng benim, güvercin benim değil :p

:bravo:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...