İçeriğe Yönlendir

Ariza lambasi

Mustafa Sandıkçı

Recommended Posts

Mustafa Sandıkçı

merhabalar bende 98 model 4.0 98 usa yapimi ford explorer tup takmadan once hic ikaz lambasi yanmiyordu ariza tup attiktan sonra okcan marka bir kac gun sonra ariza lambasi yandi bu normal mi bulundugun bolgede tup e ayar yapan yok :D bu konuda biligi olan

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Bende de ayın sorun vardı. Ayarı hem makineden hem de aksam bölümünden güzelcem yaptırttım sorun kalmadı. Şu an hiçbir arıza lambası yaktırtmıyor. Ama markası Zavoli. Denizli' de 4 tane Explorer var hepimizde de Zavoli takılı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Sandıkçı
Bende de ayın sorun vardı. Ayarı hem makineden hem de aksam bölümünden güzelcem yaptırttım sorun kalmadı. Şu an hiçbir arıza lambası yaktırtmıyor. Ama markası Zavoli. Denizli' de 4 tane Explorer var hepimizde de Zavoli takılı.

tsk arkadasim artik istanbul a yolum duserse rize deyim burda anliyan yok gibi burda bir usta elden gecirdi el fren lambasi simdi arada bir yanip sonuyor sanziman geri vites e geciyor vakat hareket etmiyordu onu hallettik fakat bir turlu ayar tutmadi simdi 2 ile kalkiyorum sonra d ye atiyorum sanziman yagi da eksiltiyor sanirim kaciriyor yarin bir daha baktiracam bu arada giden paralar:)) mekanik kismindan anlamayinca benide soguttular kisacasi bende seviyorum explorer isurur keyfi guzel iyi gunler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...