İçeriğe Yönlendir

Azmin zaferi Resimi

Yasin Çelik

Recommended Posts

Ergün Göker

Dabıl din takmak isteyenlere tavsiye ve yardımlarımızın dokunacağını düşünüyorum merak edenler varsa sorabilir elimden geleni yaparım. Bu benim bir çalışmam Focus I için çok memnunum ve çok kullanışlı ses kalitesi süper DUYRULUR..

Yorum bağlantısı
Ercan Ergül
(düzenlendi)

Ya bu cıhazın fıyatı ne ? çok yakısmış..

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Noktalama olmay?nca c
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Guest Mustafa Yarci
(düzenlendi)

Cok güzel olmus hayirli olsun.. Bi sorum olacakti o orjinal ebatları nereden aldiniz ebaymi?? Bende Focusa düsünuyorum orijinali bozmakta istemiyorum. O ebatlar hazir halde satiliyor sanirim??

Tsk'ler...

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
mesaj tekrar?
Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Cok güzel olmus hayirli olsun.. Bi sorum olacakti o orjinal ebatları nereden aldiniz ebaymi?? Bende Focusa düsünuyorum orijinali bozmakta istemiyorum. O ebatlar hazir halde satiliyor sanirim??

Tsk'ler...

Tsk'ler...

Orjinali bozmadan yapmanın imkanı yok.

zaten orjinali bozarak bile olacağının garantiside yok . az bişey el becerisi birazda gözü karartmak yeterli .

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
ya bu cıhazın fıyatı ne cok yakısmıss...

Cümleyi noktalama işaretleri ve Türkçe karakterler kullanarak tekrar yazar mısın? Forumumuzda bu konuda hassasız..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Özdemir Hocam, uyarını farketmedim.. ilgili mesajı düzelttim... Bilgine

Yorum bağlantısı
Ercan Ergül
Cümleyi noktalama işaretleri ve Türkçe karakterler kullanarak tekrar yazar mısın? Forumumuzda bu konuda hassasız..

çok güzelmiş bunun fiyatı nedir acaba? ayrıca o panelden satılmıyormu hazır oyle paneller olsa bu kadar ugrastırmaz kımseyi

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Erkan Öcal

ben bayıldım gerçekten hele double din in cercevesi böle oval olmuş bombelı çok güzel bir görüntü bermiş pıonner yanı kalite fiyat olarak milyarı geçtimi acaba hepsi toplam..

Yorum bağlantısı
Metin Sinan Öz

Çok beğendim, harika olmuş. Ellerinize sağlık. Ama bende merak ettim maliyetini.

Yorum bağlantısı
Furkan Esgin

Hayırlı olsun Yasin bey güle güle kullanın inş..

Bu vesile ile bendede pioneer f900-bt modeli var bazı güncellemeleri mevcutmuş galiba birde haritası 2008 tele atlas ben haritayıda güncellemek istiyorum nasıl ve nereden yapabileceğim konusunda bilgi verirseniz sevinirim.. Bu işle ilgilenen her hangi bir dükkan eş dost vs. tavsiyelerinizde olabilir arkadaşlar kalın sağlıcakla..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...