İçeriğe Yönlendir

Yeni BMW 5 Serisi

Görkem Yagtu

Recommended Posts

Cihan Tiftik
Sanırım viraj alıyor ki o kadar yatmış :flowers: Slalom testi desem yolda duba felan yok, nasıl başarmış orasıda ayrı mesele :unsure2:

180-190 km/h gibi viraj alınca.. :blush:

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
180-190 km/h gibi viraj alınca.. :unsure2:

Aynen. Çok yüksek hızda viraj alması lazım. Yoksa hem o kadar basık hemde stabil durmaz sanırım. Diğer slalomda öyle değil mesela

Yorum bağlantısı

motor önündeki kuleler haricinde farklı bir dizayna rastlamadım.ön bilgisayar göstergesi falan cazip gelmedi açıkcası yeni opel astra,ford taurus bile daha şekil sevmedim.klasik görüntüye degişiklik katmamışlar.sıkıntı verdi.mercedes bile uyandı bmw duragan.stoplar bile tat vermiyor bence.

Bence gayet hoş.Logo genelde değişmiyor zaten.4 teker iyidir ilerde direksiyonsuz yapar BMW belki..

o tekere o cant hep havalı olmuştur.helikopterlerinkine benzer dreksiyon tarzı bişi yaparlar belkim. :flowers:

Çinde üretilince, ön ızgara düşmesin diye 2 adet boru mu takmışlar? :nazar:

kuleyi neden öne almışlar kavrayamadım.ön şasi dahamı güçlüki yükü buraya taşıyorlar.mantıgı ne olabilirki.dediginiz gibi ızgarayı tutsun diye galiba.

Yorum bağlantısı

Bmw olsun, çamurdan olsun. Kimi markalar vardır, yeni tasarımı çıksada çizgisini hiç bozmaz işte benim için bmw de öyle, özellikle e90 ve yeni5 serisini beğendim. E90'da makyajla kurtardı ama olsun. :nazar:

Yorum bağlantısı
Engin Murat Ünal

İçine bakınca bütünlüğü bozan birşey yok dizayn gayet sade ve çizgisine bağlı. Dışı da aynı çizgi üzerinde devam ediyor. Adamlar ergonomi, dizayn, teknoloji konularında araçlarını hep ileri taşırken bazı çizgilerden taviz vermiyorlar ve bütünlüğü bozmuyorlar ki işte örneği bu BMW.

Keşke her markanın böyle modelleri olsa ve bu modellerde belli bir çizgi tutturup öyle devam etse. Biz de zevkimize hitap eden tarzlardan birini seçip uzun yıllar o çizgide gelişen aracımızı sürebilsek.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
Aaa ne kadar dandik araba.

Öndeki böbrek, kullanılan logo filan hep aynı. Yine direksiyon yine 4 teker var.

BMW mühendisleri bu işi bilmiyor.

:lol2:

;)

Çok güzel olmuş. Önceki de güzeldi zaten.

Yorum bağlantısı
Fatih Ardıç

Bence ezberden birşey söylemek doğru değil.

Aracı görmek ve kullanmak gerekir. Yoksa bu iş resimden karpuz beğenmeye benzer.

Ama yine de diğer arkadaşlarımın görüşlerine de saygı duymak gerek.

Resimden yorum yapabilmek de epey zor bir iş.

Selamlar

Fatih

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...