İçeriğe Yönlendir

Çağlar Bayur'u nasıl tanırsınız?

Türker Gönüllü

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Konuyu açan arkadaşımız, Ortadoğu ve Balkanların en kapsamlı garanti uzmanı olup, Ford Otosan nın yaptığı kontrollerde, takdir beratı almış olduğundan mıdır; yoksa havalar soğudu için bere takmadığından mıdır bilinmez, biraz üşütmüştür. Kendisine acil şifalar dilerim :D

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

biz de yönetim kısmı olarak dertliyiz kendisinden, ben de Çağlar abiye geçmiş olsun diyorum :D

Yorum bağlantısı
Serkan Çok

Abi beresiz çıkmak olurmu bu havada.

Arkadaşımıza hemen bi ıhlamur takviyesi yapalım.

:D

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu

çağlar beyi,otoparkında yer kalmayana kadar fordla dolduracak kadar iyi tanırız :D

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
(düzenlendi)

Geçmiş olsun..İzleyebildiğim kadarı ile yardımsever ve dolu bir adamdır?

tarihinde Cavit tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Geçmiş olsun dileklerimi sunarım :D ( Çağlar abi bir tanedir , İstanbul ekibinin vazgeçilmezidir :D )

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
biz de yönetim kısmı olarak dertliyiz kendisinden, ben de Çağlar abiye geçmiş olsun diyorum :D

Bende zaten her ikisi için geçmiş olsun demiştim :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Tanışmadık, birşey diyemiyorum... :D:D

Çağlar abi bir numaradır. Kendisi duayendir, ehil teknisyenin uzaktan akrabasıdır. Soruna değil soruna neden olan olaya odaklanır. Hararete bakmaz nedenini araştırır, sebzecilerden örnekler verir. Lpg ye karşıdır... :rolleyes::rolleyes:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
ha bir de gokart'ı kullanamaz :D

Ankara' da kendisini 60 km/saat hızla geçip el salladığımda kartingler için çim biçme makinesi benzetmesi yapıp basın açıklamasını iptal etmişti... :D

Yorum bağlantısı
Emre Özen

Kendisiyle yüz yüze tanışmak nasip olmasa da forumdan tanıdığım kadarıyla en az unno usta kadar bilgisi olan tekniksel,donanımsal..ve bir çok konuda bilgi sahibi olan üstad diyebileceğim birisi :D

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Ankara' da kendisini 60 km/saat hızla geçip el salladığımda kartingler için çim biçme makinesi benzetmesi yapıp basın açıklamasını iptal etmişti... :lol2:

o olaya ben de şahidim :)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Benim bir şikayetim yok doktur bey :lol2: Abim bitanedir. Süpriz diyor başka birşey demiyor :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
o olaya ben de şahidim :)

Sen namazda değilmiydin o sıra.. :lol2:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Kendisi tatlı sever bir insandır :)

Akşam sokağı inletince, 2. şubede yakın :lol2: bizi oradan bulsunlar.

Ben bu Türker e dedim, benimle uğraşma dedim, demedi deme Türker kardeşim. Toyota larla 100km yol yapmış, sabahtan beri belin ağrır dedim, koltuğu rahatsızdır dedim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Gürsoy bey, siz Amerikaya falan gitmiyor muydunuz, hemi de size Passat yakışır, bAbbAA arabası :lol2:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

X e tdci+jatco taktıralım, hemi de TR de tek ol :lol2:

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Çağlar Abimiz bir tanedir.Bir telefonla işimizi görür.Sohbeti ve muhabbeti özlenen arkadaşlarımızdandır.

Ama muhabbet ederken kesinlikle sigara ve çay yanında hazır olmalıdır. :lol2:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Passata paramız yok biiiiir. Amerikaya daha var ikiiiii. Passat variant 2.0 dizel dsg alacak param olsa ford forumunda ne işim olur be :p

:) :lol2:

Yorum bağlantısı
Guest Yunus G
(düzenlendi)

Hayatınızda nadir tanışabileceğiniz ıyı bir insandır... :lol2:

tarihinde Yunus G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...