İçeriğe Yönlendir

Allseasons ampul...

Hasan Dönmez

Recommended Posts

Hasan Dönmez

Zaten sisler için hiç umudum yok h4 ampulun kökü kadar geniş değil h1 ampul şapkanın kıskacı boşta kalır bence.

Yorum bağlantısı
Hasan Dönmez

H4 garanti ama sise çok zor zaten geçen hafta sonu sis farını panjuru ağaça köküne vurdum idareten şuanda toyota AE101 uyumlu ucuz bir sis farı taktım onun ampulü h3 hiç zannetmiyorum olacağını.

Mondeo mk2 sis farı ampulü h3 müdür?

Evet h3 ampul.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

goruntu269.jpg

bu metal kısım çıkıyor.

Yada farın camını söküp içine yerleştirilebilir.

goruntu270.jpg

Bu arada artık yaz geliyor sarı ampul daha çok kötü hava şartları için (yağmurlu sisli) 3000 k gibi bir değeri olması lazım sapsarıların :)

Yorum bağlantısı
Hasan Dönmez

Far camı çıkartılıp farın içindeki şapka ile ampulün girdiği yer arasına sarı şapka takılır cam kapatılır ampul norma bir şekilde takılır.Bu şekilde kökten bir çözüm olur her ampul yanıp değiştirirken şapka ile uğraşılmaz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

BU hafta transparan sarı folyo ve sarı boya bakcağım :) 5 gün evdeyim. Mazleme olursa uğraşırım biraz :)

Camı açmak için fırın lazım :( Bizde o iş için uygun fırın yok :p

Yorum bağlantısı
Hasan Dönmez

Ben sarı cam boyası yaptım yandı boya.Folyo bizim burada bütün minibüslerde var onlarda soluyo ayda 1 yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

sis farı kullanımından mı yoksa güneşten mi?

Genlede gerektiğinde kullanıyorum yağmurlu havalarda felan. Ama kapalıykende hoş durur.

Yorum bağlantısı
Hasan Dönmez

Boyayı yaptım deneme için 15 dakika yaktım ve yandı.Folyada yine ısıdan soluyo.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Boyanın yüksek ısıya dayanıklısı yok mudur ki?

Yorum bağlantısı
Hasan Dönmez

Vardır ama ışığı geçiren olacağını tahmin etmiyorum

Yorum bağlantısı
Hasan Dönmez

Evet bugün ürün elime ulaştı.Ürünün resimlerini çektim.Kaliteli bir ürüne benziyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...