İçeriğe Yönlendir

Syron Everest 1 Kışlık 195*65*15 M+S

Sadullah Gündüz

Recommended Posts

Sadullah Gündüz

Dün syron marka kış lastikleri aldım alman malı olması ve fiyat konusuda olunca syrona yöneldık. İlk izlenimlerim; karda tutunma güzel, başarılı, buzda kayma ise diğer ünlü lastik markaları ile aynı. Lastikleri eski sac jantlarıma taktım, lassaya gore daha yumuşak, yan tarafında 1polyester 2 stell 1 naylaon yazmakta ayrıca M+S İbarelerı mevcut. Şu ana kadar -15 deki testlerimi yazdım, fiyata gelince; 4 lastik sökme takma dahil 320 tl. Bu derece nerde diye sormayın, burası gece şu sıralar-10.-15 arası Ağrı merkez

Yorum bağlantısı
Sadullah Gündüz

elektrık gelıp gıdıyor acele yazdım kusura bakmayın

Yorum bağlantısı
Sadullah Gündüz

sız hangi marka aldınız bırde yanak takı yazılara dıkkat ettınızmı benımkınde 1naylon 2stell 1polyester yazıyor sanırımbu lastıgın malzeme oranı

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hangi 800'ü boşuna verdin? Ben bakıyorum da kilitlendiğim tutarların toplamı bu 800'leri çok çok aşıyor ;)

Sadece kışlık Contiler için demiştim.. :friends:

Rakamı karıştıryor da olabilirim.. 800 müydü Erkan :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

4 lastiğe 800TL?Hem de kışlık...Senin mondeonun jantları 17'' mi 18'' mi?Yada lastikler altın kaplama mı? :D

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Cmax nereden çıktı?Haberim yok valla...Emmi arabayı çiftledin mi yoksa?Hayırlı olsun...Ne zaman ıslatırız?

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Vay beee...Haber vermezseniz olamam tabi...İlk defa bir toplantıyı kaçırmış oldum sayenizde...Neyse üçüncüyü alınca takılırım ben de...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hakan, düşünüyorumda bu Erkan'ın servetine ortağız biz...

Servetinin 1/3'ünü senin paralarla, 1/3'ünü benim paralarla yaptı bu :D

Vay beee...Haber vermezseniz olamam tabi...İlk defa bir toplantıyı kaçırmış oldum sayenizde...Neyse üçüncüyü alınca takılırım ben de...

Foruma uğramazsan haberin olmaz tabi... Toplantı duyurusu bir hafta asılı kaldı... :D

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Almanyada üretilmesi testlerde son sıralarda olmasına mani değil. Çinde üretilsin testlerde başarılı olsun. ;)

Yorum bağlantısı
Erkan Baydemir
Kalanını da devletim alacak merak etme. Asma kilit takacam ben ona.

Dün,kapanış dilekçesini verdim,Küba'ya yerleşiyorum.

Paralar İsviçra bankalarında,bende Küba'da puro içicem ;):ohooh::s

Lan olm,gidin işinize,duyanda bişey sanıcak :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Erkan, yaptığı her satışın faturasını fazlasıyla veriyor.. :D Neyle suçlayacaksın.. ?

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Süha Demirtaş

Dün syron marka kış lastikleri aldım alman malı olması ve fiyat konusuda olunca syrona yöneldık. İlk izlenimlerim; karda tutunma güzel, başarılı, buzda kayma ise diğer ünlü lastik markaları ile aynı. Lastikleri eski sac jantlarıma taktım, lassaya gore daha yumuşak, yan tarafında 1polyester 2 stell 1 naylaon yazmakta ayrıca M+S İbarelerı mevcut. Şu ana kadar -15 deki testlerimi yazdım, fiyata gelince; 4 lastik sökme takma dahil 320 tl. Bu derece nerde diye sormayın, burası gece şu sıralar-10.-15 arası Ağrı merkez

Keşke komutanımız halen forumda aktif olsada objektif yorumlarını almaya devam etsek ;) 6 yıllık tecrübeyi alacaktık tüh

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...