İçeriğe Yönlendir

Araba aldım...

Oktay Ergeç

Recommended Posts

Oktay Ergeç
(düzenlendi)

Arkadaşlar bir dostumuz aracılığıyla bayiye takasta gelmiş bir arabayı bir aksilik çıkmassa aldık.Megane hachback 2006 model 80.000 km de 1.5 diesel dolu modeli tüm bakım kayıtları elimde.Hasarsız kazası olmayan içi çok temiz bir aile arabası.arabanın herhangi bir sorunu yok.80.000 bakımları yapılmış.fiyat olarak dostumuzun katkılarıyla 21.000 tl ye aldım.Allah hepimize kazasız belasız yol yapmak nasip etsin.

tarihinde Can Umut Baykan tarafından düzenlendi
Ba?l?kta b
Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Güle güle kullanın ortalama bir rakkama almışsınız değeri budur diye düşünüyorum.. aracın satış ilanı var sahibindende ordaki rakkamıyla olan fark bence tatmin edici.. Allah kaza bela vermesin..

Yorum bağlantısı
Ömer Bulut

meganlar güzel araçtır ilk kasadan sonra en çok tutulan kasası.

yalnız eğer endolu dediğiniz model resimdeki ise jantlarınız alaşımlı olması gerekiyor benim bildiğim.

allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Hayırlı olsun. Dizelde doğru tercih. Dolu versiyonda alaşım jantlar olması gerekir, doğru.

Yorum bağlantısı
Oktay Ergeç
(düzenlendi)

Çok teşekkürler hepinize.Jantlar konusunda haklısınız.6 hava yastığı falan var ama sanırım en dolusu değil.Çok ta önemli değil.Yanlış bilgi için özür dilerim.

tarihinde Oktay Erge tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Hayırlı olsun.

6 tane hava yastığı var daha ne dolu olcak :) Bende 1 tane bile yok :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Güle güle kullanının :(, 200 bini sorunsuz geçeni gördüm. Size de nasip olsun kazasız belasız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...