İçeriğe Yönlendir

Bu da yeni Focusum

Gökhan Kızılkaya

Recommended Posts

Gündüz Güçin
(düzenlendi)

Hayrılı olsun, güle güle kullanın :nazar:

tarihinde G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

hayırlı olsun arabanın kralını almışınız :nazar: 2010 model üstelik fırtınagri üstelik hb üstelikte titanium :)yanlız şunuda demeden geçemicem aynı aracın trendini aldım3 ay önce 33.750 titanium43.000tl diyosunuz aradaki fark çok uçuk değilmi sizce ben çok uygun aldığımı düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya
hayırlı olsun güle güle kullanın...bu canavarla hala yol yapmamış olmanıza şaşırdım doğrusu...ben aldığımın ertesi günü uzun yola çıkıp 1500 km yapmıştım :dil:) şaka bir yana gerçekten güzel araç hayırlı olsun tekrar

Doğrusu kendimi zor tutuyorum ama mecbur haftasonunu bekliyeceğiz.

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş

Hayırlı uğurlu olsun. TDCI dizel Titanyum 43 Bin ha. İyi rakam.Ben ÖTV indirimindeyken Titantum x Dizeli 44 e almamıştım çok pahalı diye. Gidip 39 bine Titanyum X benzinli aldım.(2009 Temmuz'da) . Bu arada ANAHTARSIZ ÇALIŞTIRMA ne işe yararki? Son parti satışlarda bu özelliğide eklemişler. Sadece anahtarı çevirme sıkıntısından mı kurtarıyor yoksa başka bir özelliği daha mı var?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bu arada ANAHTARSIZ ÇALIŞTIRMA ne işe yararki? Son parti satışlarda bu özelliğide eklemişler. Sadece anahtarı çevirme sıkıntısından mı kurtarıyor yoksa başka bir özelliği daha mı var?

İmaj... Ferrari'deki gibi... Bir de dediğin gibi çevirmeye uğraşmıyorsun işte...

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
İmaj... Ferrari'deki gibi... Bir de dediğin gibi çevirmeye uğraşmıyorsun işte...

Yani anahtarsız çalıştırma sadece anahtarı çevirmeden düğmeye basıp çalıştırma anlamına mı geliyor Mehmet Bey? Ne bileyim,bende arabaya yaklaşınca kapılar açılıyor,yoğun trafikte az yakmak için çalıştır-stop et fonksiyonu gibi farklı özellikler sağlıyor sanmıştım. Yani sırf anahtarı yuvasına sokup çevirmekten gocunanlar için mi 535 TL ye alınıyor bu özellik?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yani sırf anahtarı yuvasına sokup çevirmekten gocunanlar için mi 535 TL ye alınıyor bu özellik?

Aynen...

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
Aynen...

Tabi anahtarı sokup çevirmek insanın bileğini çok yoruyor ,bileği ağrıyor,535 TL.ye bu sorundan kurtuluyor insan. :) Ferrari gibi hissettiriyordur hem de arabayı bu özelliğin olması :dil:

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik
Arkadaki focus ta 10 yıllık kader arkadaşım ilk arabam hüzünlü bir vedalaşma oldu

Hayırlı olsun, her zaman her daim focus.

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya
Tabi anahtarı sokup çevirmek insanın bileğini çok yoruyor ,bileği ağrıyor,535 TL.ye bu sorundan kurtuluyor insan. :nazar: Ferrari gibi hissettiriyordur hem de arabayı bu özelliğin olması :nazar:

Arkadaşlar bir yanlış anlama olmasın ben o özelliği istemedim fakat hazırdaki tdci titanium fırtına gri birtek buydu

ve sipariş geçip bekleseydim 50.yıl kampanyasını kaçıracaktım dolayısıyla mecburen oldu ama çokta kötü

olmadı anahtarı cebimden hiç çıkarmıyorum.(Kendini avutmaca) :fiuw:

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
Arkadaşlar bir yanlış anlama olmasın ben o özelliği istemedim fakat hazırdaki tdci titanium fırtına gri birtek buydu

ve sipariş geçip bekleseydim 50.yıl kampanyasını kaçıracaktım dolayısıyla mecburen oldu ama çokta kötü

olmadı anahtarı cebimden hiç çıkarmıyorum.(Kendini avutmaca) :)

Gökhan Bey,sizin için söylmiyorum ben,fordun gereksiz para tuzağı işlerinden biri daha yazdım.Sizin için tam isabet olmuş,güzelde olmuş,fırsatı değerlendirip ekstra para ödemeden böyle afilli isimli bir özelliği olan arabayı gayet iyi fiyata almışsınız.Hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız günlerde zevkle kullanın.Türkiyede o paraya alınacak en iyi arabayı almışsınız.Hemde benimkisiyle aynı renk,hemde dizel.Rengide çok güzel gerçekten,herkes çok beğeniyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tabi anahtarı sokup çevirmek insanın bileğini çok yoruyor ,bileği ağrıyor,535 TL.ye bu sorundan kurtuluyor insan. :rolleyes: Ferrari gibi hissettiriyordur hem de arabayı bu özelliğin olması :unsure2:

Böyle düşünürsek, Şahinlerin yeterli bir araç olduğuna kadar gideriz...

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
Böyle düşünürsek, Şahinlerin yeterli bir araç olduğuna kadar gideriz...

Şahinin en fullu focusun en düşük donanımlısının onbinde biri olamaz tabii.Bence donanım arabada çok önemli.Ben şimdi alacak olsam her ne kadar anahtarsız çalıştırma çok fark getirmiyor olsada almayı düşünebilirdim,çünkü ekstra garantiye 560 TL. vermeme gerek yok artık,otosan ücretsiz 50 ay garanti veriyormuş.Ekstra garantiye ödediğim 560 TL. yi anahtarsız çalıştırmaya verirdim. Hatta şimdiki aklım olsa ESP de alırdım.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Gökhan Kızılkaya
Acıbadem Sakinler'de mi oturuyorsunuz?

Yokuş aşağı çıkmaz sokakta ...

Hatta sokağınızın sonundaki Üst geçide giden yolda bekçi kulübesi var değil mi?O binada heralde eski bir rütbeli oturuyor.?

Badem tat pastanesinin oradan gidiliyor..

evet aynen yalnız huzurevinin olduğu çıkmaz yani sizin tarif ettiğiniz yerin karşı sokağı.

o dediğiniz yerde polis koruması var orada kadıköy kaymakamı oturuyor.Sizde mi bu taraflardasınız yoksa?

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya
Pardon karıştırmışm .Belki bilirsiniz bende Okan holdıng'ın orada perşembe pazarının olduğu yerde oturuyorum((hukukçular ve idareciler sitesinde )).Hatta şu anda pazar var.

Sizin orayı nereden mi tanıdım ? Hep gelip geçerim oradanda. Çok yakınız yürüyerek max: 2dakika

Acıbademde üyeler artıyor

Yeşil binadamı oturuyorsunuz?

Eğer oradaysanaız şu an binayı görebiliyorum :unknw:

Tam üstüne bastın ayağını kaldır :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İlhan Kayım
(düzenlendi)

İyi günlerde kazasız sürüşler.

tarihinde ?lhan Kay?m tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...