İçeriğe Yönlendir

2010 Transit 110 PS GLX kasko fiyatı

Cem Burbut

Recommended Posts

Cem Burbut

2010 transit 110 ps glx için en uygun kaskoyu hangi şirketten yaptırabilirim. yada sizin kullandığınız ve sorun çıkartmayan bir şirket tavsiye edebiir misiniz?

Yorum bağlantısı
Naci Coşkun
2010 transit 110 ps glx için en uygun kaskoyu hangi şirketten yaptırabilirim. yada sizin kullandığınız ve sorun çıkartmayan bir şirket tavsiye edebiir misiniz?

Cem Bey,

En uygun kaskodan ziyade en az sorun çıkaran sigorta aramalısınız bence..Aviva yı önerebilirim.

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kamyonetlerde öğretmenler için indirim yapabilen bir şirket bulmalısınız...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Emre Mut

fiyata bakarak kasko yaptırmayın derim teminat ve fiyatları birlikte karşılaştırın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Azizler

Araç kasko sigortası yaptırırken uygun fiyat elbette önemlidir, ama fiyatından önce hasar anında ödemenizi en çabuk ve sorunsuz yapan şirketleri tercih ediniz.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cem Burbut

cevap veren herkese tşek ederim 1000 tl ye axa dan yaptırdım :unsure2: hadi hayırlısı

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

Mehmet bey benden daha iyi bilir ,ucuz kasko poliçenin içindeki küçük ayrıntılarda gizlidir,50 -100 tl eksik diye daha sonra kaza sonrasında elinize geçen paranın 1000- 2000 eksik olmasına hatta belki hiç hasarınızı ödememenize sebep olabilir.

ben öncelikle iyi tanıdığım sigorta acentasına yaptırırım ve bazı sigorta acentaları sizin avukatınız gibi davranıp sizi sigorta firmasına savunup hasarınızı ödemelerindeki zorlukları inisiyatiflerini kullanarak önleyebiliyor.

yıllar önce otoparkta aracıma apartmandan sakinlerinin aracı çarpmış ve sırra kadem basmıştı:D aracımın tamponu çatlamıştı

fotoğraflarını çektim sigortaya başvurdum ,sigorta hasarın büyük olmadığı için tamponun değişmesine gerek olmadığını söyledi,bağlı olduğum sigorta acentası hasarımın ödenmesi yönünde baskı yapınca derhal parayı ödediler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...