İçeriğe Yönlendir

Double din teyp &#246nerisi istiyorum...

Sami Aktaş

Recommended Posts

Sami Aktaş

Arabanın teybini ancak inceleyebildim...Düşündüğüm USB li model değilmiş...Pioneer deh-3000 modeliymiş...Onun yerine 2din, 7'' LCD ekranlı, dokunmatik, SD girişli bir teyp yerleştirmek istiyorum...Şöyle bir baktım nete çok farklı fiyatlar ve modellerle karşılaştım...Çok uçuk fiyatlı olmayan, çok da problem çıkarmayacak, mümkünse direksiyondaki tuşları da kullanabileceğim, hatta hatta bagajda ki changerı da bağlayabileceğim bir model tavsiyesi istiyorum sizden...Focusta 6000mp3 ü takınca tüm sorunlarımı çözmüştü öyle bir teyp lazım bana...Şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Valla ben seni hiç uğraştırmadım...Senin yerinde olsaydım hiç kaçırmazdım ama sen çok cimrisin :good1: ...Murat Kavukçu ilan verir vermez üçe beşe bakmadan atlamış almıştım...5 sene kafam rahat etti...Kumandadan mp3 seçmek süper oluyordu... :good1: Hiç başka teyp meyp aramadım...Şimdi yine öyle bir zımbırtı bulursam tamamdır...

Bu arada şu teybi forumda arattım ama bulamadım birşey...Kullanan var mı?Benim aradığım herşey var bunda...USB, SD girişi falan da var...Acaba güncelleme yapılıyor mu?

http://www.hizlial.com/oto/teyp-cd-dvd-mp3...9.4310.0006.htm

Yorum bağlantısı
Guest Yavuz Ya??z
Valla ben seni hiç uğraştırmadım...Senin yerinde olsaydım hiç kaçırmazdım ama sen çok cimrisin :nazar: ...Murat Kavukçu ilan verir vermez üçe beşe bakmadan atlamış almıştım...5 sene kafam rahat etti...Kumandadan mp3 seçmek süper oluyordu... :nazar: Hiç başka teyp meyp aramadım...Şimdi yine öyle bir zımbırtı bulursam tamamdır...

Bu arada şu teybi forumda arattım ama bulamadım birşey...Kullanan var mı?Benim aradığım herşey var bunda...USB, SD girişi falan da var...Acaba güncelleme yapılıyor mu?

http://www.hizlial.com/oto/teyp-cd-dvd-mp3...9.4310.0006.htm

bunu söylediğime pişman olabilirim çünkü bende almayı düşünüyorum ama hangimize kısmetse :D

gittigidiyor da acayip fiyatlara düşüyo bazen

geçen navigasyonlu tv li vardı 500 hemenal

bi bakabilirsin

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
bunu söylediğime pişman olabilirim çünkü bende almayı düşünüyorum ama hangimize kısmetse :rolleyes:

gittigidiyor da acayip fiyatlara düşüyo bazen

geçen navigasyonlu tv li vardı 500 hemenal

bi bakabilirsin

İlk gören kazanır... :) Bu aralar almam zaten daha araştırma safhasındayim...Alırsan buraya yorum yazmayı unutma... Hepsinde tv var da navigasyonlu olan görmedim...Tabi bu Navitech'ten bahsediyorsan...

Yorum bağlantısı
Guest Yavuz Ya??z
İlk gören kazanır... :D Bu aralar almam zaten daha araştırma safhasındayim...Alırsan buraya yorum yazmayı unutma... Hepsinde tv var da navigasyonlu olan görmedim...Tabi bu Navitech'ten bahsediyorsan...

yedi sekiz gün önce alacaktım

sonra tamponları değişirim o paraya diye bıraktım tam 5oo tl idi

7oo e falan da bazen çok güzel garantili navigasyonlu düşüyor

denk gelirse konu açarım

benim ki yaza kaldı zate

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
(düzenlendi)

Double dinde bende düşünüyordum fakat araç evin önünde durduğundan ve alarmı dahi olmadığından vazgeçtim. İnternette bulduğum bir kaç modeli size gösterebilirim. Avt markasının bluetoothlu şu modeli uygun ve cazip duruyor...

http://www.sahibinden.com/avt_938t_jelatin...pXQQdisplayitem

tarihinde Melih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Güncel... :) Yani ''bu aletten kullanan var mı'' sorusu hala güncel...

Ayrıca kristmıs tatili dolayısıyla yarın Ankara'ya gidebilirim...Ankara'da bu teypleri görebileceğim bol seçenekli mağaza veya bölge var mı bildiğiniz?Ben hatırlayamadım ama AVM lerin içinde olan varsa daha iyi olur...Her seferinde elektronik mağazalarına uğrarım ama hiç oto teypleri olan reyonlara dikkat etmemiştim bugüne kadar...Şimdi lazım oldu... :)

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Pazar oraya mı taşınmıştı...Yoksa sadece paynırcı Mehmet'in yeri mi var orada?Yani Mehmet'le pazar aynı yerde mi?Yoksa pazar farklı bir yerde; Mehmet Migros'un orada mı?

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Yukarıda avtnin bir modelini önermiştim. Dayımın aracında kullandığımız Xetec Dtm 620 modelinide tavsiye ederim...

7060.jpg

Yorum bağlantısı
Guest Yavuz Ya??z
Arabanın teybini ancak inceleyebildim...Düşündüğüm USB li model değilmiş...Pioneer deh-3000 modeliymiş...Onun yerine 2din, 7'' LCD ekranlı, dokunmatik, SD girişli bir teyp yerleştirmek istiyorum...Şöyle bir baktım nete çok farklı fiyatlar ve modellerle karşılaştım...Çok uçuk fiyatlı olmayan, çok da problem çıkarmayacak, mümkünse direksiyondaki tuşları da kullanabileceğim, hatta hatta bagajda ki changerı da bağlayabileceğim bir model tavsiyesi istiyorum sizden...Focusta 6000mp3 ü takınca tüm sorunlarımı çözmüştü öyle bir teyp lazım bana...Şimdiden teşekkürler...

gittigidiyor da bak dün pazarlık yaptık bi tane necvox gps li 500 e bırakiiim dedi

ben uğreşmadım 450 ye varse alacaktım bi dene satılmadı hala

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Mekan ve marka önerilerine teşekür ederim...

Aslında benim markadan ziyade dış görünümü ve konsola uyumu ilgilendiriyor...Eğer görüntüsü hoşuma giderse her marka olabilir...Bu hafta gözümle bir göreyim çeşitleri, yakından, sonrası kolay...

gittigidiyor da bak dün pazarlık yaptık bi tane necvox gps li 500 e bırakiiim dedi

ben uğreşmadım 450 ye varse alacaktım bi dene satılmadı hala

Hangi ilan?

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

İşte aradığım aleti buldum...Bu aralar gümrükçülerin gevşeme zamanı değil mi?Yılbaşı ya...

Direksiyon kumandası tanıtım menüsü falan var...Ve en güzeli paneli çıkıyor...GPS var, USB, SD, aux, anten manten herbişey var...Çinli ama markalı Çinli... :D Bozulursa da en az üç beş ay gider herhalde...O zamana kadar da sıkılırım zaten... :)

http://cgi.ebay.com/XTRONS-TD716-TOUCHSCRE...=item5638587546

Yorum bağlantısı
Tayfun Karakuş

sami bey pahalı demezseniz ben size pioneer avic-f900bt öneririm

çok güzel bir ürün sahibinden.com farklı fiyatlarla bulabilirsiniz sıfır ve ikinci elleri var

ben yeni aldım bugun taktırıyorum

isterseniz benim çıkanları da size satabiliriz gerçi biraz Kayseri işi olmuş olacak ama neyse ticaret işte :D

avic için link veriyorum :

http://www.sahibinden.com/search.php?b%5Bs...%5D=&dpage=

buda benim arabadan çıkcak olan set için link :

http://www.sahibinden.com/search.php?b%5Bs...%5D=&dpage=

Yorum bağlantısı
Serkan Çok

Yahu ben bu işlerden hiç anlamam

benim arabaya şu fotoğraftaki gibi bi sistem kaça malolur tabiii fiyat uçmadan orta şekerli birşey.

kızım bazen istiyor onun için istiyorum.

bilen arkadaşlar bi el atsada öğrensek nasıl olacağını.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sami Aktaş

Evet uzman arkadaşlar...Şu teybe ne dersiniz?Buna 650TL verilir mi?

Acil cevap bekliyorum...

Kia sportagelere takılanlardan...GPS anteni var, navigasyon yüklü, çift sd kart ve usb girişi var...

USBSD-1.jpg

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Eğer açıldığında Kia sports yazıyorsa kötü durur bence.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar...Yukarıda bahsettiğim teybi aldım...

# 6.2'' 16:9 Fixed TFT LCD monitor

# Built-in Bluetooth + GPS + DVD + front USB port +front 2 SD card slots+TV+IPOD + FM + AM + AV

# (RGB) touch screen with Graphical User Interface.

# Front panel keys supply red and green LED, match your original car perfectly

# Built-in TV tuner, compatible with PAL/NTSC/SECAM_L TV system.

# DVD VCD CD MP3 Mpeg4 Divx CD-R/WMA/JPEG are compatible.

# Built in FM/AM tuner, preset 24 stations

# music or radio while in GPS Navigation mode

# Built in 4

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
Guzelmis, gule gule kullanin :).

Teekkür ederim...

Öğretmen olmak varmış anasını satayım :good1:

Tamam takas edelim meslekleri, ne dersin?

Hayırlı olsun abi.

Teşekkür ederim Ali...

Yorum bağlantısı
Misafir
Öğretmen olmak varmış anasını satayım :)

+26 :good1:

Hayırlı olsun abi, güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...