İçeriğe Yönlendir

Connect'e Borbet jant yakışır mı ?

Haşim Şahin

Recommended Posts

Haşim Şahin

Merhaba arkadaşlar..Acaba Connect'e Borbet Jant yakışırmı ?Resim vara paylaşabilirmisiniz ?

Yorum bağlantısı
Haşim Şahin

Yorumlarınız için teşekkürler..Önerdiğiniz bi marka/model varmı acaba ?

Yorum bağlantısı
Haşim Şahin

Resimlerdeki jant biraz daha geniş olsaydı 17' filan daha iyi dururdu heralde.

Yorum bağlantısı
Emre Özen

bu jant için öncelikle çamurluklar kabartılır.. araç arkadan çekiş haline getirilir 17 inçlik borbet takılır ama spacer kullanılarak tekerler daha dışa alınır :) ancak öyle yakışır..drag aracı gibi

Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)

Haşim Bey; Avatarımızda Ya kendi fotografımızı kullanıyoruz yada boş bırakıyoruz. Aracınızın fotograflarını "arabam" bölümünde görmek isteriz :)

Jant tavsiyesine gelince; Connect'i ne amaçla kullanıyorsunuz ? İş güç mü? Aile aracı mı ? Yoksa Hobi aracı mı?

Bilelimde ona göre cevap verelim...

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Borbet çok kötü durur bencede örnektede gördüğümüz gibi 17 inş 5 kol bir jant daha hoş durucaktır.

Yorum bağlantısı
Haşim Şahin

Yorumlarınız için teşekkürler.Borbet güzel durmaz gerçekten.Marka/model verebilirmisiniz ?

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Hobi için İlginç ve zor bir tercih :)

Ben Fusionumdan bilirim, Modifiye etmenin nekadar zor olduğunu, Connectte biraz daha zorlanırsınız.

Aracı alçaltma gibi bir şansınız olmadığından 17" jantlardan kaçın, Sebebi ise Lastik yanakları falan iyice azalacağından, aradaki boşluklar iyice göze çarpacak ve iyice leylek gibi gelicek gözünüze.

Bir ara Forumdan bir arkadaşımız Yeni kasa Mondeo jantı takmıştı connecte çokta yakışmıştı. tavsiye ederim.

Bu arada kendimi tanıymaz oldum :) Git gide Can'a benzemeye başladım :) Herşeyin orjinali güzel vs.

Şaka bir yana, Mümkün olduğunca orjinal bijon, ET ve göbek ebatlarından şaşmayacak şekilde jantlanmanızı tavsiye ederim. Nakit sıkıntısı yoksa O.Z supertorismo iyi bir tercihtir. Hafif ve sağlam jantları tercih edin. Güzel görünsün diye güvenlikten ödün vermeyin...

Yorum bağlantısı
Haşim Şahin

mondijant.jpg

Siz bu jantlardan mı diyosunuz ? Benimde çok hoşuma gidiyo bu jantlar.Bi arkadaş gitmez bu arabaya demişti ama yurtdışında connectlere bundan takıyolar.Sizde o jantı kullanan aracın fotosu varmı acaba ?

Yorum bağlantısı
Kadir Akkaya
Merhaba arkadaşlar..Acaba Conncet'e Borbet Jant yakışırmı ?Resim vara paylaşabilirmisiniz ?

bence yakışmaz

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

mondeo jantlarını bende dusunuyorum ilerki zaman da cok tatlı duruyor kendinde bence connect te hos durur photoshop bilen arkadas lar degiştire billirse jantları gorebiliriz nasil durdugunu

Yorum bağlantısı
Haşim Şahin

Photoshop'tan iyi anlayan arkadaşlarıumız varsa rica etsek yapabilir mi resmi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

geçen gün bir doblada ofsetli borbet miydi neydi ondan gördüm. Tekerin biri patlamış stepneyle gidiyordu. Nasıl alçattığını anlamadım ama araç yere çok yakındı ve zıp zıp gidiyordu. Çk komik gelmişti bana. Ben her zaman çok kollu jantları sevmişdir. Ayrıca Boyut sorunu ne olur bilmiyorum ama focus st jantı eğer sığarsa süper durabilir.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
Bu arada kendimi tanıymaz oldum :) Git gide Can'a benzemeye başladım :) Herşeyin orjinali güzel vs.

Doğru yoldasın devam et... :)

Amrkadaki Connectte bu jant var, mondeo X jantı değil mi bu

hazan2f.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Benziyor ama ya resimden dolayı küçük durmuş yada gerçekten küçük.

Yorum bağlantısı
Haşim Şahin

ford_focus_st_2005-L.jpg

Bu jantların fiyatını bilen varmı acaba ?

Araştırıp bulduğun için teşekkürler ''Uğur Çınar''.Yakışmış bence connect'e.Fiyatı ford bayilerinden alabilirmiyiz acaba ?

Yorum bağlantısı
Haşim Şahin
(düzenlendi)

Araştırmalarınız için teşekkürler.Sizin araçta nasıl bi jant var ?

tarihinde Ha?im ?ahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...