İçeriğe Yönlendir

2005 Honda Jazz Namı Diğer FiT

Melih Özlem

Recommended Posts

Melih Özlem

Aileye annemizin aracı olarak giren Jazzımız ben ehliyet aldıktan sonra bana geçti. Kendi şahsi aracım olmadı ama sadece kendim biniyordum. Ocak 2009da dergiye, Nisan 2009'da Cnr expo fuarında yer aldı. Şuanda hala bizde fakat çoğu parçasını söktüm. Sökülmeden önceki hallerini ekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

4146.jpg

4152.jpg

4163.jpg

4167.jpg

6091.jpg

6092.jpg

6100.jpg

6106.jpg

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

teşekkür ederim 26 kişi bakıp 1 kişi yorum yapmış ilginç valla...

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
(düzenlendi)
İyi tamam yazayım... :D

Plaka iğrenç olmuş..

hangi hali :D plakalıklı mı plakalıksız mı iki tip var çünkü :D benimde pek hoşuma gitmiyordu ama inanırmısın plakayı taktıktan sonra çok rahatlamıştım :)

:nazar: 10 numero gerçekten. Altında RPF01 gibi bi jant çok can alıcı olurmuş ama.

teşekkür ederim satma düşüncesi olmayıp, kendime araç almasaydım ilk iş jant değişikliği olacaktı zaten :)

tarihinde Melih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Gayet güzel bi çalışma olmuş, elinize sağlık...

teşekkür ederim sağolun...

Valla ben ikisinide beğenmedim...

plaka biraz mecburiyetti düşünceniz için teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
teşekkür ederim 26 kişi bakıp 1 kişi yorum yapmış ilginç valla...

Jazz severim ama sizin sonradan yaptığınız hiçbir şeyi beğenmedim. E beğenmedim yazmak da istemedim...

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Mehmet bey için bir tane plakasız koyayım :nazar:

6961.jpg

Hiçbir ilginçlik yok. Konuya giren herkes, yorum yapmak zorunda mı? Modlu arabaları pek sevmem. Bu fena durmamış. Ama plakalık hakkaten iğrenç.

kusura bakmayın bana ilginç geldi...yorumunuza saygı duyarım...

Jazz severim ama sizin sonradan yaptığınız hiçbir şeyi beğenmedim. E beğenmedim yazmak da istemedim...

zevk meselesidir saygı duyarım, teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Çok güzel olmuş.Ama bu kadar parça taktıktan sonra neden söktünüz ki?

Öncelikle teşekkür ederim. Aracı bu şekilde satmak istedim fakat alıcılarla ya fiyatta anlaşamadık ya da ben kullanamam tarzında yorumları oldu. Bizede üzerinden para edebilecek parçaları söküp fiyatını düşürdük. Şuanda askıya aldık satış işlemini. Şuanda çok sade. Jant+ 3.5 cm spor yay + Cooper sinyali + Cam filmleri + Farlarda xenon ve plaka ortada vaziyette. Marşpiyeli sislerdeki xenonları arka tampon ekini coiloverları stopları söktüm. Dediğim gibi eğer annemin c3 satılmaz ise bu satılacak. Kısacası zaman gösterecek :nazar: Ama gerçekten severek ve zevk alarak bindiğim bir araçtı. Orta şeritten 80 ile seyir etmek çok keyifliydi :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Sisteki xenondan kaybediyor :D en sondaki plakalıksız resimde kedi gibi durmuş :nazar:

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Sisteki xenondan kaybediyor :D en sondaki plakalıksız resimde kedi gibi durmuş :nazar:

onları söktüm şuan fiestaya takıcam. O fotoğrafta fuar öncesi son temizlikleri yapıldıktan sonra :D

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
O sisleri fiestaya da takmayın bence :D

diğer konuda okudum sislere xenona karşısınız biliyorum :nazar: fakat ayarsızlar göz alır :D ben xenonlarımı ayarlatırım hep, kendime yapılmasını istemediğim şeyleri başkasına yapmam tabikide :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
fakat ayarsızlar göz alır :) ben xenonlarımı ayarlatırım hep, kendime yapılmasını istemediğim şeyleri başkasına yapmam tabikide :)

Büyük yanılgı...

Mercekli olmayan her farda xenon göz alır...

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Ben de beğendim desem yalan olur. Plaka her durumda bir fazlalık görüntüsünde, hiçbir yere sığmamış. Ben hep orjinali tercih ederim.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
Büyük yanılgı...

Mercekli olmayan her farda xenon göz alır...

Mercekliler almıyor mu sanki? Bence yekten yasaklansın şu illet. Her gece onlarca adamla akraba olmaktan sıkıldım.

Bu arada orjinal severim diyenler, arabalarını plakalarından başka bir şeyle de ayırt etmeyi sevenlere daha anlayışlı olmalı bence. İğrenç,berbat rezil yakıştırmalarını ben orjinal arabalar için kullanıyorum. Kibrit kutusu gibi biri diğerinden ayırt edilemeyen,şirket çıkması gibi görünen,standartlaştırılmış ve bu iyi bir şeymiş gibi lanse edilen arabalara hele de.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Necat Ertan
Mercekliler almıyor mu sanki? Bence yekten yasaklansın şu illet. Her gece onlarca adamla akraba olmaktan sıkıldım.

Bu arada orjinal severim diyenler, arabalarını plakalarından başka bir şeyle de ayırt etmeyi sevenlere daha anlayışlı olmalı bence.

+1

Hiçbir koşulda iğrenç, berbat v.s. gibi yorumlar yapılmamalı diye düşünüyorum. Beğeniler genelde kısık sesle ifade edilirken, hoşnutsuzluklar bu denli haykırılmamalı.

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Bu arada orjinal severim diyenler, arabalarını plakalarından başka bir şeyle de ayırt etmeyi sevenlere daha anlayışlı olmalı bence. İğrenç,berbat rezil yakıştırmalarını ben orjinal arabalar için kullanıyorum. Kibrit kutusu gibi biri diğerinden ayırt edilemeyen,şirket çıkması gibi görünen,standartlaştırılmış ve bu iyi bir şeymiş gibi lanse edilen arabalara hele de.

Sarı farlar benim dahada çok gözümü alıyor. Sarı fara 2,3 saniye bakıp yola baktığımda göz karıncalanıyor. Ama xenona istediğiniz kadar bakın öyle birşey olmuyor. Mercekli merceksiz xenon göz almaz. En azından benim düşüncem. Başkalarının gözlerini bilemem.

Zevkler ve Renkler tartışılmaz. :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Sarı farlar benim dahada çok gözümü alıyor. Sarı fara 2,3 saniye bakıp yola baktığımda göz karıncalanıyor. Ama xenona istediğiniz kadar bakın öyle birşey olmuyor. Mercekli merceksiz xenon göz almaz. En azından benim düşüncem. Başkalarının gözlerini bilemem.

Zevkler ve Renkler tartışılmaz. :)

Bu dediğine kendin inandın mı Allah aşkına. 55wattlık ampul göz alırken 25000 wattlık ampul göz almıyor diyorsun? Zevkle renkle ne alakası var bunun?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...