İçeriğe Yönlendir

Hangi motor seçeneği sizi cezbeder?

Guest Yavuz Ya??z

Recommended Posts

Guest Yavuz Ya??z
O gücü çok yüksek devirlerde veriyor. DÜşük devirlerde tork normal bir araç kadar. Dolayısıyla normal kullanımda 230 beygir gibi değil.

100 beygir focusa devam :D

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

2000cc, 192 beygirlik kompressor motor bana yetiyor...

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Mazda rx 8 2006 modeli 42 000 ytl den başlamakta. Motoru 1300 cc olup 8300 devirde 232 beygir güc üretmekte. Redline 9000 devirde başlamakta ve torku olan 220 nm yi 5500 devirde üretmektedir.

Ayrıca başka bir forumda şöyle bir yazıya rastladım.

Şubat 2009 çıkışlı bir yaz

Alıntı http://forum.donanimhaber.com/m_29608491/tm.htm

gecen haftasonu mazda bulusmasında sahsuvaroglu mazda nın servıs muduru cem bey de yanımızdaydı.rx 8 ın yakıt tuketımı ve motoru konusunda kendısınden bılgı aldım.rx-8 lerın motorlarının dogru kullanımla rahat 200.000 km. gorecegının garantısı(garantı derken kesınlıkle anlamında,yoksa yanlıs anlasılmasın o tarz bır garantı degıl:))oldugunu ve 300.000km nın yapıldıgını ılettı.ayrıca motor omrunu tamamladıktan sonra da japonyadan getırtmenın ve montajının toplam 8000 tl oldugunu ıfade ettı.ayrıca bu ıslemın cok rahat yapıldıgını ve bır gunde montajın tamamlandıgını da not duseyım.mazda 2 nın motorunun bıle montaj dahıl 7000tl gıbı bır fıyatı varmıs.rotary motoru dusunun.bence bu cok guzel bır haber

yakıt konusunda ıse musterının ıstegı dogrultusunda yaptıkları bır surusun (yanlıs hatırlamıyorsam ızmıt tarafında bır yerdı) gıdısınde ortalama yakıtın 8,7 donusunde ıse 22 lt gosterdıgını ıfade ettı.yanı tamamen kullanıma baglı.

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Yavuz Ya??z

yani zaten böyle bir arabayı alan adam yok motor 200binde bitecek

yok bu araba çok yakacak demez

adam tipine bakar

0-100km hıza bide maximum hıza bakar basar parayı alır

ama vergi olayı çok büyük avantaj

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...