İçeriğe Yönlendir

Boyada çizikler

Cengiz Bostancı

Recommended Posts

Cengiz Bostancı

2adet köpek kediyi kovalar ve kedi benim aracın kaputun altina girer.kopekler ayaklari ile on tampon ve yan camurluklari komple cizmiş.bu çizikler pasta cila ile gidermi.etrafimdakiler boya cıkartır dedi?

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

çok derin çizik olsun sanmıyorum pastayla yarı yarıya azaltılır diye düşünüyorum ama bir boyacı ustasının veya boya koruma yapanların bakması lazım kesin bişey duymanız için..

Yorum bağlantısı
Cengiz Bostancı

2gün önce rüyamda patika yoldan araba yuvarlanıyordu cok uzulmustum daha takistileri vardı diye üzülmüştüm buna yormak lazımmış hayırlısı

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Metin Güven

Siyah renk aracı olanlar için bahara girerken Sonax-Ziebart vb. firmalarda boya parlatma -kılcal çizik giderme, boya koruma işlemi ne kadara mal olur acaba ??

Ya da daha uygun bir işlem bilen var mı arkadaşlar..!

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Siyah renk aracı olanlar için bahara girerken Sonax-Ziebart vb. firmalarda boya parlatma -kılcal çizik giderme, boya koruma işlemi ne kadara mal olur acaba ??

Ya da daha uygun bir işlem bilen var mı arkadaşlar..!

Hiç öyle ziebarta falan para dökmeye gerek yok. Onların yapabildiklerini birkaç saatinizi ayırırarak kendinizde yapabilirsiniz :)

Meguiars m66 öneririm, Araç yıkandıktan sonra, Tam kuruyunca güzelce pamukla veya özel ped ile uygulanır. 1-2 saat üzerinde bekletildikten sonra tekrar temizlenir. Sonuç mükemmel. Bildiğiniz yeni gibi oluyor.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...