İçeriğe Yönlendir

Badem

Tolga Tekinoğlu

Recommended Posts

Tolga Tekinoğlu

tanıştırayım buda benim badem ancak resimlerini yükleyebildim.yorum ve modifiye önerilerinizi bekliyorum.

en alttaki rasim çalıştığım sağlık ocağından gözüken cunda manzarasıdır.

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Güle Güle kullanın. Ayvalıklımısınız ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Demirci

nazar değmesin çok güzel

ben bu kasa focusları çok seviyorum bence hiç modifiyeye gerek yok bu şekilded harika

güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
Tolga Tekinoğlu
tanıştırayım buda benim badem ancak resimlerini yükleyebildim.yorum ve modifiye önerilerinizi bekliyorum.

en alttaki rasim çalıştığım sağlık ocağından gözüken cunda manzarasıdır.

Güle Güle kullanın. Ayvalıklımısınız ?
Güzel araç.Nazar değmesin :)

evet ayvalıklıyım iyi dilekte bulunanlara teşekkür ederim.

herkese kazasız günler dilerim.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Allah korusun Maşallah iyi günlerde kullanın.Badem ama ballı badem.Benden size bir tavsiye havalandırmaya taktığınız kokuyu sökün ordan çünki kazara akar yada dökülürse sonuçları kötü oluyor,sonra üzülürsünüz.

Yorum bağlantısı
Tolga Tekinoğlu
Allah korusun Maşallah iyi günlerde kullanın.Badem ama ballı badem.Benden size bir tavsiye havalandırmaya taktığınız kokuyu sökün ordan çünki kazara akar yada dökülürse sonuçları kötü oluyor,sonra üzülürsünüz.

haklısınız galiba herkes aynı şeyi söylüyor adnan bey zaten şuan içi boş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Benden size bir tavsiye havalandırmaya taktığınız kokuyu sökün ordan çünki kazara akar yada dökülürse sonuçları kötü oluyor,sonra üzülürsünüz.

Benim de tek tavsiyem bu..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

O tip cam şişede ki kokular aynı zamanda güneşli ortamlarda mercek görevi üstlenebiliyor.En güzeli kullanmamak.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Güle güle kazasız belasız binin,çok temiz bir araca benziyor,bence yapacağınız tek modifiye en açığından cam filmi olsun.

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun, güzel günlerde kazasız belasın kullanın. Bencede o kokuyo sökün, sonrası gerçekten kötü oluyor.

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Güle güle kullanın, en sevdiğim renktir focuslarda

Yorum bağlantısı
Erkan Kıyak
evet ayvalıklıyım iyi dilekte bulunanlara teşekkür ederim.

herkese kazasız günler dilerim.

Güle güle kullanın, gerçenten de çok temizmiş, araya bi de soru sıkıştırayım hazır ayvalıklı birini bulmaşken; bu yıl ayvalığa tayin istemeyi düşünüyoruz da, nasıldır ev kiraları ev fiyatları falan? Biraz bahsederseniz ayvalıkla ilgili sevinirim..

Yorum bağlantısı
Tolga Tekinoğlu
(düzenlendi)
Güle güle kullanın, gerçenten de çok temizmiş, araya bi de soru sıkıştırayım hazır ayvalıklı birini bulmaşken; bu yıl ayvalığa tayin istemeyi düşünüyoruz da, nasıldır ev kiraları ev fiyatları falan? Biraz bahsederseniz ayvalıkla ilgili sevinirim..

Valla bu öncelikle nasıl bir yerde oturmak istediğinize bağlı. Bazı yerler ucuz sarımsaklı ve altınova ve yeni mahalle denilen yerler. Ayvalık içi biraz daha makul benim oturduğum yer yani 150 kısmı 450-500 civarları( 400 bile bulabilirsin aceleye getirmezsen) ada çok pahalı ve kiralık ev yok gibi başka bi altarnatif yazlık villalar( kışın tavsiye edilmez) .Karar verirseniz yardımcı olmaya çalışırım. Benim eşimde öğretmen.

Güle güle kullanın, en sevdiğim renktir focuslarda
:p güzel renk

teşekkürler internet üzerinden buldum aracı bende rengine vuruldum.hava kararınca gri gözüküyor. güneşli havalarda daha güzel gözüküyor.

tarihinde Tolga Tekino?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Kıyak
Valla bu öncelikle nasıl bir yerde oturmak istediğinize bağlı. Bazı yerler ucuz sarımsaklı ve altınova ve yeni mahalle denilen yerler. Ayvalık içi biraz daha makul benim oturduğum yer yani 150 kısmı 450-500 civarları( 400 bile bulabilirsin aceleye getirmezsen) ada çok pahalı ve kiralık ev yok gibi başka bi altarnatif yazlık villalar( kışın tavsiye edilmez) .Karar verirseniz yardımcı olmaya çalışırım. Benim eşimde öğretmen.

Tayin dönemi yaklaşınca başınızı çok ağrıtırım :p eşiniz de öğretmenmiş ki okulları falan sorarım artık, teşekküler...

Yorum bağlantısı
Arkın Argun

Aracınız çok güzel Allah kaza bela vermesin. Modifiyeye hiç ihtiyacı yok bence.

Yorum bağlantısı
Günay Yıldırım

hayırlı olsun güle güle kullanın ben bu kasa focusları seviyorum renkte çok güzel

güzel günlerde kazasız belasız kullanın

Yorum bağlantısı
Tuna Aksu
(düzenlendi)

allah kaza bela vermesin, bizde de vardı bunun tıpkısının aynısı çok güzel maaşallah

tarihinde Tuna Aksu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Ayvalığın ne tarafında oturuyorsunuz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...