İçeriğe Yönlendir

Karaoğlan

Arda Akbay

Recommended Posts

Yusuf Celebi

Kar altında süper görünüyor sislerle beraber.peki ön krom ızgaranın maliyeti ne oldu ve sisler orjinalmı.biraz ucuz gibi geldide bana.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Kazasız belasız iyi günlerde kulanın aracınızı :)

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
Kar altında süper görünüyor sislerle beraber.peki ön krom ızgaranın maliyeti ne oldu ve sisler orjinalmı.biraz ucuz gibi geldide bana.

yan sanayi tabiki de :)

krom ızgara 100 TL

Kazasız belasız iyi günlerde kulanın aracınızı :)

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hayırlı olsun iyi günler de kullanın

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Hayırlı olsun.Kazasız,belasız,cezasız kullanmanız dileğimle.

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
hayırlı olsun kazasız cezasız kullanmanız dileğiyle.

c-max jantı gerçekten çok yakışıyor.kırmızı bi FII de görmüştüm.bence c-max jantını düşünün

Hayırlı olsun iyi günler de kullanın
Hayırlı olsun.Kazasız,belasız,cezasız kullanmanız dileğimle.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar ;)

Yorum bağlantısı
Emre Doğan

Güle güle kullanın, yaptığınız değişikler aracı daha da güzelleştirmiş. Mahsuru yoksa bende Sony cd&mp3 çaların fiyatını soracağım. Çıkma mı aldınız? Benimde aklımda böyle bir değişiklik var. Mp3 çalmayan bir teyp bu devirde bir işe yaramıyor :D

Yorum bağlantısı
Yusuf Celebi

100 lirada çok uygunmuş:D.dayanamıyorum şimdi çıkıp oralara gelecem.istanbulda bu parçalar bukadar ucuz değil.Bu arada Hayırlı olsun demeyi unuttum.:)ben şayet size müsait olduğumda para geçsem sizde parçaları tekrardan bulabilirmisiniz zahmet olmassa:) kargo felan:)

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
Güle güle kullanın, yaptığınız değişikler aracı daha da güzelleştirmiş. Mahsuru yoksa bende Sony cd&mp3 çaların fiyatını soracağım. Çıkma mı aldınız? Benimde aklımda böyle bir değişiklik var. Mp3 çalmayan bir teyp bu devirde bir işe yaramıyor :)

http://www.sahibinden.com/ford_orjinal_mp3...pXQQdisplayitem

forumda 250 gibi daha ucuza bulmuş arkadaşlar vardı sanırım ama kullanılmış almış olabilirler benim aldığım hiç kullanılmamıştı

100 lirada çok uygunmuş:).dayanamıyorum şimdi çıkıp oralara gelecem.istanbulda bu parçalar bukadar ucuz değil.Bu arada Hayırlı olsun demeyi unuttum.:)ben şayet size müsait olduğumda para geçsem sizde parçaları tekrardan bulabilirmisiniz zahmet olmassa:) kargo felan:)

Yusuf bey bütün parçaları İstanbul'dan getirttim :D

Yorum bağlantısı
Okan Beloğlu

Erdal bey ,

Hayırlı olsun aracınız. İyi günlerde kullanın . Krom panjur çıtasını nerde yaptırdınız acaba ? Bende yaptırmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Emre Doğan

Cevabınız için teşekkür ederim. Krom panjur için kararsızım hala koyu renklere daha çok yakışıyor. Ama bu teyp işini en kısa sürede halletmeye çalışacağım.

Yorum bağlantısı
Bekir Kuntay Nalbantoğlu

Teşekkürler :) Burada da sis farı için 130 TL fiyat aldım montajla aynı paraya gelir.krom panjur içinde bi güzellik düşünüyorum:) ama havaların ısınması lazım.

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
Erdal bey ,

Hayırlı olsun aracınız. İyi günlerde kullanın . Krom panjur çıtasını nerde yaptırdınız acaba ? Bende yaptırmayı düşünüyorum.

Erdal kim? :)

krom panjuru istanbul dan bir oto çıkmacıdan sipariş etmiştim eray oto çıkmaydı sanırım adı, kartal oto sanayide

Cevabınız için teşekkür ederim. Krom panjur için kararsızım hala koyu renklere daha çok yakışıyor. Ama bu teyp işini en kısa sürede halletmeye çalışacağım.

kesinlikle koyu renklere panjur, beyazlara rs tamponu çok yakışıyor.. bknz. başlıktaki ilk mesajım

teyp almadan önce sony teyplerinin ekranının çok kolay çizildiğini söyleyeyim baştan

Teşekkürler :) Burada da sis farı için 130 TL fiyat aldım montajla aynı paraya gelir.krom panjur içinde bi güzellik düşünüyorum:) ama havaların ısınması lazım.

sis farını 94 Tl ye aldım :good1:

Yorum bağlantısı
Eren Çiftçi

Hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanmanız dileklerimle.

Yorum bağlantısı
Ahmet Büyükbeşe

Hayırlı uğurlu olsun kazasız cezasız kullanmanız dileklerimle

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
Hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanmanız dileklerimle.
Hayırlı uğurlu olsun kazasız cezasız kullanmanız dileklerimle

teşekkürler :shok:

Yorum bağlantısı
Samet Karabulut

farkındasınızdır belki trend'in orj. teybindeki baslar inanılmazdı.+7deyken:D sony'de de durum aynımı?

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
(düzenlendi)

Aracınız çok güzel görünüyor, Allah kaza yüzü göstermesin. :D Sisler ayrı bir hava katmış. Jantları alıp-takılınca fotoğraflarını bekliyoruz. :)

tarihinde S tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Akbay
Şaka gibi ya:).Bak şimdi utandırdın beni işte.isteyen bulabiliyormuş diyarsun yani:)

:lol2: biraz araştırma biraz da şans işi diyelim :blink:

farkındasınızdır belki trend'in orj. teybindeki baslar inanılmazdı.+7deyken:D sony'de de durum aynımı?

valla ben fark göremedim ses sistemi gayet güzel bir tek ekranının çizilmesi problemi var :)

Aracınız çok güzel görünüyor, Allah kaza yüzü göstermesin. :lol2: Sisler ayrı bir hava katmış. Jantları alıp-takılınca fotoğraflarını bekliyoruz. :)

teşekkür ederim, maddi durumların müsait olduğu ilk fırsatta inşallah :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Arda Akbay

araç biraz kirli ama hemen çekeyim dedim Atatürk imzasının resmini

1004084.jpg

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Arda Akbay

Gündüz Bey'den aldığım titanium jantları :)

resim_450573181.JPG

resim_441427215.JPG

resim_412262298.JPG

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...