İçeriğe Yönlendir

2010 Mtv Ödemesi Hangi Banka İle Avantajlı?

Süha Demirtaş

Recommended Posts

Arif Arslan

teşekkür ederim arkadaşalr... Teker teker tarih deneyerek buldum tescil tarihini... Ve ödemeyi ggerçekleştirdim..

Ancak aracım focus 1.6 tdci ghia internetteki kayıtlarda focus c-max ghia 1.6 tdci gözüküyor.... İnşallah bir sorun oluşturmaz...

Teşekkür ederim cevaplarınız için...

Yorum bağlantısı
Halis Parlak
garanti

MTV ödemesini Garanti İnternet Şubesi’nden yapanlar kampanya kapsamında SONAX Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma uygulamasını yarı fiyatına KDV dahil sadece 125 TL'ye satın alabilirler.

Kampanya, Türkiye genelindeki tüm SONAX uygulama merkezlerinde sadece binek ve hafif ticari araçlar için geçerlidir. Uzun araçlar kategorisinde uygulanacak fiyat KDV dahil 156,25 TL’dir.

SONAX indirimi ve araç pas pas hediyesi, İnternet Şubesi MTV ödeme dekontu gösterilerek en geç 1 Eylül 2010 tarihine kadar SONAX Uygulama Merkezleri'nden sağlanabilir.

SONAX Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma uygulaması; Zift - Katran Temizleme, Reçine Temizleme, Kılcal Çizikleri Giderme, Harelenmeleri Giderme, Boya Parlatma, Boya Koruma uygulamalarını içeririr.

taksit yapıyor u bilemiyorum.

Taksit yapıyorlar ben yaptırdım 6 taksit.

Yorum bağlantısı
Alper Şensöz

İş Bankası ile 3 taksitle ödeyin, %100 türk sermayeli banka kazansın. :good1:

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Bir şekilde kredi kartıyla alın en iyi şekil bu çünkü gelir idaresi başkanlığı hesabından ilgili vergi dairesine hemen aktarılıyor. Özellikle oturduğu yer ile plakası aynı olmayanlar İnternetten kredi kartıyla alsın vergi dairesi ve bankalardan alınanlar bazen emanet hesabına atılıp bekletiliyor.. Daha sonra onların işlenmesi veya bağlanması için aracın bağlı olduğu vergi dairesini sıkıştırmanız gerekebilir...

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Aslan

ben axess le ödedim peşi fiyatına 3 taksit imkanı ile ayrıca auto king ten % 50 indirim de kazanıyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Orhan Ünsal

Arkadaşlar, internetten mtv ödemek istedim ama, plakayı yazınca kayıt çıkmadı?

araç temmuz çıkışlı. yoksa vergi ödemeyecekmiyim ya? :(

emmi ne diyorsun bu işe??

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Arkadaşlar, internetten mtv ödemek istedim ama, plakayı yazınca kayıt çıkmadı?

araç temmuz çıkışlı. yoksa vergi ödemeyecekmiyim ya? ;)

emmi ne diyorsun bu işe??

Sıfır aldıysan, Temmuz'da plaka taktıysan, Ocak ödenmeyecek.. Aksine bir anlaşma yapmayıp, anahtar teslimi araç aldıysan, Temmuzun vergisini aldığın bayi ödeyecek...

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Sıfır aldıysan, Temmuz'da plaka taktıysan, Ocak ödenmeyecek.. Aksine bir anlaşma yapmayıp, anahtar teslimi araç aldıysan, Temmuzun vergisini aldığın bayi ödeyecek...

Benimkini temmuzda bayi ödeyecek. Ödemişlermi diye bir sorgulama yaptırayım dedim. "... plakalı bir araç bulunmamaktadır, plakayı kontrol ediniz" şeklinde uyarı çıktı. Acaba daha yeni tescil olduğu için maliyede kaydı mı yok? :D:):)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
"... plakalı bir araç bulunmamaktadır, plakayı kontrol ediniz" şeklinde uyarı çıktı. Acaba daha yeni tescil olduğu için maliyede kaydı mı yok? :D:):)

Evet.. acele etme bakalım...

Yorum bağlantısı
Ahmet Kapdan

Yapı Kredinin kredi kartıyla 3 taksit diye internet vergi dairesinden biraz önce ödeme yaptım.Akabinde gelen sms te 5 taksit yaptıklarını bildirdiler. :D

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Aracı 2.el olarak aldı iseniz, noter satış sözleşmesi ile motorlu taşıtlar vergi dairesine gidip aracın adınıza görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yada herhangi bir bankanın internet şubesi aracılığı ile vergi ödemeyi deneyin, aracın kimin adına kayıtlı olduğu görünecektir.

Yorum bağlantısı
Orhan Ünsal
Benimkini temmuzda bayi ödeyecek. Ödemişlermi diye bir sorgulama yaptırayım dedim. "... plakalı bir araç bulunmamaktadır, plakayı kontrol ediniz" şeklinde uyarı çıktı. Acaba daha yeni tescil olduğu için maliyede kaydı mı yok? :D:):)

internet vergi dairesinden girince benim plakada çıkmadı.

e yarın ayın son günü inşallah bir problem olmaz...

bu arada bayii ile konuştum. derler ki siz temmuzu ödeyeceksiniz.

bunun içinde yegenbey vergi dairesini gitmelisiniz.

gidemeyecegim içinde internete yansımasını bekleyecegim sanırım.

bu durumda faiz ödeyecekmiyim.

benden kaynaklanan bir gecikme değil ama???

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
internet vergi dairesinden girince benim plakada çıkmadı.

e yarın ayın son günü inşallah bir problem olmaz...

bu arada bayii ile konuştum. derler ki siz temmuzu ödeyeceksiniz.

bunun içinde yegenbey vergi dairesini gitmelisiniz.

gidemeyecegim içinde internete yansımasını bekleyecegim sanırım.

bu durumda faiz ödeyecekmiyim.

benden kaynaklanan bir gecikme değil ama???

Abi bence yalan söylemişler...

Anahtar teslimi aldıysan Temmuz MTV'si satıcınındır.

Yorum bağlantısı
Talip İnal

Bugün gelen maile göre Cardfinans, 29 temmuz-2 ağustos tarihleri arasındaki MTV ödemelerine 5 taksit ve 1 ay erteleme uyguluyor.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bugüne kadar aldığımız bütün araçlarda bayi ödedi...

Etik olarak anahtar teslim denildiğinde bayinin ödemesi gerekir..

Yorum bağlantısı
Orhan Ünsal
Bugüne kadar aldığımız bütün araçlarda bayi ödedi...

Etik olarak anahtar teslim denildiğinde bayinin ödemesi gerekir..

Anladım ki etik metik hak getire. ilk fırsatta bayii ile yüz yüze görüşecegim bu konuyu.

ona görede gelişmeleri sizinle paylaşırım

Bunu ödemek istemeyen bayi zaten hiç yazmaz sözleşmeye.. :good1:

bende böyle tahmin ediyorum.

büyük ihtimalle lafta anahtar teslim densede sözleşme detayını ben gözden kaçırdıgımdan, şemsiye benim tarafta :D

sonuç olarak 5 taksitte cuma günü ödemeyi yaptım zaten. :D

Yorum bağlantısı
Emin Önal
Aracı 2.el olarak aldı iseniz, noter satış sözleşmesi ile motorlu taşıtlar vergi dairesine gidip aracın adınıza görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yada herhangi bir bankanın internet şubesi aracılığı ile vergi ödemeyi deneyin, aracın kimin adına kayıtlı olduğu görünecektir.

Benimki aynen bu şekildeydi.Mart ayında aldık aracı.10 gün sonrada adımıza ruhsat çıkarttık.bu ayın 28'inde sorgulama yaptım gözükmedi araç.Nakil vasıtaları vergi dairesini aradım ve aracın halen eski sahibinin üzerine gözüktüğünü söylediler.Herhangi bi nakil vasıtaları vergi dairesine noter satış sözleşmesi ve adınıza düzenlenmiş ruhsat ile müracat edin hemen sizin üzerinize geçer ve anında internetten (gib.gov.tr)ödeme yapabilirsiniz dediler.

29unda bu iki evrakla gittim ve 30unda MTV'yi ödedim.

Bu şekilde sorun oluşmasının sebebide aracın bağlı bulunduğu nakil vasıtalarının evrakları merkez vergi dairesine ulaştırmaması veya ulaşsa bişe halen işlenmemiş olması olarak belirttiler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...