İçeriğe Yönlendir

Merkezi kilit sorunu

Burçin Teymen

Recommended Posts

Burçin Teymen

97 Mondeo'nun merkezi kilidini bir aydır göstermediğim elektrikçi ve kilitçi kalmadı nerdeyse Adana'da. Uzaktan kumanda sağlam, beyin de sağlam, sorun motor kilitlerinde. Ama tamircilerin hepsi farklı telden çalıyor. Kimisi kilitleri yenisiyle değiştirmem gerektiğini, diğeri piyasada 50 liraya satılan merkezi kilit ve alarm sistemini takabileceğini söylüyor, diğeri bu sistemin aracın diğer elektronik devrelerini devre dışı bırakabileceğini ve sakıncalı olduğunu söylüyor. Merkeiz kilit motorları tamiri için izlemem gereken yöntem konusunda yardımcı olabilecek bir arakdaşımız var mıdır?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
97 Mondeo'nun merkezi kilidini bir aydır göstermediğim elektrikçi ve kilitçi kalmadı nerdeyse Adana'da. Uzaktan kumanda sağlam, beyin de sağlam, sorun motor kilitlerinde. Ama tamircilerin hepsi farklı telden çalıyor. Kimisi kilitleri yenisiyle değiştirmem gerektiğini, diğeri piyasada 50 liraya satılan merkezi kilit ve alarm sistemini takabileceğini söylüyor, diğeri bu sistemin aracın diğer elektronik devrelerini devre dışı bırakabileceğini ve sakıncalı olduğunu söylüyor. Merkeiz kilit motorları tamiri için izlemem gereken yöntem konusunda yardımcı olabilecek bir arakdaşımız var mıdır?

Çalışan orjinal kilit ile değiştirmelisiniz...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
bu yeri bana yazabilirmisin ugrayım oraya tşk.

aynı sorunla ben de karşılaşmıştım.kerkezi kilit ve doğal olarak kapı kilidini kapıdan söküp çıkardık.içinde küçük switch ler var.kapıdan çıkardıktan sonra sökümü zor gibi gözüküyordu.cıvata ile bağlantısı yok.tamamen perçinli.perçinlerini kestik.dişli çalışan tarafta sıkıntı yoktu diğer svitçlerin olduğu bölümde bir siviç arızalıdı.sağolasın elektrikcim sivicin yerinbe kendisi iki bağlı bağlayarak motora hat çekti.çift kilitleme iptal oldu ama merkezi kilitim çalışır hale geldi.1 sene yakın zamandır kullanıyorum bir sorun da çıkartmıyor

Yorum bağlantısı
bu yeri bana yazabilirmisin ugrayım oraya tşk.

şaşmazda,Oktay abi oto far,mondeo nun herşeyini bilirler,benim adımı ver,hatda gidince beni arasınlar

oto far ,tel :278 72 25 yasin usda.

Yorum bağlantısı
şaşmazda,Oktay abi oto far,mondeo nun herşeyini bilirler,benim adımı ver,hatda gidince beni arasınlar

oto far ,tel :278 72 25 yasin usda.

tşk ederim işime yarayacak.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...