İçeriğe Yönlendir

Kaza yaptım parça lazım

Mehmet Akın

Recommended Posts

Mehmet Akın

arkadaşlar çarşamba akşamı çiftlik tren yolu geçişinde bi şahinle çarpıştık.Benim sol ön far, tampon kırıldı ve kaput yamuldu.Bi iki kaportacıya sordum kaput düzeltilmez yenisi lazım dediler. Özellikle ankaradaki arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim, kaput ve tamponu uygun fiyata alabileceğim parçacı var mı ankarada. Birde tampon belki tamir edilebilir, onu nerde yaptırabilirim, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
İbrahim Etem Gök

ankara da ikiler ford şaşmazda

fiyatlar uygun ve sorun olursa ürünlerinin arkasındalar tavsiye edebilirim

Yorum bağlantısı
Mehmet Akın

hepinize teşekkür erderim arkadaşlar, ikiler fordu aradım fiyatları iyi gibi, yalnız önce bi kaportacıya gideceğim, ön kaputu değiştirmeden çözebilirse daha iyi olur diye düşünüyorum, kaputu değiştirmek sizin de bildiğiniz gibi aracı satarken çok problem oluyo, gerçi ustanın söylediğine göre düzeltme işçiliği ile yeni kaput almanın fiyatı aynıya geliyo

Yorum bağlantısı
Uğur Çakmak

Geçmiş olsun.Allah beterinden korusun.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Geçmiş olsun. Fotoğrafı var mı aracın?

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ezginler

Geçmiş olsun kazayı ucuz atlatmışsınız Allah beterinden korusun .aradınız parçaların temiz çıkması vardır birkaç yere sormadan bakmadan almayın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Akın
Geçmiş olsun kazayı ucuz atlatmışsınız Allah beterinden korusun .aradınız parçaların temiz çıkması vardır birkaç yere sormadan bakmadan almayın.

ankara yıldız sanayinde birkaç çıkmacıya sordum kaput için 100-120'den aşağı ağızlarını açmıyorlar ve ufak tefekte olsa düzeltme isteyecek malzemeler var hep.Tamponu da kaputuda yeni alıp taktırmayı düşünüyorum artık.Haa bir de onu soracağım, kaputun boyası ne kadar tutar normalde, bilen var mı, hani ortalama bi fiyat bileyimki pazarlık yaparken kafamda bişeyler olsun diye düşünüyorum

Geçmiş olsun. Fotoğrafı var mı aracın?

Fotoğraf daha çekmedim ama çekeceğim, çekince eklerim buraya,en azından arabayı satarken göstermek için çekeceğim çünkü satarken kaput değişti deyince insanların aklına birçok şey geliyo.

Yorum bağlantısı
Mehmet Akın
benim fikrim kaput değişmesin

aslında bende öyle düşünüyorum ama düzeltmesiyle yeni kaput almanın maliyeti aynı, bi de düzeltme işi ne olursa olsun düzgün olmuyo

Yorum bağlantısı
Mete Yaban

merhabalar bende yeni kaza yaptım 96 model HB. mondeomun sol arka stop lambası tamamen gitti azda göçük var. bir türlü stop lambasını bulamadım.bana yardım ederseniz çok sevinirim.kusura bakmayın konuyu yanlış yerden açmış olabirim.

Yorum bağlantısı
Yücel Aydoğan

kardeş öncelikle geçmiş olsun bende 15 gün önce ufak bir kaza yaptım far degişti çamurluk düzeltildi.parçaları kartal otomotivden alabilirsin .eger farın sadece camı kırıksa 20 liraya camını degiştir yoksa orjinali 100 lira value marka ben kaskodan alacagım için degiştirdim.kaputa gelince eger fazla hasar yoksa çekiş işçiligine yönel derim satarken olmadık şeyler söylerler .ama kesinlikle düzelmiyorsa hurdacılarda çıkma istemedigin kadar kaput var aynı renkte bulabilirsen pasta cila ile orjinali bozulmadan taktırabilirsin eger farklı renkte bulursan sadece boyatırsın iyi bir boyacının elindende çıkarsa fazla belli olmaz .tekrardan geçmiş olsun şunuda belirtiyim kartal otomotivin fiyatları ikilerden daha ucuz. benzinligin sag tarafındalar pejo nun yan tarafındalar hemen

Yorum bağlantısı
Mehmet Akın

arabayı boyacıya bıraktım,ivedik organizede emin usta diye tanıdık bi ustamız var.Kaputu düzelttiriyoruz, tamponu değiştiriyoruz, farıda değiştiriyoruz: Bu arada tek sıkıntım yeni far ile eski far arasındaki fark. Şimdilik öyle kalacak ilerde çok rahatsız olursam diğerinide değiştiririm. Yücel kardeş bu arada senin vites topuzundan aldım çok şık durdu gerçekten.Hatta ön kısmı ve vites tablasınıda seninki gibi boyatayım diyorum ama aracın orjinali bozulacak diye tereddüt ediyorum.Bi de bu ön kısmıda boyatacak olsam üstte 2 vida var onları sökünce kolay çıkıyomu yoksa başka tantanası var mı, çünkü elektrikçi onu sökme takmaya 50 lira istiyomuş.

kardeş öncelikle geçmiş olsun bende 15 gün önce ufak bir kaza yaptım far degişti çamurluk düzeltildi.parçaları kartal otomotivden alabilirsin .eger farın sadece camı kırıksa 20 liraya camını degiştir yoksa orjinali 100 lira value marka ben kaskodan alacagım için degiştirdim.kaputa gelince eger fazla hasar yoksa çekiş işçiligine yönel derim satarken olmadık şeyler söylerler .ama kesinlikle düzelmiyorsa hurdacılarda çıkma istemedigin kadar kaput var aynı renkte bulabilirsen pasta cila ile orjinali bozulmadan taktırabilirsin eger farklı renkte bulursan sadece boyatırsın iyi bir boyacının elindende çıkarsa fazla belli olmaz .tekrardan geçmiş olsun şunuda belirtiyim kartal otomotivin fiyatları ikilerden daha ucuz. benzinligin sag tarafındalar pejo nun yan tarafındalar hemen

tarif ettiğin yer şaşmaz sanırım, ben ivedik organizeye bıraktım arabayı,

Yorum bağlantısı
Mehmet Akın
merhaba msjınızı okudum da yerimiz ivedikte ford la ılgılı her turlu parca temınını yaparızz 3941871

Parçalar alındı artık, ama ilginizden dolayı teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...