İçeriğe Yönlendir

C-max Ayak Aydınlatması

Hayrettin Gücin

Recommended Posts

Hayrettin Gücin

ev telaşımı bi hafifletsem foto çekecegim çaglar yeri basit lamabaları da daha takamdım neyse işlerim yavaşlyo şükür bugün kendi tapu devrimi yaptım kısmetse yarın da yenisinin devrini alacagım tabii bu arada ögle saatlerinde de tedaviye gidiyorum

mehmet bey burayı meşgul ediyorum ama bence (2003 den beri tecrübemle söylüyorum birde doktorlarımın sözleri ile) fizik tedavi alın inanın yararını görecektir yenge hanım bu konuda ısrarcıyımdır zira bu konuda hatti zatında bi çok konuda saglık araştırmaları alternatif tıp araştırmaları çok yapıyorum çünkü paylaşmayı seviyorum mehmet bey yengem gitsin fizk tedaviye hemen olmasda ilerde çok rahatlayacak

mesela ilk hafta kesin rahatlar 2. hafta yorgun düşmeye başlar son hafta daha rahatlar.

bu arada sizde evde bişiler yapabilirsiniz en azından uygun bir tens cihazı alıp bulunrudun sonra sıcak paket uygulaması

bunları peşpeşe bel bölseinde uygulayın rahatlar ama illaki egzersiz bel kaslarının ve karın kaslarını güçlü olması çok önemli birde kişini kendini koruması.

bakın ben geçen kışı degnek ile geçirdim dizlerimden bir doktor soldizi kesip protez takacagız dedi netice dedim güldü kaçtım

ama 6*7 ay degnekle dolaştım öyle de araba kullandım doktorumun verdigi 4 egzersiz ve destekleyi hap ürünler ile iddia etmiyorum ama koşabilirim bu hisdeyim yani.

ögrencilerim bile atölyede hocam bu sene çok iyiiniz diyorlar.

aman lütfen mehmet bey yengem ihmal etmesin şunu da iddia ederim ki (araştırmalrım neticesi tabi) bu gibi başlangıç durumların ameliyeta gerek yok bu meret yatarak istirahat ve egzersiz masaj ile yola geliyor ameliyat olsanız bile tekrar çıkıyor.

üf pardon mehmet bey çok konuştum hertkesten özür dilerim ama konu saglık olunca frene basamıyorum

hakkınızı helal ediniz lütfen

özür dilerim.

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

ben de yapmak isterim bu modu, inşallah bi arkadaş " teknik konulardan pek anlamayanların" da yapabileceği şekilde resimler yayınlar da faydalanırız, belki Çağlar yapar bu güzelliği mesela...

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
(düzenlendi)

Ergin ve Çaglar bey lere ithafen :)

ilk foto sökülmesi gereken plastik aksam, elinizi alttan takın ve kendinize dogru usulca çekin korkmayın çekin çekin bişi olmaz olursa da benden bilmeyin... :hwrk:

6577Cp_Ph-0014_2.jpg

3992Cp_Ph-0015_1.jpg

ampul dipli duyunun elinizle tutup sola dogru yarım tur çevirin ve çekin yerinden çıkar.

248Cp_Ph-0016_1.jpg

6142Cp_Ph-0017_1.jpg

4640Cp_Ph-0018_1.jpg

3992Cp_Ph-0019_1.jpg

8945Cp_Ph-0020_1.jpg

3313Cp_Ph-0021_1.jpg

7595Cp_Ph-0022_1.jpg

3099Cp_Ph-0023_1.jpg

işlem bittikten sonra sötügünüz plastik aksamın içe gelen kısmını önce kapı tarafına gelen kısmını sonra yerine yaklaştırın ve hafifte vurun yerine oturur. ama etrafdaki kablolara dikkat edinki tırnaklar ısırıp kabloyu kısa devre olmasın. işlenm bu kadar

tarihinde Hayrettin G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

hayret birşey ben görüyorum imageshacj bugünlerde sorunlu oldugu için fotoları yükle.tc sitesinden yüklüyorum

acaba başka gören varmı fotoları

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Linkleri kontrol ettim... Sadece 1. linkte resim var.. Diğerlerini yeniden yüklemelisiniz bence...

Yorum bağlantısı
Metin Aydın

Ben tüm fotoğrafları görebiliyorum!

Yorum bağlantısı
Erhan Yüksel

Fotoğrafları ben görebiliyorum. Hem de 10 tane. Ancak ben arabamda ayak aydınlatması için duy göremiyorum. Demekki bu modellerde yok

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

şu anda bende görünüyor, güzel çalışma yarın bende led takayım.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
(düzenlendi)
ben yine göremiyorum resimleri hayrettin abi :(

mail adreslerinizi verirseniz fotoları sizlere gönderirim arzu ederseniz.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
(düzenlendi)
şu anda bende görünüyor, güzel çalışma yarın bende led takayım.

lokman bey ist da hangi yakadasanız bilmiyorum ama egerki avrupada iseniz egerki de boş zamanınız varsa bence bi karaköy yapın orada ara sokaklarda selanik pasajında ve karaköy pasajında envai çeşit led hemde böyle hazırlanmış olarak bulabilirsiniz üstelik para da degil mesela ben bunlaraı pahalı aldım 3lü ampüllü üzerleri yalıtılmış toz su geçrimez şeffaf üsteklik 2,5 tl siz orda çeşit ve fiat daha uygun da bulursunuz

şimdi bu aynı tip lambalardan elimde yedek bir takım daha var onlarıda bagaja uyguluyacagım.

yakında yine izmire gidecegim ve bu seferde arka ayak aydınlatma için bunların kablolarından hat çalarak yerleştirmeyi düşünüyorum kısmet olursa ama şu ev taşıma işini bi bitireydim...

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hocam Avrupa yakasındayım dediğiniz yerlere bakacağım şimdilik elimdeki ledleri değerlendireyim hoşuma gitmez ise ordan alacaklarımı takarım artık :(

Siz Manisadasınız ama Karaköyü iyi biliyorsunuz anlaşılan.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
(düzenlendi)
Hocam Avrupa yakasındayım dediğiniz yerlere bakacağım şimdilik elimdeki ledleri değerlendireyim hoşuma gitmez ise ordan alacaklarımı takarım artık :(

Siz Manisadasınız ama Karaköyü iyi biliyorsunuz anlaşılan.

12 yıl istanbulda yaşadım

kadırga endüstri meslek lisesi

bakırköy end mes lis şimdiki adı erkan avcı e m lis

ortepedik cihaz protez teknisyen okulu, bunlar görev yerlerim.

hala daha sürekli gelir giderim eşimin ailesi orada ve oglum da orada

sömestre tatilinde de oradaydım

Yorum bağlantısı
Metin Aydın

2007 trend cmax'ıma dün bakma fırsatım oldu. Hat ve duylar hazırmış.

Sadece ampul takarak ayak aydınlatmasına sahip oldum.

Yorum bağlantısı
Misafir

şimdi bende görebiliyorum resimleri :p güzel bi çalışma olmuş hayrettin abi ellerine sağlık

Yorum bağlantısı
Erhan Yüksel
(düzenlendi)

Neden benim arabamda yoook???

tarihinde Erhan Y tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Dün itibari ile ayak aydınlatmasını bende led yaptım gayet güzel oldu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...