İçeriğe Yönlendir

Teyp kodu

Misafir

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi
Bugün servise gittim adamlar bilgisayardan seri numarasını girdiler ve kodu verdiler. 10 tl aldılar, eepromla felan uğraşmak zorunda kalmadım. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

10 liraya serviste yaptılarsa süper :) Sanayide daha fazla istiyorlar.

Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş
10 liraya serviste yaptılarsa süper :) Sanayide daha fazla istiyorlar.

Amin :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

kodu nasıl yazıyoruz beceremedim ya(o) tuşunu nasıl gireceğiz şifre 0043

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Demirci
Arkadaşlar benim cd çalarım resimde gördüğünüz model

Cd çaların arkasındaki etikette bunun aynısı sadece seri numarası farklı, yani bende M ile başlayan bir kod yok

0514 :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)
kodu nasıl yazıyoruz beceremedim ya(o) tuşunu nasıl gireceğiz şifre 0043

arkadaşlar yardım edebilirmisiniz kod 0043 nasıl yazacağız beceremedim resime göre tarif ederseniz sevinirim

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

birinci kanal seçme tusuyla 0 rı bulana kadar 10 kez basıp bırakacaksınız

ikinci kanal seçme tuşuyla 10 kez basarak 0 rı bulacaksınız.

üç numaralıdan 4 kez basarak 4 ü bulacaksınız.

dört numalıdan 3 kez basarak 3 bulacaksınız

ekranda 0043 rakamlarını görünce

okeylemek için 5 numaralı kanal seçme tuşuna basacaksınız

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Oner Ozdamar

Merhaba

Cok yeni katildim araniza :)) simdiden okadar cok problemime cevap uldugum cok cok tesekkur ederim herbirinize...kucuk bir problemim var

yakin zaman 2005 model Cmax akusu bittigi icin degisim yaptim ve sonrasinda Cd calarim kod istemeye basladi napacagimi bilmiyorum...1 ve 6 tuslarina ayni anda basarak degisik numaralar buldum sizce bunlarin yardimiyla kodu bulabilirmiyim ? iste ekrana cikan kombinasyonlar;

SW= 5.1.2

CD SW 1.0E.01

BEZEL=SW1.1

ACU CF6 01 03 08

BOOT 01 0B 03

sizce bir isime yarar mi bunlar yardimlarinizi bekliyorum.

cok cok tesekkur ederim :)

Yorum bağlantısı
Oner Ozdamar

Oner bey, teybi sökmeniz lazım kodu bulmak için.

peki nasil sokecem kolay bir yolu var mi ? tek basima yapabilecegim bir durum mu ?

Cok cok tesekkur ederim Yusuf Bey..

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Rica ederim ne demek. Serviste veya bazı elektronikçilerde bulabilirsiniz sökme aparatını.. Teyp sony mi yoksa cd6000 mi bilemedim ama ikisininde sökme aparatı aynı.

Size bu aparatlardan lazım.

http://www.google.com.tr/imgres?q=ford+radio+removal&um=1&hl=tr&sa=N&biw=1024&bih=571&tbm=isch&tbnid=MEEjbO4oxws7DM:&imgrefurl=http://www.caraudioplus.co.uk/Ford_Radio_Removal_Tool_(new_models)&docid=C42koJqBoQyVoM&imgurl=http://www.caraudioplus.co.uk/images/dm_ford_mondeo_keys.jpg&w=340&h=119&ei=d7RKT6zDDMa80QXQt-3-DQ&zoom=1&iact=rc&dur=219&sig=112583823112840596909&page=4&tbnh=56&tbnw=160&start=49&ndsp=21&ved=1t:429,r:3,s:49&tx=73&ty=22

Yada ben yaza memlekete geleceğim sökerim sizin teybi :)

Şaka bi yana teyp seri numarası V ile başlayanlarda kodu bulmak çok zor. M ile başlayanlar çeşitli sitelerden bulunuyor.

Siz en iyisi ford ergin'e felan gidin yaparlar.

Yorum bağlantısı
Oner Ozdamar

Rica ederim ne demek. Serviste veya bazı elektronikçilerde bulabilirsiniz sökme aparatını.. Teyp sony mi yoksa cd6000 mi bilemedim ama ikisininde sökme aparatı aynı.

Size bu aparatlardan lazım.

http://www.google.co...:49&tx=73&ty=22

Yada ben yaza memlekete geleceğim sökerim sizin teybi :)

Şaka bi yana teyp seri numarası V ile başlayanlarda kodu bulmak çok zor. M ile başlayanlar çeşitli sitelerden bulunuyor.

Siz en iyisi ford ergin'e felan gidin yaparlar.

benim cd calar sony, inanin cok iyi oldu cevap verdiginiz bende biktim telefondan muzik dinlemekten ozledim eski halini :)

buyuk ihtimal gidecem ergine simdilik oyle gorunuyor:)

Yardim icin tekrar cok tesekkur ederim Yusuf Bey..

Mersinden Selamlar size :)

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Teşekkürler :)

Bu arada bazı araçlarda teyp kodu torpidonun sağında solunda yapışık kağıtlardada yazabiliyor. Bakmanızda fayda var.

Yorum bağlantısı
Oner Ozdamar

Bu arada bazı araçlarda teyp kodu torpidonun sağında solunda yapışık kağıtlardada yazabiliyor. Bakmanızda fayda var.

hic dikkat etmemistim yarin sabah hemen bakarim umarim yaziyordur :)

Tesekkurler size tekrardan :)

Yorum bağlantısı
Kamil Özyurt

teyp kodu stickerlı olarak araç kullanma kılavuzu ile beraber veriliyor diye biliyorum. İşi bilenler sağa sola yapıştırıyorlar.

Servisler samimiyete göre 0 tlden başlayıp 30 tlye kadar ücret istiyorlar. Yaptıkları iş ise teyp parça- seri numaralarını belli bir adrese mail atmak. Program otomatik olarak maille cevap gönderiyor.

Yorum bağlantısı
Emin Sınar

ben de aracımı aldığım zaman teyb kodu torpidonun sol üst köşesine yapıştırılmıştı.

Yorum bağlantısı
Oner Ozdamar

Yusuf Bey nasil ne kadar tesekkur etsem az size :)) sabah baktim kod ve seri numarasi yaziyormus topidoda megersem :))) hallettim

cok cok tesekkur ederimmm :))

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Ne demek :)

Hemşeriyiz yardımımız uzaktanda olsa dokunduysa ne mutlu.

İyi günler.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Bekir Altunbas
(düzenlendi)

arkadaslar;

benim teyp te kodu girdikten sonra oncamdaki(arac on cam sol alt kose) harfler cıkıyor ordaki cıkan harfler cam daki harflerle aynı ne yapmam lazım kod tan sonra?

tarihinde Bekir Altunbas tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Taner Söyler

Akü değiştiğinde servis nasıl buluyor diye baktığımda teybin bulunduğu konsolu dışarı çektiler üzerindeki etikette direk olarak code:xxxx şeklinde yazıyordu.4 haneli rakam vardı yani.10 saniyede hallettiler.teybi dışarı çekme şansınız varsa yazıyor diye görmüştüm.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Arif Koçyiğit
(düzenlendi)

2005 c-max 1.6 tdci aracimin teybi calismiyor.acma tusuna basinca isik aciliyor fakat yazi geliyor ve ses cikarmiyor sorun neden olabilir.modeli 6000cd

tarihinde Arif Koçyiğit tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

2005 c-max 1.6 tdci aracimin teybi calismiyor.acma tusuna basinca isik aciliyor fakat yazi geliyor ve ses cikarmiyor sorun neden olabilir.modeli 6000cd

Ne yazıyor?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...