İçeriğe Yönlendir

Yol g&#246ründü yine

Okay Çetinkaya

Recommended Posts

Okay Çetinkaya

Selamlar herkese , pazartesi Tokat dan Ankara'ya doğru yola çıkacam bakalım hava-yol şartları hakkında bilgisi olan var mı? Zincir almayı düşünüyorum :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ankara olarak söylüyorum zincirlik bir durum şimdilik yok.Ancak haftasonu bişeyler olabilir :unsure:

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

Kış lastiğiniz yoksa şimdiden kolay gelsin, çok sıkıntı yaşarsınız. Zincire ihtiyacınız olacağını sanmıyorum ama yine de bulunsun. Elmadağ virajları ve viyadüklerine, Baştaş önündeki iniş ve çıkışlara dikkat edin. İyi yolculuklar.

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

sağolun zincir kesinlikle olacak kış lastiği konusunda gerek görmedim bu sene kış hafif geçiyo tokatta ankarada da aynı hemen hemen

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

Dün Kırıkkale-Ankara arasını 4 saatte aldım, belki fikir verir :flowers:

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

nasıl yani barkın bey kış şartları mı?,inşaat mı?,trafik mi?,yoldan mı? nedir sebebi?şimdi açılışını izledim elmadağ rampalarının tv de kırıkkale-ankara arasını bu kadar kısa sürede(4 saatte) almanızın sebebi nedir?merak ettim yola çıkacam bilgi verirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

Rakım yüksek olduğu için kar yağışı ve buzlanma çok olur. O gün de öyle oldu. Şanssızlığım, karın ilk saatlerine denk gelmek oldu. Trafik polisleri yolu kapatmış dediler. Sanırım ya tuzlama yapıldı ya da bir kaza nedeniyle kapattılar. Şu an için bir sıkıntı yoktur heralde ama ben yine de kışlık lastik olmadan o yola çıkmanızı tavsiye etmem.

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

sağolun barkın bey haber vermeniz iyi oldu arabayla çıkmıycam yola vazgeçtim otobüsle gideceğim ankaraya

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...