İçeriğe Yönlendir

Focus 1 &#246n panel nasıl s&#246külür

Erhan Doruk

Recommended Posts

Erhan Doruk
(düzenlendi)

öncelikle radyoyu şeklinde kıvırdığımız teller yardımı ile söküyoruz.

9c5c63d9.jpg

çekip soketlerini de çıkarıyoruz

3437974d.jpg

panel bu şekilde kalıyor

51791c52.jpg

daha sonra plastik parçayı kendimize doğru dikkatlice çekip çıkartıyoruz. ancak 4 lü flasörün kablosunu dikkatlice çıkarıp öne doğru kıvırıyoruz.

fbf9c3de.jpg

çektiğimizde arkasına takılı soketlere dikkat ediyoruz.

aca6cba2.jpg

resimler yurtdışı forum sitesinden alıntıdır

tarihinde Can Umut Baykan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
resimler yurtdışı forum sitesinden alıntıdır

Bildik zaten... teyp RDS4600 :rolleyes:

Teypten sonra, paneli çekmeden önce, teyp çıkınca göreceğiniz 4 tane vida var... O vidalar sökülmeli...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Bildik zaten... teyp RDS4600 :rolleyes:

Teypten sonra, paneli çekmeden önce, teyp çıkınca göreceğiniz 4 tane vida var... O vidalar sökülmeli...

O vidalar yukarıdaki fotoğraflar da gözüküyor mu Mehmet abi? Ben bişey göremedim. İç taraftamı kalıyorlar?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Vida yerleri gözüküyor ama vidalar yok üstünde boş. Teyp çercevesinin etrafında.

+1

3. Fotoğraf

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Vida yerlerini gördüm.. Burası yerimidir tam bilemedim ama benim çakmak çalışıyor fakat etrafındaki hare yanmıyor? Hani yeşil çerçeve var çakmaklığın etrafında orası yanmıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Burası yerimidir tam bilemedim ama benim çakmak çalışıyor fakat etrafındaki hare yanmıyor? Hani yeşil çerçeve var çakmaklığın etrafında orası yanmıyor.

Bak, çakmak görünüyor orda... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Misafir

Paylaşım için teşekkürler. Çok faydalı bir anlatım olmuş. Yeri gelmişken sorayım, teyp üzerinde yeşil boş soket girişi cd changer bağlantı soketimi acaba?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

focusla özellikler resimli anlatımlara keşke daha çok yer verebilsek forumumuzda.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Özay Uçar

bende panele alüminyum kaplama yapmak istiyorum. net aleminde resimli olarak bulabileceğim site var mı bildiğiniz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...