İçeriğe Yönlendir

1974 Vosvos

Gökhan Kızılkaya

Recommended Posts

Gökhan Kızılkaya

Arkadaşlar merhaba;

Babamın ilk aşkı 1303 vosvos (1974) model ilk arabamıza (kendisi 1980 den beri kahrımızı çekiyor ve tık demedi)

motor silindir kapağı (çift girişli olan) arıyoruz.

Istanbul da bu aracın parçalarını satan veya bulabileceğimiz yeri tavsiye edebilecek arkadaş varmıdır?

Orjinal kapağı usta gereksiz yere sökmeye çalışırken kırdı şimdi bul bulabilirsen :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Gökhan Kızılkaya
Gökhan abi bu vos vos sizin sokaktaki yeşil renkli olan mı?

Yok bu babamda Hatay da yani.O yeşil hiç kıpırdamıyo ya ordan kalksada park yeri bulsak :p

Şaka bir yana bizim araba onun yanında çok çok temiz.Hasanpaşada bir meraklı ustası var ona sordum da zor bulursun dedi

Yorum bağlantısı
Semih Özkan

İstanbulu bilmiyorum ama İzmir'de NURİ KÜÇÜK var yedek parçacı... Biz vosvosumuzu toplarken tüm motor parçalarını ordan sipariş etmiştik...

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya
Sizin sokağın sonundaki ağır ticariler kıpırdıyormu yerinden?

50 model hurdaları diyosun heralde.Onları müzeye kaldıracaklar da vinçi vurunca dağılır diye korkuyorlar

Yorum bağlantısı
Mehmet Can Çimir

Evinize en yakın Altıyol'da Oto Mekanik var. sahibi de Ali bey. Antalya'dan Can dersen iyi tanır, zamanında abartısız bir kamyon parça, yedek ve aksesuar almıştım benim vosvosa :lol2: telefonu bile ezberimde : 0216 338 08 94

bir de göztepe köprüsünün orda (araç muayene istesyonunun karşısında ist-look var, çok çeşitli parça ve aksesuarları bulabilirsin ama biraz tuzludur :) onun iletişim bilgileri de böyle

Adres: Örnek Mah. Mimar Sinan Cad. No: 31 Üsküdar- İstanbul

Tel : +90 216 470 81 00 (pbx)

Fax : +90 216 470 81 01

www.ist-look.com

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...