İçeriğe Yönlendir

C-max donanım

Barış Güler

Recommended Posts

Barış Güler

Arkadaşlar 2006 C-max ghia'larda perde hava yastığı var mı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Olanı da olmayanı da mevcut. Var ise, emniyet kemeri üstü plastikte (B sutunu) Airbag yazar. Yalnız yazısı takılmamış olanı da var.

Yorum bağlantısı
Barış Güler
Olanı da olmayanı da mevcut. Var ise, emniyet kemeri üstü plastikte (B sutunu) Airbag yazar. Yalnız yazısı takılmamış olanı da var.

Emniyet kemerinin üstünde yazmıyor.Zaten ondan şüphelendim.Olup olmadığını anlamanın bir yolu var mı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yetkili serviste şase nosu etise girilir, ancak bazen burada görülmeyebiliyor, yan bakalit aralanıp aradan bakılabilir.

Yorum bağlantısı
Barış Güler

Yan bakalitler kapı çevrelerindeki plastik kısım sanırım.Kapıların üstünden mi bakmalıyız?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ehil trimci baksa iyi olur, kopça vs kırılırsa, tıkırtılar başlar.

Yorum bağlantısı
Barış Güler

sağ taraftaki kapılardan bakarım.zaten park sensörleri takılırken fitilleri sökmüşler birde ben söker bakarım.Ama böyle bir araçta hava yastığı var mı yokmu diye şüphelenmek çok hoş değil.

Yorum bağlantısı
Guest Osman Bahad?r

Trim üstünde yazmıyorsa yoktur.

Onun trimi özel olur. O kısım yırtılıp açılmak üzere imal edilir. Ve haliyle üstünde de yazar...

Yorum bağlantısı
Guest Yavuz Ya??z

C maxlarda da aynı mı bilmiyorum ama,arabanın ön camında şasi numarasının yazdığı yerde Focuslarda kaç tane hava yastığı olduğu yazıyor.Bir bakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar
(düzenlendi)

Benim aracın faturasında var yazıyor ama, Çağlar Beyin söylediği gibi kapağı takılmamış olanlar da var, etiste de gözükmeyince, bir tek trimleri sökerek bakmak kalıyor.

Yalnız kapağı takılmamış olanlar genellikle 2004-2005 yıllarında gelenlerde olabiliyor.

tarihinde Cemil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Barış Güler

Trim dediğiniz airbag yazısının olduğu parça mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Trim dediğiniz airbag yazısının olduğu parça mı?

Evet..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...