İçeriğe Yönlendir

5000 RDS ekranı yanıp s&#246nüyor

Ercan Ergül

Recommended Posts

Ercan Ergül

teypimin ekranı sürekli yanıp sönüyor düzelmiyor sorun nedir acaba yardımlarınızı bekliyorummm..

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

teybin fişlerini sök biraz bekle sonra tak düzelir. teybin tekrar çalışması için kodu girmen gerekiyor. bilmiyorsan yardımcı olurum.

Yorum bağlantısı
Ercan Ergül
teypimin ekranı sürekli yanıp sönüyor düzelmiyor sorun nedir acaba yardımlarınızı bekliyorummm..

yok ya actıgım gbi yanıp sönuyo ekran yazılarıı kodlamayı bılıyorum teskkur ederım saolun

Yorum bağlantısı
Selçuk Çoban

Merhaba Aynı Sıkıntı Bendede Var Tuşları Sökün Biraz İleri Geri Kastırın Calışıyor Bazen Ekranda Çince Yazılar Gibi Oluyor Hepsi Birbirne Giriyor Sanki O Zamanda Sökün İleri Geri Kastırın Düzeliyor Özellikle Teybin Kafasını Cebime Koydugum Zaman Yaptıyor...Geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar
teybin fişlerini sök biraz bekle sonra tak düzelir. teybin tekrar çalışması için kodu girmen gerekiyor. bilmiyorsan yardımcı olurum.

Ercan Bey, teybi kapatıp açmayacaksınız söküp fişini çıkartıp takacaksınız (yanlış anlamadıysam).

yok ya actıgım gbi yanıp sönuyo ekran yazılarıı kodlamayı bılıyorum teskkur ederım saolun
Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik
Merhaba Aynı Sıkıntı Bendede Var Tuşları Sökün Biraz İleri Geri Kastırın Calışıyor Bazen Ekranda Çince Yazılar Gibi Oluyor Hepsi Birbirne Giriyor Sanki O Zamanda Sökün İleri Geri Kastırın Düzeliyor Özellikle Teybin Kafasını Cebime Koydugum Zaman Yaptıyor...Geçmiş olsun

Evet teybin kafasından yapıyor parmakla basıldığı zaman esniyor temas kopuyor gidiyor geliyor çıkarıp tekrar yerine takmak tırnağın yerine tam oturması.

Yorum bağlantısı
Ercan Ergül
Ercan Bey, teybi kapatıp açmayacaksınız söküp fişini çıkartıp takacaksınız (yanlış anlamadıysam).

biliyorum anladım zaten acıp kapatmayı denemıstım bı sökmedım söküp arkadakı kabloyu cıkaracğim yanı bndekı sorun tam olarak söyle aslında teyp çalıştıgında ekranda ışık süreklı var ısık ynp sönmuyo yanı sadece yazılar gidip gelıyo süreklı...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...