İçeriğe Yönlendir

Hasta işi fiestam

Gizem Serbest

Recommended Posts

Yurdaer Elay

30 mesajın neredeyse yarısı uyarı mesajı olmuş, gizem hanım yakında kaçacak forumdan bu gidişle :)

Aracınız çok güzel, güzel günlerde kullanın :)

Yorum bağlantısı
Selim Buldu

Maşallah,kazasız belasız kullanmanız dileğiyle ilk defa bir bayan tarafından modifiye edilen bir fiesta görüyorum ülkemizde pek olağan bir durum değilde bu :good1:

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Güle Güle kullanın.

Gerginin cidden gözle görülür bir faydası var?

Hep düşünüyordum, ilk defa taktıran görünce mıncıklamak lazım soru sorarak :good1:

Bende mi taktırsam acep

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bayan, Modifiye, Bayan, Modifiye, Bayan, Modifiye :blink::good1::crazy: Aynı cümlede nasıl duruyor diye baktım :D

Ne güzel bi bayanın bunlarla ilgilenmesi, bizim forumumuzda bulunması.

Kapışalım mı? :p

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Ya şimdi kafama takıldı bu gerginin çalışma mantığı nedir?

Amatisörlerin esnemesini filan mı önlüyor. Aracın şasisine bir zarar vermiyor mu bunu yaparken?

Eğer amatisörün esnemesini yana yatmayı filan önlüyorsa o yuvarlar yerlere zarar vermez mi gergi? :D E dolayısıyla şasede zarar görmez mi?

Arka amatisöre de takılabiliyor mu :tease:

:good1::p

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Gayet güzel bencede, yalnız kule gergisine dikkat edin, araba esner yada kasislerden falansert geçerseniz vs. kuleleri eğersiniz, arabayla yarışa girmeyecekseniz bence gereksiz kule gergisi, Allah korusun kaza anında arabayı perte bile götürebilir.

Yorum bağlantısı
Yusuf Celebi

Ali bey kısacası yarışa giripte hem germeyelim hemde gerilmeyelim diyordunuz.:)

Hız felakettir işin özü bu özellikle yollarımızın durumu malum.

Hafta sonu Ankarada işim vardı.Ankarada yaşan arkadaşlara allah sabır versin.Yollardaki logar kapakları için bırakılan o devasa büyüklükteki ve derinlikteki çukurların ikisine düştüm.Gözümden yaş geldi ya.Aglayacaktım.şuanda racım balans için bas bas bağırıyor.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Güle güle kullanın.

Ben jantları hiç beğenmedim.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Gizem Hanım Öncelikle filtrenin yeni yeri tam güzel olmuş. Güle güle kullanın tekrardan aracınızı.

Ali Bey; Kule gergisi kulleler egilmesin diye takılıyor zaten :D Araçta yanlış görmüyorsam yay var sanırım. Kule gergiside yerinde bir uygulama olmuş.

Yorum bağlantısı
Gizem Serbest

Sağol. Şimdilik hava filtresini kutu içine almak istiyorum. Nasıl olur sizce ?

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Hafta sonu Ankarada işim vardı.Ankarada yaşan arkadaşlara allah sabır versin.Yollardaki logar kapakları için bırakılan o devasa büyüklükteki ve derinlikteki çukurların ikisine düştüm.Gözümden yaş geldi ya.Aglayacaktım.şuanda racım balans için bas bas bağırıyor.

Aaa öyle demeyin "bazı" Ankara'lı arkadaşlar size kızarlar. Hatta Ankara'ya gelmeyinde diyebilirler. Bu sayede konu bile kapanabilir ;) Bunun yerine Ankara'da herşey çok iyi herşey çok güzel dememiz gerekiyor :)

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Hayırlı olsun güle güle kullanın..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...