İçeriğe Yönlendir

Forumda Firefox'la Sorun Yaşayan ?

Barkın Kayaoğlu

Recommended Posts

Eray Sireli
(düzenlendi)

Bende firefox kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamıyorum sürüm 3.6

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Makinenizi düzeltin karrdeşim. Dandik dandik makineleri kullanıyorsunuz, sonra da şu oldu, bu oldu. :rolleyes::unsure2:

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Makinenizi düzeltin karrdeşim. Dandik dandik makineleri kullanıyorsunuz, sonra da şu oldu, bu oldu. :p:friends2:

Ben anlamam en kral full + full makinam var.. Reklamdaki gibi webcam falan ağırlık yapıyor olmasın :p

3.6 da aynı sorun bende de var :blink:

Bende başka 1-2 sitede daha gariplik var farkettim. Evdeki 7 yıllık Pc sorunsuz giriyor tüm sitelere ona da ayrı uyuz oldum :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Opel, röno forumlarını denemek lazım, onlarda sorun yok ise, mecburen; araç satılacak, röno alınacak , hüzünlü bir durum :friends2:

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Opel, röno forumlarını denemek lazım, onlarda sorun yok ise, mecburen; araç satılacak, röno alınacak , hüzünlü bir durum :friends2:

bmw, mercedes falan olsaydı bari be abi :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

o marka kullanıcısı , arabası ile ilgili forumlara girme merakını bile taşımaz kanımca, kaput nerden açılır bilmez.

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
o marka kullanıcısı , arabası ile ilgili forumlara girme merakını bile taşımaz kanımca, kaput nerden açılır bilmez.

napalım , kısmet abi...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Malesef olmadı gene :D

Yukardaki mesajı yazdıktan sonra, format attım... Firefox 3,6 kurdum... Sonuç ortada... :friends2:

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Yukardaki mesajı yazdıktan sonra, format attım... Firefox 3,6 kurdum... Sonuç ortada... :blink:

Bende dün format atmıştım , firefox 3.6 kurdum tüm windows güncellemelerini yaptım , sonuç ortada :friends2::D

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

Chrome kurdum , sorunsuzca kullanıyorum. Ben değil firefox kaybetti :p

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Özdemir Deniz

Evet sorunu çözdüm, olay "Standart veya zengin Editör" seçiminden dolayı oluyormuş. bu FF'nin hangi sürümünde var bilmiyorum ama bendeki sorun Hızlı cevapla veya cevapla'ya tıkladığımda kursörün görünmemesiydi.

Tek yapmanız gereken cevaplama penceresini açtığınızda işaretli butonu bir kez kliklemeniz. ben de sorun çözüldü :pilot:

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Kemalettin Karatum

Bu gün itibarıyla Firefoxtan mesaj atamama sorunum kendiliğinden çözüldü. Firefox kendisini versiyon 5 e güncelleyince bende olay çözüldü.

Yorum bağlantısı
Kemalettin Karatum

Bugünden sonra duraklama (hatta mesaj silmeler sonucu gerileme) devrim sona ermiş olup hızla mesaj sayım artacaktır inşallah.

Beni bu mutluluğa gark eden Mozilla'ya sonsuz teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Fırat Bey'den cevap bekliyoruz...

İe ile kopyalayıp, ff ile yazan Fırat Bey idi değil mi :lol2:

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Sabah bilgisayar mozilla firefox'un 5.0 sürümünü yükliyeyimmi diye sordu yükle dedim bende..

Sahibinden de ilanın diğer fotoğraflarını tıklıyorum ama büyük olarak göstermeme sorunu devam ediyor.

Forumda da yeni sürümü yükledikten sonra mesala "yeni iletileri göster" sayfasında herhangi bir konunun "son ileti"sine tıklıyorum ama son ileti yerine daha önce okuduğum ileti veya sayfaları açıyor ilk olarak.

keşke güncellemeseydim :good1:

Yorum bağlantısı
Emin Önal
(düzenlendi)
Keşke firefox 5.0 kurmasaydım diyenler için...

Firefox 4.0

https://rapidshare.com/files/3824990026/Fir...Setup_4.0.1.rar

Edit:

Süha yada Sühanet Hakan...

Biriniz bunu serverınıza atarsanız iyi olur gibi... Çok lazım olacağa benziyor..

Teşekkürler Emmim :good1:

ohhh be normale döndüm 4.0 yükleyince, dünya varmış :D

edit:ilave

tarihinde Emin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ben de Hotfile adresime attım dosyayı.Yıllardır üyeliğim var ve silinmeden durur

Teşekkür ederiz...

Forum ahalisi size minnettardır...

Zaten benim yüklediğimin süresi dolmuş..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Sabah bilgisayar mozilla firefox'un 5.0 sürümünü yükliyeyimmi diye sordu yükle dedim bende..

Sahibinden de ilanın diğer fotoğraflarını tıklıyorum ama büyük olarak göstermeme sorunu devam ediyor.

Forumda da yeni sürümü yükledikten sonra mesala "yeni iletileri göster" sayfasında herhangi bir konunun "son ileti"sine tıklıyorum ama son ileti yerine daha önce okuduğum ileti veya sayfaları açıyor ilk olarak.

keşke güncellemeseydim :angry:

Keşke firefox 5.0 kurmasaydım diyenler için...

Firefox 4.0

https://rapidshare.com/files/3824990026/Fir...Setup_4.0.1.rar

Edit:

Süha yada Sühanet Hakan...

Biriniz bunu serverınıza atarsanız iyi olur gibi... Çok lazım olacağa benziyor..

Tüm bunları bende yaşadım, ilk defa beklemeden güncelleme yaptım. Şimdi 4.0 ı indirip kuracağım. Nasıl düştüm tufaya.

Mehmet abi, sağol valla, o kadar karmaşık yazmama rağmen hemen çözdün :flowers:

Hep siz mi danışacaksınız yani :good2:

Yorum bağlantısı

Arkadaşlar abilerim ben explorer 9 kullanıyorum. Sorun yazı yazarken imleç'in yanıp sönmemesi, bir de ileri ya da geri yaparsam imleç kayıyor ama sabit gözüküyor kilitlenmiş gibi. Varmıdır bunun bi çözümü ?

Yorum bağlantısı
Emin Önal
Hadi yüklememen gerekirken yükledin de.. forumu da mı okumadın ;)

:)

Boşa yazmışım demekki ;)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Hadi yüklememen gerekirken yükledin de.. forumu da mı okumadın ;)
:)

Boşa yazmışım demekki :)

Abi burayı, yükledikten hemen sonra okudum. Sonrasında yine baktım ama işte 5.0 beni sona götürmüyordu, bende bakmıyordum daha yazı var mı diye :)

Son bi iki konuda iş ayyuka çıkınca çaktım ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...