İçeriğe Yönlendir

C-max beyin sorunu?

Ahmet Küçük

Recommended Posts

Ahmet Küçük

Aynı hastanede çalıştığımız arkadaşımın 2004 c-max tdci 'si sabah çalışmadı.usta geldi.oda anlayamadı.Adıyaman'daki yetkili servise götürdük.onlarda beyinde problem olduğunu kendilerinin yapamıyacağını ve ankara ostim'e göndereceklerini söylediler.bende forumdan öğrendiğim yiğit otoyu aradım.onlarda da şuan beyin problemi olan c-max varmış.? tempralardaki gibi c-max'larda beyin bozulması oluyormuş..

yorumlarınızı bekliyorum?

Yorum bağlantısı
Ahmet Küçük

çok haklısınız.veriler eksik ama ..arkadasın aküsündede bahsettiğiniz gibi sorunlar vardı.. geçenlerde aküsü bitti.akü bağlantı kaplosuyla çalıştırdılar.

şimdi aracın beynini(orasını burasını söktüler hatta 2.yedek anahtarı istediler.immobizerde bişeyler olmuş?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1. İmmo da beyin programı ile beraber değişir, onun için 2. anahtarı da istemişlerdir

2. Çalışma hayatımda; çevremde, 3-4 yaşını aşmamış fordlarda hiç beyin arızası göremedim , çok şanssızım.

Yorum bağlantısı
Ahmet Küçük
1. İmmo da beyin programı ile beraber değişir, onun için 2. anahtarı da istemişlerdir

2. Çalışma hayatımda; çevremde, 3-4 yaşını aşmamış fordlarda hiç beyin arızası göremedim , çok şanssızım.

çağlar bey;bende de 2005'i var.sanki bende tırstım :)

(bu beyin hatasından;üstelik birde ben beyne yeni yazılım attırmıştım)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
(bu beyin hatasından;üstelik birde ben beyne yeni yazılım attırmıştım)

Ne yazılımı ?

Yorum bağlantısı
Aynı hastanede çalıştığımız arkadaşımın 2004 c-max tdci 'si sabah çalışmadı.usta geldi.oda anlayamadı.Adıyaman'daki yetkili servise götürdük.onlarda beyinde problem olduğunu kendilerinin yapamıyacağını ve ankara ostim'e göndereceklerini söylediler.bende forumdan öğrendiğim yiğit otoyu aradım.onlarda da şuan beyin problemi olan c-max varmış.? tempralardaki gibi c-max'larda beyin bozulması oluyormuş..

yorumlarınızı bekliyorum?

Ford'ların beyin arızasını garantili tamir eden bir servis görmedim Ankara'da. Mercedes dahilçoğu aracın beynini gayet güzel tamir edebilen yerler bile Ford beyinlerinde oldukça tecrübesizler ve garanti vermiyorlardı geçen seneye kadar. Beyni tamir ettimeden önce garanti isteyin.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ahmet Küçük
Ne yazılımı ?

bende chip tuning yaptırmıştım..2 defa da yeniden chiplendi

tamam can bey:)

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Ahmet Çileci
bende chip tuning yaptırmıştım..2 defa da yeniden chiplendi

tamam can bey:)

Merhaba, Ahmet bey bende de cmax 2005 tdci var, beyin dedi ustalar. Çözüm hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Murat Türer
(düzenlendi)

Bende 2004 megane II var onun içinde ilk aldığımda çok tefaruatlı her yeri elektronik alarm bile takamıyor lar demişlerdi Kısa zamanda beyini gider demişlerdi ama çok şükür 6 senedir araba ile hiç problem yaşamadım Bu işler tamamen şans işi

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Demirci

bizim ustalarımız problemi çözemeyince hemen beyne suçu atıyolar oh ne alaa

Yorum bağlantısı
Hüseyin Demircioğlu
bizim ustalarımız problemi çözemeyince hemen beyne suçu atıyolar oh ne alaa

katılıyorum.. bir bakalım da tamir etmeye çalışalım.. düzeltelim diyene bende hiç denk gelmedim. Sorun beyindendir , değişmesi gerek diyip kestirip atıyorlar..

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

bir kaç kezde ben karşılaştım beyin arızası ile genelde gösterge saati ile iletişim kesiliyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...