İçeriğe Yönlendir

Murat Dere'nin tiş&#246rtü

Cavit Doğan

Recommended Posts

Cavit Doğan

Sayın Murat Dere; Adminlere kafa tutup kendine beleş mercek neyin kargolattırdın sesimizi çıkartmadık.(Çıkartamadık) :)

Şimdi sende yönetici oldun ve kafa tutma sırası bize geldi, O üzerindeki tişörtten üç vakte kadar banada göndermediğin taktirde her Allahın günü alakasız alakasız konular açıp senide elinde süpürge ile konu temizlikçisi yaptırmazsam ne olim.. :good1: Ahanda bu saatten itibaren süren başladı.. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
Sayın Murat Dere; Adminlere kafa tutup kendine beleş mercek neyin kargolattırdın sesimizi çıkartmadık.(Çıkartamadık) :)

Şimdi sende yönetici oldun ve kafa tutma sırası bize geldi, O üzerindeki tişörtten üç vakte kadar banada göndermediğin taktirde her Allahın günü alakasız alakasız konular açıp senide elinde süpürge ile konu temizlikçisi yaptırmazsam ne olim.. :D Ahanda bu saatten itibaren süren başladı.. :rolleyes:

Abowww.. :):good1:

Yorum bağlantısı
Ahmet Özdemir
Sayın Murat Dere; Adminlere kafa tutup kendine beleş mercek neyin kargolattırdın sesimizi çıkartmadık.(Çıkartamadık) :D

Şimdi sende yönetici oldun ve kafa tutma sırası bize geldi, O üzerindeki tişörtten üç vakte kadar banada göndermediğin taktirde her Allahın günü alakasız alakasız konular açıp senide elinde süpürge ile konu temizlikçisi yaptırmazsam ne olim.. :good1: Ahanda bu saatten itibaren süren başladı.. :rolleyes:

bizde destek versek mi acaba :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

şu mesajla direk avukata bile gidilir :rolleyes::good1:

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Murat Hocama ellemeyin, Mercek dediğiniz nedirki? Hocam istesin Farın komplesini bulup yollayalım :) Adam azimle uğraşmış t-shirt yaptırtmış. Bide kendi forumu gibi benimseyip fotograflayıp avatar yapmış daha ne olsun. Murat abi sonuna kadar arkandayım. T-shirt yapılacaksada, sadece Murat Hocamın değil bütün yönetimin boynusunun borcudur ;)

:s:D :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Sayın Murat Dere; Adminlere kafa tutup kendine beleş mercek neyin kargolattırdın sesimizi çıkartmadık.(Çıkartamadık) ;)

Şimdi sende yönetici oldun ve kafa tutma sırası bize geldi, O üzerindeki tişörtten üç vakte kadar banada göndermediğin taktirde her Allahın günü alakasız alakasız konular açıp senide elinde süpürge ile konu temizlikçisi yaptırmazsam ne olim.. :D Ahanda bu saatten itibaren süren başladı.. :s

Ayıbettin Cavit Abi'm. Hemen, t-shirt ebadını, varsa tercih ettiğin t-shirt tipini, adresini alayım sayın abim. Yalnız bunlar aramızda kalsın, kimse duymasın abi. Elimde o kadar baskı malzemesi yok. :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
şu mesajla direk avukata bile gidilir :s:p

Özdemir, bırak bakim elindeki o körüğü. :p

Murat Hocama ellemeyin, Mercek dediğiniz nedirki? Hocam istesin Farın komplesini bulup yollayalım :) Adam azimle uğraşmış t-shirt yaptırtmış. Bide kendi forumu gibi benimseyip fotograflayıp avatar yapmış daha ne olsun. Murat abi sonuna kadar arkandayım. T-shirt yapılacaksada, sadece Murat Hocamın değil bütün yönetimin boynusunun borcudur :)

:D :D ;)

Onur'um benim. T-shirt'ü kendim yaptım be kardeşim. Baktım forumdan hayır yok, Mehmet'ten büyük forum logosu istedim. Gönderdi sağolsun. Ben de bastım t-shirte. Desteğin için teşekkürler aslan kardeşim benim. Sana da yapacam len bi dene. ;)

hocam foto da karizmatik çıkmış ama mod luk da hayırlı olsun.

Ya Nuri'cim, fotoyu kendim çekince biraz kasılmışım doğal olarak. İyi dileklerin için eyvallah kardeşim. ;)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

ben de t-shirtlerimi kendim yaparım. Hp transfer kağıdı, mürekkep püskürtmeli yazıcı, bir de sağlam bir ütü. tamamdır :s

Yorum bağlantısı
Murat Dere
ben de t-shirtlerimi kendim yaparım. Hp transfer kağıdı, mürekkep püskürtmeli yazıcı, bir de sağlam bir ütü. tamamdır :D

Aklın yolu birdir Özdemir'cim. Benim transfer kağıtları, HP değil, CopyFun Orange. İlk defa kullandım fena değil. Yalnız ütü masası sorununu halletmem lazım, çok kötüymüş. Hanıma acıdım doğrusu. :s İçe doğru göçme var. Bir dahaki sefere sehpa üzerine kat kat çarşaf serip yapacağım. Baskı gücü artar böylece. :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Vay benim moduma bak tişört yapmış on numara :s

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

+1903

Kaslar ortaya çıkmış abi. :D

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Ayıbettin Cavit Abi'm. Hemen, t-shirt ebadını, varsa tercih ettiğin t-shirt tipini, adresini alayım sayın abim. Yalnız bunlar aramızda kalsın, kimse duymasın abi. Elimde o kadar baskı malzemesi yok. :s

Murat Hocam siyah t-shirte beyaz baskı olmuyor değil mi? çok denedim ben ama olmadı :D

örnek motif: :D

Jack-Daniels-Logo_174131556.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Eyvallah modum. ;) İsteyen olursa diye resmi koyuyorum. Tabii ki değişik seçenekler bulunabilir. Resmin aslı Corel Draw'da yapılmıştır. Ama boyutu büyük, buraya koyamıyorum. İsteyen olursa dosya halinde eposta yapabilirim. ;) Burada tuhaf görünüyor ama üstüne tıklayıp gerçek halini görebilirsiniz.

Yakışmış hocama, yüzündeki nur t-shirte yansımış :D

Erdem, bakış açını beğendim. :)

+1903

Kaslar ortaya çıkmış abi. :D

Onlar Türk kası len. :p

Murat Hocam siyah t-shirte beyaz baskı olmuyor değil mi? çok denedim ben ama olmadı :p

örnek motif: ;)

Jack-Daniels-Logo_174131556.jpg

Siyah tişört için baskı kağıtları var ama sonucu bilemiyorum hiç denemedim. Dur bir ara deneyeyim ben. Mantık olarak resimde ne varsa aktarabiliyor olması gerek ama pratikte nasıldır bilmiyorum Özdemir'cim. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Siyah tişörte de baskı oluyor, kağıdı farklı o kadar, kutusunda siyah için yazar tabii ingelazca olaraktan.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Siyah tişörte de baskı oluyor, kağıdı farklı o kadar, kutusunda siyah için yazar tabii ingelazca olaraktan.

abi yüzü aldım astar istiyorum ama... link? :s

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Murat abi sonuna kadar arkandayım. T-shirt yapılacaksada, sadece Murat Hocamın değil bütün yönetimin boynusunun borcudur :D

Bak hele.. :s

hocam foto da karizmatik çıkmış ama mod luk da hayırlı olsun :D

Vaay askerim komutanım..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Murat çok güzel olmuş... Çok yakışmış...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Link mink yok, sene önce teknosada bulup almıştım, markasını bile hatırlamıyorum ama sonuç 10+ olmuştu.

1001519e.jpg

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

okulda kızmıyorlar mı hocam tişörtle gezmeye.(Atatürk resmi ve haritadan öyle anlaşılıyor) :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Logoyu eklemiş Murat.. O işinizi görür... Ebadı büyük..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...