İçeriğe Yönlendir

Murat Dere'nin tiş&#246rtü

Cavit Doğan

Recommended Posts

Cavit Doğan

Sayın Murat Dere; Adminlere kafa tutup kendine beleş mercek neyin kargolattırdın sesimizi çıkartmadık.(Çıkartamadık) :)

Şimdi sende yönetici oldun ve kafa tutma sırası bize geldi, O üzerindeki tişörtten üç vakte kadar banada göndermediğin taktirde her Allahın günü alakasız alakasız konular açıp senide elinde süpürge ile konu temizlikçisi yaptırmazsam ne olim.. :good1: Ahanda bu saatten itibaren süren başladı.. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
Sayın Murat Dere; Adminlere kafa tutup kendine beleş mercek neyin kargolattırdın sesimizi çıkartmadık.(Çıkartamadık) :)

Şimdi sende yönetici oldun ve kafa tutma sırası bize geldi, O üzerindeki tişörtten üç vakte kadar banada göndermediğin taktirde her Allahın günü alakasız alakasız konular açıp senide elinde süpürge ile konu temizlikçisi yaptırmazsam ne olim.. :D Ahanda bu saatten itibaren süren başladı.. :rolleyes:

Abowww.. :):good1:

Yorum bağlantısı
Ahmet Özdemir
Sayın Murat Dere; Adminlere kafa tutup kendine beleş mercek neyin kargolattırdın sesimizi çıkartmadık.(Çıkartamadık) :D

Şimdi sende yönetici oldun ve kafa tutma sırası bize geldi, O üzerindeki tişörtten üç vakte kadar banada göndermediğin taktirde her Allahın günü alakasız alakasız konular açıp senide elinde süpürge ile konu temizlikçisi yaptırmazsam ne olim.. :good1: Ahanda bu saatten itibaren süren başladı.. :rolleyes:

bizde destek versek mi acaba :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

şu mesajla direk avukata bile gidilir :rolleyes::good1:

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Murat Hocama ellemeyin, Mercek dediğiniz nedirki? Hocam istesin Farın komplesini bulup yollayalım :) Adam azimle uğraşmış t-shirt yaptırtmış. Bide kendi forumu gibi benimseyip fotograflayıp avatar yapmış daha ne olsun. Murat abi sonuna kadar arkandayım. T-shirt yapılacaksada, sadece Murat Hocamın değil bütün yönetimin boynusunun borcudur ;)

:s:D :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Sayın Murat Dere; Adminlere kafa tutup kendine beleş mercek neyin kargolattırdın sesimizi çıkartmadık.(Çıkartamadık) ;)

Şimdi sende yönetici oldun ve kafa tutma sırası bize geldi, O üzerindeki tişörtten üç vakte kadar banada göndermediğin taktirde her Allahın günü alakasız alakasız konular açıp senide elinde süpürge ile konu temizlikçisi yaptırmazsam ne olim.. :D Ahanda bu saatten itibaren süren başladı.. :s

Ayıbettin Cavit Abi'm. Hemen, t-shirt ebadını, varsa tercih ettiğin t-shirt tipini, adresini alayım sayın abim. Yalnız bunlar aramızda kalsın, kimse duymasın abi. Elimde o kadar baskı malzemesi yok. :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
şu mesajla direk avukata bile gidilir :s:p

Özdemir, bırak bakim elindeki o körüğü. :p

Murat Hocama ellemeyin, Mercek dediğiniz nedirki? Hocam istesin Farın komplesini bulup yollayalım :) Adam azimle uğraşmış t-shirt yaptırtmış. Bide kendi forumu gibi benimseyip fotograflayıp avatar yapmış daha ne olsun. Murat abi sonuna kadar arkandayım. T-shirt yapılacaksada, sadece Murat Hocamın değil bütün yönetimin boynusunun borcudur :)

:D :D ;)

Onur'um benim. T-shirt'ü kendim yaptım be kardeşim. Baktım forumdan hayır yok, Mehmet'ten büyük forum logosu istedim. Gönderdi sağolsun. Ben de bastım t-shirte. Desteğin için teşekkürler aslan kardeşim benim. Sana da yapacam len bi dene. ;)

hocam foto da karizmatik çıkmış ama mod luk da hayırlı olsun.

Ya Nuri'cim, fotoyu kendim çekince biraz kasılmışım doğal olarak. İyi dileklerin için eyvallah kardeşim. ;)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

ben de t-shirtlerimi kendim yaparım. Hp transfer kağıdı, mürekkep püskürtmeli yazıcı, bir de sağlam bir ütü. tamamdır :s

Yorum bağlantısı
Murat Dere
ben de t-shirtlerimi kendim yaparım. Hp transfer kağıdı, mürekkep püskürtmeli yazıcı, bir de sağlam bir ütü. tamamdır :D

Aklın yolu birdir Özdemir'cim. Benim transfer kağıtları, HP değil, CopyFun Orange. İlk defa kullandım fena değil. Yalnız ütü masası sorununu halletmem lazım, çok kötüymüş. Hanıma acıdım doğrusu. :s İçe doğru göçme var. Bir dahaki sefere sehpa üzerine kat kat çarşaf serip yapacağım. Baskı gücü artar böylece. :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Vay benim moduma bak tişört yapmış on numara :s

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

+1903

Kaslar ortaya çıkmış abi. :D

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Ayıbettin Cavit Abi'm. Hemen, t-shirt ebadını, varsa tercih ettiğin t-shirt tipini, adresini alayım sayın abim. Yalnız bunlar aramızda kalsın, kimse duymasın abi. Elimde o kadar baskı malzemesi yok. :s

Murat Hocam siyah t-shirte beyaz baskı olmuyor değil mi? çok denedim ben ama olmadı :D

örnek motif: :D

Jack-Daniels-Logo_174131556.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Eyvallah modum. ;) İsteyen olursa diye resmi koyuyorum. Tabii ki değişik seçenekler bulunabilir. Resmin aslı Corel Draw'da yapılmıştır. Ama boyutu büyük, buraya koyamıyorum. İsteyen olursa dosya halinde eposta yapabilirim. ;) Burada tuhaf görünüyor ama üstüne tıklayıp gerçek halini görebilirsiniz.

Yakışmış hocama, yüzündeki nur t-shirte yansımış :D

Erdem, bakış açını beğendim. :)

+1903

Kaslar ortaya çıkmış abi. :D

Onlar Türk kası len. :p

Murat Hocam siyah t-shirte beyaz baskı olmuyor değil mi? çok denedim ben ama olmadı :p

örnek motif: ;)

Jack-Daniels-Logo_174131556.jpg

Siyah tişört için baskı kağıtları var ama sonucu bilemiyorum hiç denemedim. Dur bir ara deneyeyim ben. Mantık olarak resimde ne varsa aktarabiliyor olması gerek ama pratikte nasıldır bilmiyorum Özdemir'cim. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Siyah tişörte de baskı oluyor, kağıdı farklı o kadar, kutusunda siyah için yazar tabii ingelazca olaraktan.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Siyah tişörte de baskı oluyor, kağıdı farklı o kadar, kutusunda siyah için yazar tabii ingelazca olaraktan.

abi yüzü aldım astar istiyorum ama... link? :s

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Murat abi sonuna kadar arkandayım. T-shirt yapılacaksada, sadece Murat Hocamın değil bütün yönetimin boynusunun borcudur :D

Bak hele.. :s

hocam foto da karizmatik çıkmış ama mod luk da hayırlı olsun :D

Vaay askerim komutanım..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Link mink yok, sene önce teknosada bulup almıştım, markasını bile hatırlamıyorum ama sonuç 10+ olmuştu.

1001519e.jpg

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

okulda kızmıyorlar mı hocam tişörtle gezmeye.(Atatürk resmi ve haritadan öyle anlaşılıyor) :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Logoyu eklemiş Murat.. O işinizi görür... Ebadı büyük..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...