İçeriğe Yönlendir

İki taraftan da sürtmüşler

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

bu nasıl iştir hala anlayamadım.aynı gece arabanın iki tarafınada sürtmüşler.hemde 2-2,5 saat içinde :)

önce sol taraf

üstteki daha önce koşan bir çocugun çarptığı yer.alttaki ise geçen akşam oldu.

dscn3126z.jpg

arka çamurluk

dscn3128.jpg

dscn3131s.jpg

bunlarda sağ taraf.bu taraftada ön çamurlukta göçük var ve tampon soyulmuş

dscn3133.jpg

dscn3136.jpg

dscn3138e.jpg

tarihinde Can Umut Baykan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

sağolun.biri hariç hepsi bir gecede birikti.üstteki nazarlık olarak dursun diye düşünüyordum ama bu hali çok kötü oldu :)

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Geçmiş olsun Çağlar, sizin kapının önünde mi oldu?

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Ne kadar dikkat edersek edelim işte 10 dakika bile arabadan uzaklaşsak sağına soluna takabiliyorlar...

Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Geçmiş olsun. Göründüğü kadarı ile pasta+iyi çekiç ile boyasız yaplır gibi.

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

auto king kesin çözümdür.Ya da Çağlar abiye katılıyorum.eğer kaskoda küçük hasar klozu varsa oradan da halledilebilinir.

geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

autoking ile görüştüm ancak kasko kapsamında tamamını yapamayacaklarını söylediler.şöyleki 4 adet mini onarım hakkımın ik tanesini göçüklerin ikisi için iki tanesinide o göçükler düzeltilince boyanması gereken yerlere kullanıyorlar.geriye 1 göçük ve tampoun iki tarafı kalıyor.onlar içinde yaklaşık 800 tl fiyat çıkardılar.

1100 tl ye kadar hasarsızlık bozulmadan onarım hakkı veriyor kasko.ama autoking de o klozdan yararlanamıyormuşum :yes: bir kaç kaportacı ile görüşücem bu iş için.inşallah çağlar abinin dediği gibi boyanmadan halledilebilir.

Geçmiş olsun Çağlar, sizin kapının önünde mi oldu?

yok abi turizm otelcilik uygulama otelinin otoparkında oldu.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

bende boyanmasını istemiyorum çağlar abi ama autoking dekiler boyanmadan olmayacağını söylediler.düzeltilirken boya kesinlikle çatlar dediler.bende başka yerlere göstericem.

Yorum bağlantısı
Orhan Ünsal

çaglarcım çok geçmiş olsun.

boya işini en son düşün. hatta çok rahatsız olmazsan öylece kalsın göçükler.

pasta ile halletmeye çalış..

Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Aracın sol kısmındaki göçükler kırık şeklinde gibi, sağ kısımdaki göçük ve çiziklerin boyanmadan giderilebileceğini düşünüyorum. Sol kısımda benim araçtada bencer bir göçük var Autokingde düzelsede işlem yapıldığı yine belli olur , işlem yapılıp boyanması gerek demişlerdi öylece bıraktım ve alıştım, nazarlık olsun...

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

çok çok geçmiş olsun neyseki çok ufak hasar allah beterinde esirgesin boyatmadan rahatlıkla yapılacağını sanıyorum ..

Yorum bağlantısı

umarım boyanmadan hallolur.yarın gidip bir iki yerle daha görüşücem.zaten pasta cila atılacaktı yaza doğro oda aradan çıkar.

herkese geçmiş olsun dilekleri için teşekkürler.

insanın canını sıkan aynı anda iki tarafa birden olması.

boyatmaya kalksaniz, tum o parcayi mi boyayacaklar yoksa lokal mi?

lokal olarak boyanacağını söylediler.

Yorum bağlantısı

fotoğrafları saklıyorum zaten sefa abi.

çocugun çaprtığı yeri yaptırmayı düşünmüyordum ama bunlar olunca onuda yaptırırım.

adam almaktan vazgeçti ufuk kullanamam bunu çok büyük dedi :p

Yorum bağlantısı

sağol ufuk ama daha uzun bi süre bineriz heralde buna.bide şu öğrenci milleti yaklaşmasa arabaya tam olucak :p ne çekiyosa öğrencilerden çekiyo valla garibim

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Ben de ara tatile memlekete gitmiştim. Geldiğimde kaputun üzerinde küçük küçük çizikler gördüm, bayağı canım sıkılmıştı. Bugün de baktım arabanın camında kedi izleri var. Çocuklar mı çizdi yoksa kedi mi yaptı anlamadım. Arabayı aldığım galerici arkadaşı aradım, gel pasta cila ile hallederiz dedi. Bugün gittim hafif bir pasta ile hallettik, çoğu kayboldu çok şükür.

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun. Bana da iyi bir usta çekiç + pasta ile düzeltilebiliceğini sanıyorum. Boyatmak en son çözüm ama olmazzsa olmaz değil, resmini çektikten sonra görüp canımı sıkacağına ben olsam boyatırdım.

Yorum bağlantısı
Guest Ramazan Demir
umarım boyanmadan hallolur.yarın gidip bir iki yerle daha görüşücem.zaten pasta cila atılacaktı yaza doğro oda aradan çıkar.

herkese geçmiş olsun dilekleri için teşekkürler.

insanın canını sıkan aynı anda iki tarafa birden olması.

lokal olarak boyanacağını söylediler.

Çağlar bey yaptırmayın. sizinkinde göçükler var ve çekiçle düzelip pastayla olacak gibi görünüyor. Benimkinde ezilme vardı. ben yinede boyatmadım. İçeriden çekiiçle düzelttirip boya kalkmış yerlere rütuş boya yaptırdım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...