İçeriğe Yönlendir

İki taraftan da sürtmüşler

Misafir

Recommended Posts

geçmiş olsun aynı tampondaki çizikler bendede var yaptırırsan sonucunuda sizle paylaşırsan sevinirim

Yorum bağlantısı
geçmiş olsun çağlar, Uşaktamı oldu Ankaradamı?

sağol lokman abi.ankarada oldu.

geçmiş olsun aynı tampondaki çizikler bendede var yaptırırsan sonucunuda sizle paylaşırsan sevinirim

yaptırdıktan sonra fotoğrafları paylaşırım

Yorum bağlantısı
Göktuğ Serbent

geçmiş olsun, aslında otoparkına bıraktığınız yer sorumlu bunlardan, vaktiniz varsa önce sözlü sonra hukuki yoldan uğraşın ders olsun. zaten emsal kararlar var aracı bıraktığınız otoparkın sahibi sorumludur araç güvenliğinden.

bir arkadaşım bu tip ufak göçükleri boya filan gerektirmeden ısıtıp vakumla düzelttiklerini 2-3 cm için 200 tl filan fiyata yaptırdığını söylemişti geçen yıl. ama nerde nasıl detay bilmiyorum bu seçeneğide düşünün bence.

tekrar çok geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı

arabayı o halede görünce otoparktaki görevlilerle baya tartıştım.güvenlik kamerasından bakmalarını istedim kamera yok dediler.bugün öğleden sonra bir kaç yere göstericem.

Yorum bağlantısı

bugün 3 ayrı kaportacıya gösterdim.iki tanesine tavsiye üzerine gittim.ikiside düzeltildikten sonra boyanması gerekeceğini söylediler.diğeri ise sigorta şitketinin önerdiği yer.boyayı hiç bozmadan yapabileceğini söyledi.çok kararsız kaldım.

boyanması en son tercih.iki kaportacının yaptıkları işleri biliyorum ama boyanması gerekir dediler.boyamadan yapacağını söyleyen ise kapalı kutu.

Yorum bağlantısı
Buranın boya bozulmadan düzelmesi mümkün değil...

burası değil buralar diyecektin galiba mehmet abi :) bir tane iken nazarlık olsun diyordum ama bir gecede sayısı birden arttı

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

çok sinir bozucu bu ya çocukken kumdan kale yaparsın da gelir biri üstüne basar ya onun gibi bi his bu kazalar

Yorum bağlantısı

haklısınız.özelliklede satarken bunun gibi şeyler yüzünden araçların kazalı gibi muamele görcek olması çok üzüyor insanı :)

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

geçmiş olsun çağlar kardeş bence olduğu gibi bırak hemde satarken daha avantajlı

Yorum bağlantısı
Bilgin Uluoğlu
bende boyanmasını istemiyorum çağlar abi ama autoking dekiler boyanmadan olmayacağını söylediler.düzeltilirken boya kesinlikle çatlar dediler.bende başka yerlere göstericem.

Autoking herşeye zaten boyanması gerekir diyor bende ilk resimde çamurluğun üst çizgisindeki kadar bi nokta için gitmiştim arka bagaj kapısında hemde düz bi yerdeki nokta göçük için size dedikleri gibi düzeltilip boyanması gerekir düzeltirken çatlar boya dediler ama internette sitelerinde de kasko yapılırken verilen kılavuz kitapçıkta bu kadar küçük göçükler için boyaya zarar vermeden boyasız düzeltilebileceği yazıyor demekki ya yalan söylüyorlar yada verilen 4 tane tamir hakkını düzelttik boyadık diye hemen bitirmeye çalışıyorlar sonuçta ikisindede aldatmaca var...

Yorum bağlantısı

benimde düşüncem tamir hakkını bitirmeye çalıştıklarından yana.parçayı düzeltmek bir hak,düzelttikleri parçayı boyamak ikinci hak..burdada kelime oyunları dönüyor aslında.göçük tamiratı 1 hak degil göçük üzerinde yapılan her işlem 1 hak olarak kullanılıyor.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Misafir
(düzenlendi)

annemin rahatsızlığı nedeniyle arabayı bırakamamıştık.üds için ankaraya gelmem ve anneminde düzelmesi üstüne dün sigorta şirketiyle görüştüm.yarın öğlen arabayı götürücem eksper gelip görecek.iki tarafı kabul etmezse bir taraf şimdi yapılıcak diğer tarafta nisanda kasko yenilendiğinde yapılacak.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...

c-max le yine bir sürtme vakası yaşadık :vurduvara:

Evin biraz aşağısında bir okulun önünde bu olay.Arabadan inip geri gelmem arasında 2 dakika geçti.Sürten arabayı görenler olmuş ama plakayı almak akıllarına gelmemiş.Sürekli okula gelip bir öğrenciyi alan birisi olduğunu söylediler.Arabadan inerken adamı arabada görmüştüm.3 gündür sürekli ordayım ama gelmiyor.

IGVZ3.jpg?1

6EcQ0.jpg?1

Yorum bağlantısı

Böylelerini anlamıyorum.

Olur,olmaz demiyorumda, adı üstünde kazadır.

Ama dur bekle, Baktın gelmedi,Telefonunu yaz bi kağıda Sıkıştır sileceğe git.

Sonrada tatlı bi şekilde,sonuca bağla.

Aynısı ona yapılsa,ortalığı ayağı kaldırır eminim

geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Geçmiş olsun.

Arabayı park ederken ön tekerlekleri bir tarafa sonuna kadar dönük bırakın, böylece kaportaya 5-10 cm daha uzaktan geçmeleri gerekecek.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçmiş olsun.

Arabayı park ederken ön tekerlekleri bir tarafa sonuna kadar dönük bırakın, böylece kaportaya 5-10 cm daha uzaktan geçmeleri gerekecek.

Aynen...

Ayna kapatma işi de bence sakat...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Böylelerini anlamıyorum.

Olur,olmaz demiyorumda, adı üstünde kazadır.

Ama dur bekle, Baktın gelmedi,Telefonunu yaz bi kağıda Sıkıştır sileceğe git.

Sonrada tatlı bi şekilde,sonuca bağla.

Aynısı ona yapılsa,ortalığı ayağı kaldırır eminim

geçmiş olsun.

Bütün araçlar yola dik dururken bunun gelip yola paralel durması dikkatimi çekmişti zaten.Babam yaşlarında adam.Eninde sonunda gelecek oraya.Hasarımın giderilmesi için birşey kanıtlayamam belki ama suratına söyleyecek iki çift lafım olacak.

Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun Çağlar, can sıkıcı ve asab bozucu bir şey malesef.

ben özellikle dikiz aynasını kapatmıyorum, ama bu tipler tekeride aynayıda kırar götürür, o da yanımıza kar kalır. :)

Aynen...

Yola park etmemeye çalışın, geçmiş olsun.

Herkese teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı

Aracı normalde park ettiğim yerde bu tarz sorunlar olmuyor.herkes dikkat ediyor.Bir alt sokakta markete girip çıkma süresi içinde oldu.Bugün gidip bekleyeceğim yine

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Geçmiş olsun Çağlar.

Aynen...

Aynısını babam bana söylemişti yıllar önce.

O zamanlar, "kapanıyorsa kapatalım, adam bunu boşuna mı yapmış" diye düşünürdüm ama sonradan haklı olduğunu anladım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...