İçeriğe Yönlendir

Carpedie Boya Koruma ve Cila

Beyhan Yılmaz

Recommended Posts

Beyhan Yılmaz

Arkadaşlar arkadaşımın sayesinde üstünde REMO yazan bir boya koruma ile cila aldım fakat pek güvenemedim arkasında Carpesiekozmetik falan yazıyor kafamda soru işaretleri oldu aracımada yarın uygulamayı düşünüyorum fakat bununla ilgili bir bilgi bulamadım..Şimdi sorum ben bunları yarın aracıma uygulayacağım fakat öncelikle boya korumayı yapmayı düşünüyorum fakat aracı yıkadıktan sonra araç ıslak mı? Yoksa kuru mu olmalı? Plastik aksamlara zarar gelmesin diye kağıt bantla çeksem yararı olur mu? Boya korumanın ardından hemen cila yapayım mı yoksa bir sonraki yıkamaya mı bırakayım? Güderi gibi birşeyim yok, aracı yıkadıktan sonra pamukla uygulayıp pamukla silsem işe yarar aynısı olurmu? Dahada dikkat etmem gereken birşey varmıdır ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ürünün üzerindeki uygulamayı okuyun derim. En kötü cila, en kötüsünüden hiçbir işe yaramaz o kadar, şahsen zarar vereni görmedim, plastik aksam hariç!!!!

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

eski atletlerinizi bu iş için kullanabilirsiniz. ürünün üstünü okuyun. muhtemelen dikkat edilecek şeyler

1- arabayı iyice yıkayıp kurulayın

2- güneşte bu işi yapmayın

3- çok ince sürün 10 dk bekleyin

4- sonra iyi ovalayın çok aşırı bastırmayın

5- camlara ve plastiğe pek denk getirmeyin gelirse temizleyin

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz
eski atletlerinizi bu iş için kullanabilirsiniz. ürünün üstünü okuyun. muhtemelen dikkat edilecek şeyler

1- arabayı iyice yıkayıp kurulayın

2- güneşte bu işi yapmayın

3- çok ince sürün 10 dk bekleyin

4- sonra iyi ovalayın çok aşırı bastırmayın

5- camlara ve plastiğe pek denk getirmeyin gelirse temizleyin

Peki boya korumanın içinde ince bi pasta olduğunuda söyledi..Bana anlattığı uygulama şekli kuru araca uygula 20-30dk bekle ve kuruduğunu göreceksin dedi fakat bu ince pasta bu kadar uzun sürede zarar vermesin araca..

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

4. maddeme dikkat edin.

bir de "kil" kullananlar var. Koruma öncesi kil ile temizlik yapılıyor. Ondan da alabilirsiniz. ele gelen pürtükleri alıyorsunuz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...