İçeriğe Yönlendir

Yeni aracım Fiesta

Yasin Çelik

Recommended Posts

Yasin Çelik
rica etsem benim için bir tane fotoğraf çekebilirmisiniz.Servise götüreyim onu ben kendi aracım için görüşeyim

aracın fotolarını çekerken elbette çekerim.

Yorum bağlantısı
Ümit İrat
Tamam da beyefendi bizde biliyoruz bunun ne demek olduğunu yanlız arkdaşın arabasında bu özellik yok.Aynı arabalara sahibiz bende öyle bişey yok.Yol bilgisayarından okunan veriler,ortlama tüketim,kalan menzil,ortlama hız,günlük km sayacı başka bi menü yok.

Hee bunların haricinde anlık tüketim var diyorsa arkdaş bende gideyim ford'a sorayım benimkinede olur mu diye.Siz teknik bilgi vermeye çalışmışsınız ancak ne demek istediğimi anlayamamışsınız.

benim 2008 mondeomdada anlık tüketim göstermiyodu.servise gidip yazılım güncelleştirdm ve anlık tüketim bendede oluştu.Servise gidip yazılımı güncelleştirirseniz sizinkindede olur.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Yasin Çelik

Sonunda resimleri telefon ile olsada çekebildim.

83936345.jpg

98908050.jpg

98439954.jpg

99642558.jpg

15644661.jpg

84612739.jpg

25404280.jpg

70068308.jpg

34708382.jpg

75033953.jpg

55345823.jpg

88803865.jpg

75268763.jpg

:D:s:):nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun
(düzenlendi)
:rofl: Maşallah pırıl pırıl güle güle kullanın inşallah. Çok güzel renk ve özellikle iç döşeme göğüs bölümü çok güzel. Kazası belasız iyi günlerde kullanın. Fırsatınız olunca jant alırsınız yeter bence :) başka eksik yok :) tarihinde Korhan Okdersem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Sonunda aracımı az evvel teslim aldım her şey çok güzel depoyu hemen fulledim (109 Tl)

anlık yakıt tüketim vs hepside mevcut araçta şimşek gri rengi var kendisinin ve içi komple bej.

çok hoşuma gitti yakında fotoları eklerim

Fiesta 1,4 TDCI Trend.

Resimle 4. sayfada :rofl:

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
rica etsem benim için bir tane fotoğraf çekebilirmisiniz.Servise götüreyim onu ben kendi aracım için görüşeyim

Buyrun burdan :

ortalamatketim.jpg

ortalamahzovg.jpg

kalanmenzilkm.jpg

gnlkkmsayac.jpg

genelkm.jpg

anlktketim.jpg

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
Tamam da beyefendi bizde biliyoruz bunun ne demek olduğunu yanlız arkdaşın arabasında bu özellik yok.Aynı arabalara sahibiz bende öyle bişey yok.Yol bilgisayarından okunan veriler,ortlama tüketim,kalan menzil,ortlama hız,günlük km sayacı başka bi menü yok.

Hee bunların haricinde anlık tüketim var diyorsa arkdaş bende gideyim ford'a sorayım benimkinede olur mu diye.Siz teknik bilgi vermeye çalışmışsınız ancak ne demek istediğimi anlayamamışsınız.

bende de sürekli gözüken bi tüketim göstergesi yok, sadece ortalama tüketimi sıfırlayınca düğmeye basılı tutup 20 sn. kadar anlık tüketimi gösterip dah sonra ortlama almaya devam eden bir özellik var. 2009 modellerde (benimkide 2009) bu şekilde belki sizinki de 2009 partisinden olabilir araç, çünkü 2010 modellerde araç bilgisayarı farklı ve daha büyük font larda yazıyor. yazılım güncellemesi var mıdır bilmiyorum sormak lazım..

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

maşallah güzel araç iyi günlerde kullanma'nız dileğiyle :good1:

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Dikkatimi çeken siz de yolbilgisayarı 2 satır bende 3 satır. :)

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

hehe ortalama hız harici diğer zımbırtılar dobloda da var:)

şaka bir yana hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Dikkatimi çeken siz de yolbilgisayarı 2 satır bende 3 satır. :unsure:

Belki benzinli ve dizellerde farklıdır :rolleyes:

hehe ortalama hız harici diğer zımbırtılar dobloda da var:)

şaka bir yana hayırlı olsun

Elbetteki vardır

Ben yol bilgisayarı resimlerini Fatih Yüca isimli arkadaşın isteği üzerine çekip ayrı sayfa açmadan burada yayınladım

bu arada resimler filande karıştı her şu an için 3. ve 4. sayfadalar

yönetici büyüklerimden ricam benim bu konumu bi toparlarlarsa çok sevinirim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...