İçeriğe Yönlendir

Bir Soru !

Emre Gülşen

Recommended Posts

Nuri Başer

B koşullu diyorum.. zira uygun koşullar olduğu sürece uyarma evresi gerçekleşebilir.. misal yukarıdaki olayda banyo ortamı uygun bir koşuldur.. ayrıca bihterin behlülü uyarabilmesi için şampuan kokusuna ihtiyaç duyması da bir koşuldur.. bihter+şampuan=uyarım bihter+şampuan+banyo=sonuç :rolleyes::)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

O değilde Behlül'ün eski nişanlısı iyiydi baya :)

Valla çaktımıyorsunuz ama hepiniz de izliyorsunuz :rolleyes:

Eee Abi, Hanımlar seyredince bizde otomatikman Aşk-ı memnucu olduk. 2 haftadır FB maçları sayesinde yırtıyodum, Bu hafta maçta yok :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Bizde 2 tv var. Annem küçük odaya .avat behlül ile ..tak bihteri izlemeye. Biz plazmada tırtlar vadisini izliyoruz.

Bizim Hiç 2 Tv miz olmadı Hakan Ağğbii :rolleyes: Bu arada Nebiçim dizidir. Gerçekten kitabıyla aynımı gidiyor. Eğer öyleyse; Eskilerin dediği, Bu gençlik adam olmaz laflarına kulağımı tıkıyacam. Baksanıza Eskilerin kafasındaki senaryolara :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
Bizim Hiç 2 Tv miz olmadı Hakan Ağğbii :rolleyes: Bu arada Nebiçim dizidir. Gerçekten kitabıyla aynımı gidiyor. Eğer öyleyse; Eskilerin dediği, Bu gençlik adam olmaz laflarına kulağımı tıkıyacam. Baksanıza Eskilerin kafasındaki senaryolara :)

Yok be Onur,kitapla birebir gitmediğini duymuştum bir yerlerde.Şahsi fikrim de bire bir değildir herhalde :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gelecek bölümün fragmanlarını gördüm...

Dayı hepsine koşulsuz dalacak gibi :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
Life is full of ups and downs. Her dönem yükselme ve inişler olmuştur. Sodom ve gomore şehirleri. Lut kavmi. Pompei vb. Bir araya getirilince bu olayın nesil ile alakalı olmadığı anlaşılır. Bu tarz ahlaksızlıklar her zaman düşünülebilir, her zaman olabilir. Bu dizi konusunda tek yapabildiğim, evdeki çocuklara izletememek.

+1905

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
B koşullu diyorum.. zira uygun koşullar olduğu sürece uyarma evresi gerçekleşebilir.. misal yukarıdaki olayda banyo ortamı uygun bir koşuldur.. ayrıca bihterin behlülü uyarabilmesi için şampuan kokusuna ihtiyaç duyması da bir koşuldur.. bihter+şampuan=uyarım bihter+şampuan+banyo=sonuç :D:p

:good1::p:good1:

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen
Şimdilik Bülent sağlam kaldı, tek avuntu kaynağım...

Muhtemelen onunda ergenliğe girmesini bekliyordur senarist :D Muhtemelen ondan sonra hizmetçiden başlayarak sıradan dizide direk kan bağı olmayanlarla aşk yaşayacaktır :p

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Adnan Bey Sait'e, Sait Katya'ya, Katya Beşir'e Beşir Nihal'e, Nihat babasına babası hepsine :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...