İçeriğe Yönlendir

Recep İvedik 3

Arda Akbay

Recommended Posts

Arda Akbay

Bu film için yorumlarınızı merak ediyorum, bir yandan boş sırf ayılıkla dolu bir film olarak bilinse de bir yandan da izleyince insana keyifli 2 saat geçirtiyo, geçen hafta bir grup arkadaşla hiçbir sosyal mesaj kaygısı falan duymadan direkt eğlenmek için gittik ve de aynen öyle oldu öbür yandan nuri bilge ceylan ın ödüllü filmlerini seyredince insanın içi bayılıyo ya biz filmden anlamıyoruz ya kroyuz ya da normali bu :D

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

ben izlemiyorum o adama prim yaptırmak istemiyorum esprili çok aptalca ve banel ban göre espri bile değil aslında sokak ağzı

Yorum bağlantısı
Kemalettin Karatum

Recep ivedik 1: Sinemada izledim: Beğendim, eğlendim, güldüm hoşça vakit geçirdim.

Recep ivedik 2: Evde dvd den izledim, tiksindim.

Recep ivedik 3: Henüz yorum yok. Dvd si çıksın illaki seyredilir.

Sonuçta ne kadar kötü de olsa tüm zamanların en çok seyirci çeken Türk filmi olarak tarihe geçmiş durumda....

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ben acaip bir adamım, Şahan nın hiçbir cümlesi bana tebessüm bile yaşatmadı, olsa olsa epilasyon reklamında başarılı olurdu.

Yorum bağlantısı

Türk milleti olarak, argo konuşmayı sevdiğimiz için bu da prim yapacaktır. Nitekim ilk ve ikinci filmini seyredip çok fazla gülüp eğlenmesemde, biraz tebessüm ve güldürmeyi başarmıştı. Üçlemeyi de sinemaya gidip izlemeyi düşünüyorum, yanlız her filmde aynı kostümle karşımıza çıkmış olması, ve filmin geneliyle abzürt saçma olması zaten çok bi beklentim olmadan sadece argo kullandığından arada bir güldürüyor.

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Çok fazla sosyal araştırma,karıştırma yapmaya falan gerek yok.Zaten filmin vaat ettiği şey sanatsal bir yaklaşım ya da entellektüel bir senaryo değil.Ama şahsi fikrim Recep İvedik 1 den sonrası sıkar,abzürt,kaba konuşmalar falan beni güldürür ama sadece bir filmde,2. ve 3. oldu mu bayar :D

Yorum bağlantısı
Cemal Koçyiğit

komedi filmlerinde argo olur.ama recep ivedik abartılı ,vakit geçirmek için izlenebilir.

Yorum bağlantısı
Volkan Aydogdu

1. cisini pc den izledim fena değildi 2. sini sinemada izledim sonu gelmeden çıkmak durumunda kaldım yani bana göre mi öyle bilemiyorum orada vaktimi kaybetmeme değmez dedim giden parama ve vaktime acıdım :D 3. seriyi ne sinemada ne tv de izlemeyi düşünmüyorum :) İzleyenlere iyi seyirler :)

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

1.yi sinemada izledim, gülmekten karnım ağrıdı.

2. yi internetten izledim, yine eğlendim diyebilirim.

3. bir öğrenci hikayesi olduğundan güzel ve komik olur düşüncesindeydim. Gene sinemaya gidip izledim ama beklediğim düzeyde bulamadım. Gene de eğlendim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar
Gayet güzel bir filmdi R.İvedik 1.

Diğerlerini izleyemedim.

Çevremdeki arkadaşlarım beni kınadılar ama beni güldüren bir filme gitmekten dolayı mutluyum.

Zamanım olsun sinemaya gideceğim izlemeye.

N.Bilge Ceylan'ın filmlerinin yeri ayrı bunların yeri ayrı. Karıştırmamak lazım.

NB Ceylan deyince aklıma geldi. Üç maymun u seyrettim. Film boyunca aha şimdi bişey olacak, şimdi başlayacak derken film bitti.

Ne bir atraksiyon ne bir ilginçlik, bişey yok.

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
NB Ceylan deyince aklıma geldi. Üç maymun u seyrettim. Film boyunca aha şimdi bişey olacak, şimdi başlayacak derken film bitti.

Ne bir atraksiyon ne bir ilginçlik, bişey yok.

aynısı bana ve salondaki herkese uzak filmini seyrederken olmuştu

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Bu kadar kolay bu kadar çok para kazanmasına sinir olduğum için hiç birini sinemada izlmedim. İzlemem de. İnsan bi televizyon skecinden 3 film yapar mı ya? Hadi o yaptı milyonlarda izlemeye gidermi? Gitti. E o zaman söylenecek bişey yok. Biz zaten çok afedersiniz "os.rana" gülen bi milletiz bu ayı tiplemeside çook güldürür bizi. Yahşi Batı'yıda beğenmedim ama en azından harcanan emek için gittim izledim. Tiyatroyu tercih ediyorum edicemde..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bende sinema da izlemeyi düşünüyorum.Ama diğer serilere göre iyi değil yorumları duyuyorum.Ben seviyorum Recep İvedik serilerini.Ancak keşke biraz daha uzun aralıklarla çekse..Biri bitiyor diğeri ortaya çıkıyor.Talep var tamam ama biraz da özletmek gerek.

Yorum bağlantısı
Guest Fuat
Bu kadar kolay bu kadar çok para kazanmasına sinir olduğum için hiç birini sinemada izlmedim. İzlemem de. İnsan bi televizyon skecinden 3 film yapar mı ya? Hadi o yaptı milyonlarda izlemeye gidermi? Gitti. E o zaman söylenecek bişey yok. Biz zaten çok afedersiniz "os.rana" gülen bi milletiz bu ayı tiplemeside çook güldürür bizi. Yahşi Batı'yıda beğenmedim ama en azından harcanan emek için gittim izledim. Tiyatroyu tercih ediyorum edicemde..

+ ∞

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bende bu adamların aynı kadrolar ile veya hiç bir öncesi olmayan yada en azından ben durmadım kardeşinin filmi yönetmesine kızıyorum. Film tutacak belli kardeşini de oturt yönetmen koltuğuna, ailece meşhur ol. Ayrıca Cem Yılmaz veya diğerleri artık bir kadro tutturmuşlar. Kimse değişmiyor, aynı adamlar farklı roller.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Valla sosyal mesajlara bakmadan izlemek lazım. Şahsen ben öyle yaptım . İlk giriş sahnesindeki ablaların oynamaları süperdi . Emrenin dediği gibi bir daha gidebilirim bende :p

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
Valla sosyal mesajlara bakmadan izlemek lazım. Şahsen ben öyle yaptım . İlk giriş sahnesindeki ablaların oynamaları süperdi . Emrenin dediği gibi bir daha gidebilirim bende :p

Beraber gidelim Ali abi, Maslak TiM Forever :D

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
Bende bu adamların aynı kadrolar ile veya hiç bir öncesi olmayan yada en azından ben durmadım kardeşinin filmi yönetmesine kızıyorum. Film tutacak belli kardeşini de oturt yönetmen koltuğuna, ailece meşhur ol. Ayrıca Cem Yılmaz veya diğerleri artık bir kadro tutturmuşlar. Kimse değişmiyor, aynı adamlar farklı roller.

cem yılmazın o huyuna ben de sinir oluyorum hep aynı elemanlar olunca tat vermiyor, yahşi batıda hiç doğru dürüst gülmedim, ivedik gene günlük hayattan çok ufak noktaları yakalayıp güldürmeyi başarabiliyor ve asıl gülünenler de onlar oluyor yoksa sinemada kimse adamın böğürmesine falan gülmedi

başlangıcı hakkaten süperdi vcd si çıkınca youtube larda dolanmaya başlar kesin :D

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Beraber gidelim Ali abi, Maslak TiM Forever :p

Dandik maslak , İstinye park daha güzel .

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Farketmez, İstinye park bana daha yakın :lol2:

Tamam ozaman beni gelir alırsın.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Talep var ki arz ediliyor.

Zafer Algöz'ün, "Yahşi Batı'da çok küfür var ne diyorsunuz" sorusuna verdiği cevap çok hoşuma gitmişti. Adam dedi ki "kardeşim biz millet olarak beğenisini (vay o.ç ne güzel çalım attı vs) küfür ile dile getiren bir milletken sinema perdesinde küfre neden bu kadar karşıyız anlamıyorum. Bu ülkenin çoğunluğu az ya da çok küfrü dillerine pelesenk etmiş, duyunca gülüyor ama nasıldı diye sorulunca da eleştiriyor"

Cem Yılmaz'da "çocuklara kötü örnek oluyormuşsunuz" denilince "biz örnek olalım diye film yapmıyoruz ki, madem birilerini örnek alacaklar gitsinler bilim adamlarını ve opera sanatçılarını örnek alsınlar" dedi.

Rahatsız olan muhakkak vardır ve saygı duyarım. Ancak salonda gülüp dışarı çıkınca burun kıvıranları hiç anlamıyorum. Biz Rİ2'ye büyük bir grup olarak gittik. Giderken önyargısı olanlarda dahil olmak üzere genelde eğlendik, güldük ama çıkınca çoğunluk argo ve küfürden şikayetçi idi.

+1000 Doğru valla .

Yorum bağlantısı
İlknur Öztürk
Ben acaip bir adamım, Şahan nın hiçbir cümlesi bana tebessüm bile yaşatmadı, olsa olsa epilasyon reklamında başarılı olurdu.

Sanırım ben de acayip bir kadınım. Şahan, ilk tv8'de skeçlerden oluşan bir programla başladı yanlış hatırlamıyorsam. işyerinden arkadaşlar çok konuşunca birkaç kez izlemeye çalıştım, her seferinde kanal değiştirdim, hiç gülemedim. recep ivedik 1'i tv'den izlemiştim yine çok fazla konuşulunca, yine gülmedim. 3'e de gitmeyi düşünmüyorum açıkçası.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...