İçeriğe Yönlendir

Kalorifer Hortumu Bu Kadar Pahalı Mıdır?

Mustafa Bostancı

Recommended Posts

Mustafa Bostancı

Merhaba Arkadaşlar,

2004 Focus C-Max Trend Aracıma Bu hafta BRC Otogaz Sistemi taktırdım. Takan usta bunun kalorifer hortumun değişmesi gerektiğini bu şekilde uzun yola çıkma dedi.

Bu nedenle servise sordum ellerinde olmadığını söyledir. Sipariş edersek gelir dediler. Bende ne kadar olduğunu sordum. İki tane hortum var dediler ikiside değişirse aynı anda değişmesi gerekir vs dedikten sonra birisi için 90 TL diğeri ise 180 TL gibi dediler.

Sonra parçacılara gittim.. Maalesef parçacıların hiç birinde yok. Diğer araçların hortumların fiyatını sordum en kralı 15 TL...

Diğer sorunum ise konu açmışken bunuda yazmayı uygun gördüm. Sağ arka çam bozuk gibi .. Zor inip kalkıyor. Sevisin verdiği fiyat takımı değiştirmemiz gerekiyor dediler (dinomo vs) fiyatı dediler 1500 TL..

Herşey güzel hoşda şu parça fiyatları beni öldürecek.

Bu parçaları daha ucuza bulabileceğim veya altarnatif bir marka tavsiyeniz olur mu ?

Veya kardeşim bu paraları vereceksiniz mi diyorsunuz.. ? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...

Cevap veren konuya ilgi gösteren herkese teşekkür ederim..

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

Hortumu görmeden bir şey demek zor. En azından resim yükleseniz ya da ebat ve cinsini söyleniz yorum yapabilirim. Zira çok çeşitli hortumlar var, metresi 3 liraya da var 150 liraya da.

Arka cam kaldırma sisteminde, plastik parçalarda zamanla deformasyon ya da kırılmalar olabiliyor. Sanayideki camcılara uğrayın, çok daha az bir masrafla kurtulursunuz.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

int üzerinden parça satan yerlerle iletişime geç. yardımcı olurlar herhalde. yada oto servet.

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Vedat Arslan

hortum için bir şey diyemem ancak camın max.. çıkaracağı masraf piyasaddda hani en kötü ihtimalle....200 tl

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...