İçeriğe Yönlendir

Portfolyom

Arda Akbay

Recommended Posts

Arda Akbay

Başlık biraz aldatıcı olabilir başka birşey bulamadım yolda bulup da çektiğim ve çekeceğim araçların resimlerini paylaşayım istedim beğenirsiniz umarım.

Dün bir alışveriş merkezinin otoparkına park etmiştim aracımı. Dönüşte yanıma iki aracın daha park etmiş olduğunu gördüm.

resim_298366389.jpg

3 jenerasyonu yan yana görmek çok hoştu sahipleri bilerek yapmış olabilir çünkü ben de otoparklarda yanı boş olan bir focus görünce oraya park ediyorum hep :rolleyes:

gene otoparkta telefonla çektiğim başka bir resim, yanındaki accent de babamın emektar hyundai si :)

resim_169840148.jpg

Bu da patronun maseratisi çekimi çok iyi olmadı ama daha iyilerini çekince onlarla değiştiririm :)

5900_107443462604_625837604_2207829_4262030_n.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

O kasa maseratiyi , bir de sahiplerine sorun :rolleyes: Basit örnek: kırmızı ışıkda 45 s. beklenecek ise N ye almak şart, yoksa kısa zamanda şanzıman bozuluyor, koltuk ayar motorları mısır gibi patlıyor vb. Dışı seni, içi beni yakar hesabı.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
O kasa maseratiyi , bir de sahiplerine sorun :) Basit örnek: kırmızı ışıkda 45 s. beklenecek ise N ye almak şart, yoksa kısa zamanda şanzıman bozuluyor, koltuk ayar motorları mısır gibi patlıyor vb. Dışı seni, içi beni yakar hesabı.

Sahiplerine sormaya ne gerek var? Sana sorsak da oluyormuş. :rolleyes: Ahahaaaa...

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
Maseratimiz olmadığı için anca dışına yanıyoruz biz :rolleyes:

bir kere garajına sızabilsem daha neler çekicem de (porsche 911 turbo, lincoln navigator, mercedes E500, BMW 3,35 Coupe vs. vs.) nasip olmadı daha :)

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

resim_925548895.JPG

biraz sakıncalı da olsa yolda giderken yakaladığım corvette :unknw: sonra da solladım tabi focusumla :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Arda Akbay
Bizim otoparkta da var bi tane. Ben de mi çeksem? :)

Cihan sende ford mu var evo mu var chavrolet mi var ne var hakkaten merak ettim ?

Burası da Bursa Organize Sanayi Bölgesi

resim_329039190.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Arda Akbay

resim_801629732.jpg

bu aracın resmini çekerken genç bir hatun kişi çaktırmadan gülüp turbolu insigniasına binip gitti. Bizde de focus var nolmuş alla alla

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Cihan sende ford mu var evo mu var chavrolet mi var ne var hakkaten merak ettim ?

Bende bu var abi. :fiuw:

resim_230342626.jpg

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

çok güzelmiş Cihan araç bu kadar temiz miydi hakkaten yoksa fatoş mu :fiuw:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
Parıl parıl parlıyor maaşallah. Kaput değil picassodan tablo :fiuw:

Eyvallah abicim. Biloction'ın yanında esamesi okunmaz ama öğrenci işi işte. :fiuw:

çok güzelmiş Cihan araç bu kadar temiz miydi hakkaten yoksa fatoş mu

Valla tüm aşamalar burada. Burada da bitmiş halinden başka fotolar var Görenlere de sormak bi yol tabi. :)

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Akbay
(düzenlendi)
Eyvallah abicim. Biloction'ın yanında esamesi okunmaz ama öğrenci işi işte. :fiuw:

Valla tüm aşamalar burada. Burada da bitmiş halinden başka fotolar var Görenlere de sormak bi yol tabi. :fiuw:

tamamdır çok önceden bakmıştım bu konuya 10 numara olmuş helal olsun :)

resim_299547060.JPG

resim_608914596.jpg

tarihinde Arda Akbay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bu Mercedes'lerin jantından içine kadar bütün çizgileri aynı. Arabanın her karesi Mercedesim diyor.Arabanın her yeri ambleminin çizgilerini taşıyor.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Arda Akbay
(düzenlendi)

resim_831885424.JPG

resim_899781404.JPG

resim_146550270.JPG

resim_950084485.jpg

tarihinde Arda Akbay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...