İçeriğe Yönlendir

Bu Da Benim Focusum-yorumlarınızı Bekliyorum

Ömer Şahin

Recommended Posts

Adnan Çakır
(düzenlendi)
Aptal ford.

BMW, M paketi opsiyon olarak sunabiliyor. Mesela 318 tercih eden birisi M paketli olarak alabiliyor. Bunu neden Ford yapmıyor anlamıyorum. Vatandaş versin farkını, alsın ST body li olarak ghiasını titanyumunu, artık ne istiyorsa.

:good1:

Honda bile MUGEN kit'le satarken Ford'a aksesuar bulmak için millet kafayı yiyecek. :lol2: :p

Hayırlı olsun iyi günler de kullanın bencede çok hoş olmuş.

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Şahin
Güzel olmuş güle güle kullanın,ama sedanda spor görünüm :)

şu anda sedanda spor gorunum biras populer bence, mesela opel ınsıgnıa, honda accord, mercedec c serisinin arka tarafının dizaynları bu tarz oluşturuluyor. tabi bu da sizin görüşünüz. tabi ki eleştilere açığım

birde ben stop arıyorum ama pek bişi bulamadım bilgisi olan arkadaş varsa paylabilir mi? bi de şçyle bişi buldum

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Sefa abi bakmıştı sanki, bunlar çinli focuslar ebay da var mı aramalı.

Yorum bağlantısı
Erdal Keskin

şu ana kadar gördüğüm focuslar içinde en şık modifikasyona sahip olanı bu..kazasız belasız kullanmanız dileğiyle..allah nazardan saklasın :nazar:

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

araç gerçekten mükemmel olmuş bunun HB olduğunu düşünüyorumda offf yemede yanında yat olurdu:) bi sorum alocak arka tampon ek olarak difizör mü var yoksa komple tampon bu şekildemi ?

Yorum bağlantısı
Ömer Şahin
araç gerçekten mükemmel olmuş bunun HB olduğunu düşünüyorumda offf yemede yanında yat olurdu:) bi sorum alocak arka tampon ek olarak difizör mü var yoksa komple tampon bu şekildemi ?

tam ek olarak uygulandı, komple tampon değil

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
tam ek olarak uygulandı, komple tampon değil

bende çok istiyorum bundan çok aradım ama bulamadım çok aptalca modeller var bu harika olmuş gerçekten st difizörü n kadara ve nereden temin ettiğinizi söyliyebilirmisiniz çok ciddi almayı düşünüyorum şimdide gördükten sonra bayağı heveslendim

Yorum bağlantısı
Ramazan Karaçolak

Hayırlı olsun.Çok karizma duruyor.Güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
şu linkteki dükkana yaptırdım

link gözükmüyor crazycars a mı yaptırdınız? bostancıdaki

Yorum bağlantısı
Ömer Şahin

evet bu link , crazy car da selçuk usta var ona selamımı iletirseniz yardımcı olur

Yorum bağlantısı
Ömer Şahin

evet bu link , crazy car da selçuk usta var ona selamımı iletirseniz yardımcı olur

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ömer Şahin

herkese merhaba, yaz yaklaşırken aracıma yapılacaklara devam etmek istedim, bunla ilgili olarak vogtland 35mm yaylarla başladım, yayları istanbulda nereye taktırabilirim, ayrıca jant araştırmasına da başladım sizlerden de öneriler bekliyorum,

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...