İçeriğe Yönlendir

Bu Da Benim Focusum-yorumlarınızı Bekliyorum

Ömer Şahin

Recommended Posts

Ömer Şahin

(diğer fotolar) araştırma yaparken sedan araçlara dair hiç bir şey bulamıyorusunuz. mesela hb aracım olsa 1 hafta da istediğim herşeyi yapabilirdim ama sedana parça yok işte. anatomik spoiler var bu soruyu da bir arkadaş da sormuştu. Şu anda jant-lastik-yay araştırması yapıyorum. St jant alıcam kısmet olursa yayları da takabilirsem istediğim gibi olucak inşallah. önerileri olan arkadaşlar paylaşırsa çok mutlu olurum

..

Yorum bağlantısı
Ahmet Berksoy Çabuk

:lol2: güle güle kullanın kazasız cezasız :D

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

abi aracın harika :lol2: yalnız orjinal St jant ve yay istiyor...

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

maşallah demeden geçmemek lazım

araç çok güzel apaci değil bence st jantı ve yay olmazsa olmaz

bide önde ve arkada kromlar var yandardada bir iki krom parca güzel olur sanki

tekrardan maşallah

Yorum bağlantısı
Ömer Şahin

krom gerekli ama sadece camların alt kısımları ıcın olanları var oda cok apacı duruyor. sahibinden de bi ilan da camların tamamen alt ve ust kısmına yapmıslar mukemmel olmus ertesi gun nasıl yaptın dıye arıcaktım ılan kaldırılmış.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Benzinli ise St jant getirdiği görsellik için götürdüklerine değmez.ama yay takılabilir. Bence bu hali çok güzel. Txp işte daha nolsun. Esp var mı ?

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski

Hayırlı uğurlu olsun.Araç gerçekten çok hoş.Allah nazarlardan korusun.Artık bütün focus'lar st görünümlü üretilsin. :f1:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
Aptal ford.

BMW, M paketi opsiyon olarak sunabiliyor. Mesela 318 tercih eden birisi M paketli olarak alabiliyor. Bunu neden Ford yapmıyor anlamıyorum. Vatandaş versin farkını, alsın ST body li olarak ghiasını titanyumunu, artık ne istiyorsa.

Uğraşmasın Sefa usta gibi yok denkgetircem vs vs diye :) Aaaa :f1:

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

maşallah iyi günlerde kullanın güzelbi araç seçimi yapmışsınız :f1:

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski

Hadi st görünümüde geçtim.Mübarek bari 6 veya 8 havayastığını standart yap.Ghia focus alıyoruz hemde tekno paketlisini ama araçta 4 adet hava yastığı var resmen kıytırık araçların yanında mahçup düşüyorum. :f1:

Yorum bağlantısı
Ömer Şahin

yüzde 99 aynısı, araba alındığında serviste takıldı

bide şçyle bir spoiler var beğenirsen bana kaba geldi ama, bide aynı bodykitten takılmış galiba ama dikkat edersen sonra üzerinde işlem uygulanmış

http://www.sahibinden.com/uygun_fiyata_luk...pXQQdisplayitem

verdiğim linkte biras önceki toplam 1.250 civarındaydı galiba. Anatomik spoiler ı ayrı verirler mi bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Ömer Şahin

Bursa arkas otomotivi de arayabilirsin. orda da satıyorlarmıs ama bazı servisleri aradığında bodykit ve spoiler için" o nedir ki" falan da cevaplar alınabılıo onun ıcın arkas ı arabilirsiniz. Ayrıca istanbulda ıkamet edıyorsan bostancı da crazy cars da çok sağlam yapıyor bu işler .

Yorum bağlantısı
Hayati Aydın

Güzel olmuş güle güle kullanın,ama sedanda spor görünüm :D

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.. bende sedana yapılacak olan çalışmalar kabaya kaçmamalı mesela yanlar hoş olmuş fakat arka ek parça bence hoş olmamış tabi zevkler renkler konusu :lol2: olmassa olmaz olan yay ve jant oda yakında gelir her halde..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...