İçeriğe Yönlendir

C-max'te Anlık Tüketimi Görebiliyor Muyuz?

Halis Parlak

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu

anladım abim, hemen gösterge arayışına başlıyorum, burda taktıramassam orda taktırırız.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
anladım abim, hemen gösterge arayışına başlıyorum, burda taktıramassam orda taktırırız.

Aldığımız yerde bir tane daha vardı abi, bulamazsan Can' ın yakasına yapışırız artık...Taktırma işi yetenek ve ilgi alaka istiyor...Meraklı bir usta bulman lazım bence..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

tamam abim bir araştıralım bakalım, bulursam ararım seni bilgi amaçlı :mangal:

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral
Metin bahsettiğimiz o değil, gaza basarmaz yükselip, çektiğindede anında düşen, bizim araçlarda yok abim.

Tamam Abi anladım. ;)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Lokman bey bu konudaki gelişmeleriden biz de haberdar olabilirmiyiz, makul aralıkta birşey bulunabilirse ben de düşünebilirim.

Bursa'da bakayım çıkmacılara bunu, adetli ve uygun bulursak haberleşiriz. Bir de 2010 - 2011 düz Focus un panel uyuyor mu bizimkilere acaba, yoksa mutlaka c-max mi arayacağız paneli.

Mustafa bey bugün İstanbulda aradım eski model çok, 2009 model malesef bulamadım bende Ankaradaki Serkanın bahsettiğini aldım.

normal focusun göstergeleri olmaz dediler.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Değerli Serkan Adminim diğer tarafa yazdım görmedin :lol2:

Can gösterge panelini ayırttı, bu hafta veya önümüzdeki hafta içi gelmeyi düşünüyorum sorun olmaz inşallah, işlem ne kadar sürüyor aynı gün tekrar İstanbula dönmem gerekiyor :kutlama:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Değerli Serkan Adminim diğer tarafa yazdım görmedin :)

Can gösterge panelini ayırttı, bu hafta veya önümüzdeki hafta içi gelmeyi düşünüyorum sorun olmaz inşallah, işlem ne kadar sürüyor aynı gün tekrar İstanbula dönmem gerekiyor :p

Abi gördüm ama yazmayı unuttum.. :) Hafta içi bizim arabada aynı yere gidecek, belki aynı güne denk gelir...Birkaç saat alıyor işlem...Sen gel ama aynı gün döneceğim İstanbula deme lütfen..Tabi kahvenin tadını bilmiyorsun....:) Haberleşelim mutlaka...

Yorum bağlantısı
Türkay Beşel

Halis Bey,2008 C-Max Titanyum'ların da gösterdiğini söylemek istedim.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Allah kısmet ederse bu perşembe veya cuma günü Ankaradayım, bu gösterge işinide aradan çıkaracaz :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

evet arkadaşlar 2005 c-max te artık anlık tüketim görülüyor şimdilik 2 resim ekliyorum gerisi yarın :)

eski göstergem

19012011068.jpg

20012011099.jpg

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
evet arkadaşlar 2005 c-max te artık anlık tüketim görülüyor şimdilik 2 resim ekliyorum gerisi yarın :D

eski göstergem

19012011068.jpg

20012011099.jpg

Lokman abi güle güle kullan çook güzel olmuş gerçekten.

En kısa zamanda bende yapıcam senin yardımlarınla.

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

Vay vay vay Lokman abi çok güzel olmuş hayırlı olsun, yakışır sana. :D

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Göstergelerden başladın değişime Lokman abi sırada ne var? :p mesela ledli stoplar :D yada makyajlı kasa arka tamponu...

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Göstergelerden başladın değişime Lokman abi sırada ne var? :rolleyes: mesela ledli stoplar :good1: yada makyajlı kasa arka tamponu...

Ledli Stopları bende araştırıyorumda fiyatları baya uçuk

Uygun denk gelse bende alıcam

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Göstergelerden başladın değişime Lokman abi sırada ne var? :wub: mesela ledli stoplar :wub: yada makyajlı kasa arka tamponu...

şimdilik işlem yeterli abim, ilerleyen zamanda ne olacağı belli olmaz :nazar:

Ledli Stopları bende araştırıyorumda fiyatları baya uçuk

Uygun denk gelse bende alıcam

haklısın pahalı yalçın.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Metin Mustafa Oral
Metin bahsettiğimiz o değil, gaza basarmaz yükselip, çektiğindede anında düşen, bizim araçlarda yok abim.

Lokman abi sana bir video çektim, pek güzel olmadı cep tel ile ama istersen bide kamera ile çekerim, benim araçta basınca yükselen bırakınca düşen anlık tüketim var hemde arabayı stop edip çaıştırınca bile devreden çıkmıyor. Çalışması ise takıt tüketimi konumunda iken 3 saniye basık tutmakla devreye giriyor.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Metin 10-15 km. arabayı stop etmeden git eğer hala gaza yüklendiğinde artışı anlık olarak görüyorsan senin araca özel yapılmış bir sistem. ama 15 km sonra yükselme ve alçalma düşüyorsa aynen diğer focuslar gibi. yani bir müddet görebiliyorsun sonra ortalama oalak görüyorsun.

Yorum bağlantısı
Mustafa Kestel
Metin 10-15 km. arabayı stop etmeden git eğer hala gaza yüklendiğinde artışı anlık olarak görüyorsan senin araca özel yapılmış bir sistem. ama 15 km sonra yükselme ve alçalma düşüyorsa aynen diğer focuslar gibi. yani bir müddet görebiliyorsun sonra ortalama oalak görüyorsun.

+1 :good1:

Abi konuyu okuduktan sonra olayı hemen denedim ama

malesef anlık tüketim filan göstermiyor,

Butona üç saniye basınca ortalama tüketimi sıfırlıyor ve hesaba baştan başladığından değerler anlık'a yakın oluyor, ben 40 km yol yaptım denedikten sonra ve tüketim değerler her zamanki gibi ortalama olarak ekrana gelmeye devam etti.

Yani kısacası durum hüsran :melek:

evet durum malesef hüsran :D anlık yakıt tüketiminin olmaması gerçekten çok büyük bir eksiklik bence :unknw: bu işin tek çözümü göstergeleri değiştirmek galiba ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...