İçeriğe Yönlendir

2007 Otomatik Focus 2 Hakkında

Fikret Uluçay

Recommended Posts

Fikret Uluçay

İyiakşamlar diliyorum.Konuyu nereye açacağımı tam bilemedim.Yanlış yerde açtıysam kusura bakmayın.

2005 Focus Collection sahibiyim ve değiştirmek üzereyim.Tabi tekrar Focus almak şartıyla.

2007 model otomatik vites, üzerinde Vogas Plus Dual Sıralı Sistem olan bir araç bulduk.

Temiz görünüyor ama otomatik olmasından biraz çekindik.Kaygı duymakta haklımıyım diye yardım ederseniz memnun olurum.Saygılar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Demirci
Vogas'ı bilemem; ama, focus benzinlilerin hem motor hem de şanzuman gayet sağlamdır.

+1000 :D:D:D

Yorum bağlantısı
Yasin Deniz

bende 2006 sı hem lpg hem otomatık performans ıyı degıl ama zaten performans ıstesem bu aracı almazdım

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ford en sorunsuz motoru ve şanzımanı vardır. Fiyat olarak ne durumda? Ghia mı? Eski kasa focus lar para ederken değişim yapmak iyi olacaktır.

Yorum bağlantısı
Fikret Uluçay

Cevaplar için teşekkür ederim.Fakat vazgeçmek zorunda kaldık.Araç 61 km'de ve 23,500 isteniyordu.Fakat bugün yanımda götürdüğüm kaportacı arkadaşım çok yerinde boya ve doğrultma gördü.Aslında aracı satan galerici bir iki yerinde boya ve değişim olduğunu söylemişti.Ama fazlası üzdü bizi.Aracı servise götürüp 100 tl vermeye bu aşamadan sonra kıyamadım açıkçası.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Ne diyelim hayırlısı... :D

Bu arada başlığı sohbete taşıdım...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

23.500 e de o kadarı olurdu derim. Bu arada km si de şaibeli olarak düşünülebilir, bu ara 20 arabanın 19 nun kmsi şaşı bakmakta :s

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun. Performans çok iyi değildir ama sizi tatmin eder. Eğer çok fazla beklentiniz yoksa tabiki.

Yorum bağlantısı
Fikret Uluçay

Bugün itibarıyla 2005 Focus Collection arabamı 21.000 tl ye sattım.Çok temiz ve güzel arabaydı.Alan vatandaşa bir tek şey sordum:1-2 bin lira daha koyup neden yeni kasa bakmadınız dedim.. Valla bunlar daha çok hoşuma gidiyor dedi.Bende zaten ikinci kez aynı kasadan bu yüzden almıştım.Ancak aklım halen galeride gördüğüm 2007 Tiptronik 61.000 km'de olan Focusta.Sadece kaput değişik ve iki parçada lokal boya olduğu kesinleşti.Ancak lpg taktırdıktan sonra çok performans kaybı ve yakıt sarfiyatı yaşarmıyım bilemiyorum..O yüzden halen kararsızım.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Abi gerçekten çok iyi satmışsın. Allah bereket versin... :nazar:

Yorum bağlantısı
Fikret Uluçay

Cevaplara teşekkürler.2006 Focus II aldım bile..

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski
(düzenlendi)
Cevaplara teşekkürler.2006 Focus II aldım bile..

Hayırlı,uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin inşallah.Resim isteriz en kısa zamanda. :D Araç hakkında da biraz bilgi tabi.

tarihinde Yasin ?im?ek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fikret Uluçay

Elbette ki resimler alındığı gün çekilecektir :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...