İçeriğe Yönlendir

Fordclubtr'nin Değeri :)

İsmet Oruç

Recommended Posts

İsmet Oruç

İnternette tesadüfen buldum :s Nedir? Ne işe yarar bilemiyorum

fordclubtr.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hemen satalım, yenisini kurarız :s hangi siteden çıktı bu???

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Hemen satalım, yenisini kurarız :s hangi siteden çıktı bu???

pek bi siyasi gördüm abi seni :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu çok gerçekçi değilmiş...

Bir site vardı... Hakan hangi siteydi ? sana linkini atmıştım... 16000 dolar diyordu...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
öHÖÖÜÜÖö

Tamam, Hakan sana hissesinden pay verecektir.. :s

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Servis açarız, yıllık karı , sermayeyi katlar :)

bu noktadan hareket edelim. Bu sektörde bi dükkan açalım parça satalım, parça ithal edelim piyasada itibarımız olsun. :) kimsenin yapmadığını yapalım. Kaç bin kişiyiz burda bi voltran yapalım :s

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Servis aboneliği diye bir sistemi de duymamışınıdr sen şimdi :s

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Emmiiii, bence sen kendi payını da ver bana :s

Meemur ne bilsin para çalıştırmayı :)

Sonumuz buna benzemesin. :)

Tabi bu konu da var.. :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Allaaaaah, E90'a geçme vakti geldi :lol2:

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski

Sattırmam sitemi kimselere.:lol2: Siteyi bilmem ama içindeki insanlara paha biçilemezzzzz.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski
Örneğin emmi ne kadar eder :lol2:

Emmi için master card :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Hakan sana sinir oldum. Corvette alacağım :lol2:

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Eskiden yatırımların değeri paranın geri dönüşü üzerinden hesaplanırdı. Son 10-15 yılda varlık değeri üzerinden satış fiyatı belirlenmeye başladı. Hal böyle olunca fiyatlar şişti şişti ve nitekim balon patladı. Internet dünyasında belirlenen özellikle web-site değerlerine şahsen itibar etmiyorum. Ne kadar sürede yatırılan para geri döner, ne nakit üretir ona bakılmıyor. Internet daha doğrusu siber alan, kontrolü zor mecra, dolayısıyla geleceğe yatırım adı altında belirlenen fiyatların-atide ne teknolojide yaşanacağı meçhul olduğundan-bugün itibariyle anlamsız olduğunu düşünüyorum. Ziyaretçi sayısının (UMV) ve sayfa görüntülenmesinin (PV) değeri ne olabilirki, gelir elde etmedikten sonra. Pek tabiki şahsi kanaatim.

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
Eskiden yatırımların değeri paranın geri dönüşü üzerinden hesaplanırdı. Son 10-15 yılda varlık değeri üzerinden satış fiyatı belirlenmeye başladı. Hal böyle olunca fiyatlar şişti şişti ve nitekim balon patladı. Internet dünyasında belirlenen özellikle web-site değerlerine şahsen itibar etmiyorum. Ne kadar sürede yatırılan para geri döner, ne nakit üretir ona bakılmıyor. Internet daha doğrusu siber alan, kontrolü zor mecra, dolayısıyla geleceğe yatırım adı altında belirlenen fiyatların-atide ne teknolojide yaşanacağı meçhul olduğundan-bugün itibariyle anlamsız olduğunu düşünüyorum. Ziyaretçi sayısının (UMV) ve sayfa görüntülenmesinin (PV) değeri ne olabilirki, gelir elde etmedikten sonra. Pek tabiki şahsi kanaatim.

Abi ne yaptın ya,kırdın herkesin şevkini ;) Gitti Corvette'ler,X'ler,E90'lar,80bin dolarlar :dance3:

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Mehmet abiden su cevabi beklerdim;

Vallaha sataram haaa ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
;) İstense site reklama boğulurdu. Sitemizin sevdiğim bir yönü de o. Ticari amaç taşımıyor olması.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...