İçeriğe Yönlendir

Bu Da Benim Küheylan :)

Ersin Esirtgener

Recommended Posts

Selçuk Baysal
;) Allah kaza bela vermesin. Bence de orjinal jantları takmakla iyi etmişsiniz :angry:
Yorum bağlantısı
Nuri Atasever
(düzenlendi)

forumda çok farklı birşey aratırken burası çıktı neyse aslında iyi de oldu :lol2:

benim araçtada 195/45/16 cantlar var bende hemen hemen 6 lt civarı yakıyorum şu an taktığınız cantlarla yol tutuş nasıl acaba konfor eminimki artmıştır tam olarak şu anda olan cantların ölçüleri neler vede en önemli sorum değiştirmeye değer mi ??

bodrum da 4 orj. cant ve lastik im duruyor aslında bir gün denemek istiyorum da takmak çıkartmak biraz uğraştırıcak beni

ekleme: aracınız hayırlı uğurlu olsunn

tarihinde Nuri Atasever tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersin Esirtgener

herkese cok tesekkurler. nuri bence hiç dusunme hemen orjinal janta don 16 cok yoruyor aracı ve konfor cok farkediyor.jantlar suan 14 benim cok memnunum.direksiyon hafifliyor araba rahatlıyor koltuktada sen rahatlıyorsun :D yakıt dusuyor ben suan 4.6lt yakıyorum.16 lar varken 6-6.5lt yakıyordum.yol tutusta guzel bence.

Yorum bağlantısı
Onur Demirer

Gule gule kullanin. EGR iptali sonucu hem yakit tuketimi, hem emisyon degerleri artar diye biliyordum ben ama... ;) Okudugunuz tuketim degeri bilgisayardan mi, pompa olcumu mu?

Yorum bağlantısı
Ersin Esirtgener

egr sonrası emisyon artıyor evet ama yakıtta bir miktar dusuyor.bilgisayarda pompada dusus gosteriyor.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
:bambam: Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmanız dileklerimle.
Yorum bağlantısı
Ersin Esirtgener
:bambam: Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmanız dileklerimle.

tesekkurederim :good1:

Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Güzel araç ,güle güle kazasız belasız sürüşler.

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. :nazar:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Kazasız belasız güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Misafir

Rengi, şekli on numara..

Diyecek yok; yılan gibi araba..

İçinden hiç foto yok mu acaba?

Kazasız, cezasız günler dilerim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...